Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 kwie 2012, 17:51

wisnia - kurcze,waga malo konkretna,co za lekarz :ico_zly: Ja ci powiem,ze moj lekarz tez ma bardzo kiepski sprzet,taki malutki monitorek itp Jak bylam prywatnie w 6 -7 tc,to zarodek mial juz widoczne zalazki raczek i nozek,a jak bylam 3 tygodnie pozniej panstwowo,u tego lekarza z kiepskim sprzetem,to mi dal usg takiej bezksztaltnej masy :ico_oczko:

Ale jak mi robil usg na tym kiepskim sprzecie w 30 TC,to wyliczyl,ze maly ma 1,5 kg i tego samego dnia,bylam praywtanie na super sprzecie i tez wyszlo 1,5 kg u innego lekarza,wiec widac sprzet nie zawsze jest wytlumaczeniem :ico_oczko:

asiab - wiesz jakie jaja?W Koszalinie takie przepelnienie,ze jak mnie przyjmowali,to kobiete karetka przywiozla rodzaca z wodami odchodzacymi i nie przyjeli jej,tylko wywiezli do Slawna!!!!

A moja kolezanka z Koszalina jak zobaczyla strone internetowa waszego szpitala - gdzie pisza,ze preferuja porody z osoba towarzyszaca,ze podaja gaz itd,to sie zastanawia,czy nie jechac tam rodzic :ico_oczko:

Brodzikowa, dla was tes wesolych :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 06-04-2012, 17:54 ]
a zapomialam wam napisac,ze jeszcz sie doczepili w szpitalu,ze mam dosc duza anemie i zapisali Tardyferon :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

06 kwie 2012, 20:14

Rybko, witaj spowrotem. :D Przynajmniej święta w domku na spokojnie spędzisz. A potem możesz działac, pewnie pójdzie szybko, skoro już chcialo się zacząć :ico_brawa_01:

evvelka, i ja dzisiaj później stałam w kolejce. Około 40 minut :ico_szoking: myślisz, że ktoś "zauważył" brzuch???? A w życiu!! Zmierzyła mnie kolejka najpierw przed sklepem polskim (stała aż za drzwi), potem w środku mnie zmierzyli i nadal nic :ico_haha_01:
No, ale walecznej babci nie było, tylko sami życzliwi dośc młodzi Polacy na obczyźnie- bardzo "przyjazne" duszyczki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 kwie 2012, 20:24

Rybko, witaj spowrotem. :D
- hehe,no witam :-P
bardzo "przyjazne" duszyczki :ico_noniewiem:
- wstyd :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Kurde maz mnie pilnuje jak nie wiem - juz mnie wkurza,bo nic zrobic nie moge,a widze tyle pracy do zrobienia :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Myslalam,ze go zniechece,jak mu zaczen mowic co ma zrobic - ale on twarda sztuka,bo robi wszystko o co go poprosze i nawet nie komentuje :ico_olaboga: A ja jestem z tych wiecie...co wszystko sama najlepiej :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

06 kwie 2012, 20:43

Ej, daj mu się wykazać. Popatrz na to tak- niebawem będziesz musiała dłuuugo poczekać na taką okazję do nic-nie-robienia :ico_brawa_01:
Odbijesz sobie, zapewne, niebawem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

06 kwie 2012, 20:56

rybka witaj spowrotem :-D i :ico_brawa_01: za 9 miesiac
evvelka odlotowy dziadzius :ico_oczko:
brodzikowa ale to zlecialo .. moja mala jutro konczy 10 dni :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 kwie 2012, 21:11

niebawem będziesz musiała dłuuugo poczekać na taką okazję do nic-nie-robienia :ico_brawa_01:
- hmmm,w sumie masz racje,takie bezkarne lenistwo najczesciej w ciazy mi sie zdarza,a juz nie planuje w nia zachodzic :ico_oczko:

ALe z drugiej strony,chce miec czysto na swieta :ico_wstydzioch:
rybka witaj spowrotem :-D
- oj tak,wolalabym byc juz z Szymusiem w domu,a nie on w "swoimM1" siedzi

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

06 kwie 2012, 21:52

Witam wieczorowo,

iw_rybka, a no witam, witam :ico_oczko:
sami życzliwi dośc młodzi Polacy na obczyźnie- bardzo "przyjazne" duszyczki :ico_noniewiem:
ehhh jak to mówią "polak polakowi..."

wisnia, to Ci się trafił kompetentny lekarz :ico_olaboga:

brodzikowa również najlepszego i zdrówka
mam dosc duza anemie i zapisali Tardyferon :ico_sorki:
to łykaj witaminki, żebyś miała siłę po porodzie

ja też była dziś na wizycie, krążek trzyma - zdejmujemy 19, ale lekarz zaprasza mnie już nawet 18 - bo akurat wtedy ma dyżur, ale ja mu powiedziałam że 18-go urodziny ma 1 syn to zaczekam :-D
Mały waży 2700, ale jak sam lekarz stwierdził granica błędu w tym przypadku wynosi ponad 300 gr więc może byc i 3100, ale nie musi :ico_oczko:
A noi koleżka sie przemieścił dupeczkę miał po prawej - teraz po lewej, z głowa odwrotnie-była po lewej jest po prawej, ale nadal w dole - nisko w dole

[ Dodano: 06-04-2012, 21:53 ]
ALe z drugiej strony,chce miec czysto na swieta :ico_wstydzioch:
rozumiem, bo też z tych kobiet jestem, co to najlepiej samej, ale ten jeden raz możesz przymknąc oko i korzystaj :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 kwie 2012, 21:58

A noi koleżka sie przemieścił dupeczkę miał po prawej - teraz po lewej, z głowa odwrotnie-była po lewej jest po prawej, ale nadal w dole - nisko w dole
- hehe,u nas identycznie :ico_szoking:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

06 kwie 2012, 23:41

iw_rybka, fajnie, że znowu jesteś.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

07 kwie 2012, 08:57

biniu_s, dzieki :-D


No a ja stawiam za moje dzisiejsze swieto,chociaz nie wiem czy jest czym sie chwalic :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość