Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

12 lis 2010, 20:49

hej

dziewczyny, brzuszki śliczne wszystkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , partycja faktycznie spory :-D

my w domku, wlaśnie wrócilismy od teściów byliśmy tez na spacerze, a rano na zakupach.

Rano byłam też badania robić,kurcze prawie 200 zeta wydałam na to :ico_olaboga:

U mnie z sikaniem nie jest źle, sikam częściej, ale w nocy jak się przed samym spaniem wysikam to nie muszę wstawać, a niestety jak ide wczesniej spać to budze się 4, 5 i dospać nie mogę :ico_olaboga: , no i wtedy muszę sie wysikać :-)
A wczoraj ogladaliśmy film do północy, i nawet do końca wytrzyłam (maż padl :-) ), ale byl super "Odważna" co rzadko się zdarza :-)

Co do swędzącej skóry też to mam, mnie swędzi wszystko, tzn. gorna częśc ciala :-) (w 1 ciązy też taki okres miałam), skóra sie rozciąga i to normalne wg mnie staram się nawilzać, po każdym prysznicu balsamuję się, brzuch piersi czasami oliwką smaruję, albo masłem shea (ale na noc, to nie cierpię jak sie lepie), na rozstepy uzywam kolagenu i zamówiłam sobie Mustelę, na piersiach niestety porobiły mi się w tamtej ciąży (najwiecej na samym poczatku jak jeszcze nie wiedziałam, że w ciązy jestem), ale w sumie ich tak nie widać), a ostatnio zauważyłam 2 kreseczki na udzie, ale to raczej po diecie, po której schudłam. Naświetlam je lampą bioptron, mam nadzieję, że trochę pomoże :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-11-12, 19:53 ]
ania dużo zdrówka dla córci :ico_sorki:

patrycja czekamy na wieści

[ Dodano: 2010-11-12, 19:53 ]
ania dużo zdrówka dla córci :ico_sorki:

patrycja czekamy na wieści

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

13 lis 2010, 08:57

hej dziewczyny,

wczoraj juz nie pisalam, bo przyjechalismy, pogralismy troche w karty i poszlismy spac. Dzien mielismy ciezki od 13 wlasciwie bylismy caly czas w drodze.

Wczorajsza wizyta mnie wkurzyla i to dosc solidnie. Sprawdzil badania, wpisal do karty, zbadal szyjke i usg, ktore trwalo moze w sumie 30 sekund. Potem stwierdzil ze dobra koniec bo z gabinetu dzis nie wyjdzie :ico_szoking: a na moje pytanie "to dzis nie mierzymy nic wiecej nie robimy" powiedzial a co to pani da wiedziec czy ma 10 czy 12 cm.
Jak dwie pary przed nami siedzialy tam po 20 min tak my wyszlismy po dokladnie 8. Inni sluchali serduszek, bo na korytarzu bylo nawet slychac a my tak zostalismy potraktowani. Ale skasowal tyle co od wszystkich :ico_wstydzioch:

L4 wystawil do 13 grudnia a kolejna wizyte mam dzien pozniej. Ale tak jak juz wczesneij pisalam do przyszlego piatku bede jeszcze pracowac bo urlopy mamy.
Dzis musze powiedziec o tym szefowej a z tego powodu to az zle spalam. Napisze z pracy jaka byla jej reakcja :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

13 lis 2010, 09:25

Patrycja nie denerwuj się szefową. To już jej problem, Ty ją uprzedzałaś i wiedziała, że będziesz szła na zwolnienie tak czy inaczej.

Mnie znowu głowa boli od wczoraj-chyba oszaleję z bólu. A tu mój brzuszek
Obrazek

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

13 lis 2010, 09:31

Murchinson, brzuszek sliczny :-)

a z glowa mam to samo, wczoraj juz przed wizyta wzielam apap bo bym w poczekalni nie wysiedziala a dzis obudzilam sie jakby mi ktos cegle do srodka wlozyl taka ciezka ta glowa.

Z tym ze ja uprzedzilam masz racje z nerwowzapomnialam o tym argumencie :-) Jakbym byla weekend i koniec to by mnie juz nie obchodzilo ale ze bede jezdzic jeszcze w sumie 5 dni to wiem ze sie naslucham niestety :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-11-13, 08:35 ]
a wlasnie, mimo tego wielkiego brzucha, od sierpnia przybralam dokladnie 1,1 kg. Bo zwazyc mnie jeszcze wczoaj zdazyl ...

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

13 lis 2010, 10:10

czesc dziewczyny

Murchinson, bardzo fajny brzusio :ico_brawa_01:

Murchinson, ja mam do Ciebie pytanko, zreszta moze inne dziewczyny tez wiedza...
bo moj synek powoli, stopniowo sam sie odstawia od piersi, teraz juz coraz mniej pije, zdarza sie nawet, ze tylko pociagnie dwa razy przez 24 godziny, jestem z niego bardzo dumna
moje piersi nadal produkuja mleko i pytanie jest taki czy sa jakes specyfiki, ziolka, zeby ilosc tego pokarmu jakos zmniejszyc?
bo dzis obudzilam sie z pelnymi, boje sie, ze jak tak dalej pojdzie, to jutro moga byc pelniejsze, co za tym idzie jakies zastoje czy zapalenie...
cos mi sie napar z szalwii obil o uszy, ale nie wiem...

milego dnia

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

13 lis 2010, 10:57

Emilia7895 nie wiem czy coś naturalnego jest co mogłabyś barć ale jak będziesz u gina to mu powiedz, że syn już nie je Twojego mleka i coś Ci przepisze na zmniejszenie pokarmu. Moja koleżanka dostała tabletki ale nie pamiętam co to było-spytam w poniedziałek i dam znać.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

13 lis 2010, 11:06

Emilia7895 nie wiem czy coś naturalnego jest co mogłabyś barć ale jak będziesz u gina to mu powiedz, że syn już nie je Twojego mleka i coś Ci przepisze na zmniejszenie pokarmu. Moja koleżanka dostała tabletki ale nie pamiętam co to było-spytam w poniedziałek i dam znać.
dzieki, tylko nie wiem jak dlugo jeszcze moje przepelnione piersi wytrzymaja :ico_noniewiem:
chyba zadzwonie do gina w poniedzialek i spytam

[ Dodano: 2010-11-13, 10:06 ]
Moja koleżanka dostała tabletki
wlasnie wiem, ze sa jakies, tylko nie wiem czy mozna brac w ciazy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 lis 2010, 12:30

hejka
nareszcie dzisiaj lepsza pogoda to i net normalnie w miarę chodzi :ico_sorki:

dzięki za zdrówko dla Hani :ico_sorki: dzisiaj czuje się o wiele lepiej.leki przyjmuje bez oporów to szybko powinna wyzdrowieć :-)

patrycja_g gin nieładnie was potraktował :ico_nienie: ja bym się już do takiego zraziła,oby to był jedyny taki incydent w stosunku do was :ico_sorki: a rozstępy niestety większość ciężarnych ma i trzeba się z tym oswoić :ico_noniewiem: ja mam sporo dlatego zdjęcia brzuszka są w ubraniu bo byscie się wystraszyły :ico_sorki:

Murchinson fajny brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

emilia7895 szałwia chyba jest na mniejszą produkcję pokarmu,ale to się u gina musisz upewnić :ico_sorki:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

13 lis 2010, 13:03

aniawlkp86, mnie tez jego zachowanie zrazilo ale mimo wszystko jest naprawde bardzo dobrym lekarzem i wolalabym zeby faktycznie bylo to jednarozowe bo nie chcialabym go zmieniac. Pocieszeniem jest ze nastepna wizyte mam na 16.45 to nie bedzie za mna zamykal wiec moze wiecej czasu znajdzie.
Pozwolil mi chodzic na fitness dla ciezarnych, super bo strasznie mi tego brakuje, no i jak wszystko bedzie wygladac jak dotychczas to bede mogla spedzic swieta w Niemczech, a strasznie mi zalezy na tym bo nie wiem kiedy pozniej bede mogla dziadkow odwiedzic, a oni juz tez najmlodsi nie sa i zawsze jak sie zagnamy to chcac nie chca przez mysl mi przechodzi ze moze ostatni raz sie widzielismy :cry: A im tez bedzie razniej, bo ci niemcy dziwna mentalnosc maja, pol rodziny tam siedzi a nikt z nikim kontaktu nie trzyma i dziadkowie zawsze sami w swieta

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 lis 2010, 13:08

patrycja_g fajnie,że się poruszasz na fitness :ico_brawa_01: a za wyjazd do dziadków będę trzymała kciuki,przyda wam się taki wypad a i im będzie weselej że ktoś ich odwiedzi w święta :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość