Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

09 kwie 2012, 09:43

Witam w Wielkanocny poniedziałek :-D

Gusia90, głowa do góry :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

09 kwie 2012, 10:32

I ja się witam,
jak tam brzuchy - przepełnione?? :-D

Gusia kochana głowa do góry będzie dobrze, pogrzeją go troszkę i Ci oddadzą :ico_pocieszyciel: już niedługo

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

09 kwie 2012, 12:15

witam i ja :ico_sorki:

Gusia - wspolczuje rozstania z maluszkiem,oby szybko spadla zoltaczka :ico_sorki:

My po imprezce,bylo super :-D

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

09 kwie 2012, 14:24

Witam się i ja w świąteczny poniedziałek :-D
Jak Wam mija Śmigus-Dyngus?? My jechaliśmy z M do moich rodziców, ja miałam okno otwarte no i jakieś dzieciaki polały nam samochód :ico_zly: pal licho że ja zostałam oblana, ale kurcze można by tak wypadek spowodować :ico_zly:
Gusia głowa do góry, synek jest pod dobrą opieką, na pewno szybko jemu przejdzie :-)
jak tam brzuchy - przepełnione?? :-D
ojojoj, nawet nic nie mów :ico_sorki: ja dużo nie zjadłam a ciągle mnie żołądek boli, dziś nawet wymiotować mi się chciało :ico_noniewiem:
Ogólnie to mam już dosyć, nie mogę się czwartku doczekać :ico_sorki:
miłego popołudnia :-)

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

09 kwie 2012, 14:28

nie mogę się czwartku doczekać :ico_sorki:
A co będzie w czwartek?

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

09 kwie 2012, 14:34

biniu idziemy do szpitala małego wykurzyć :ico_oczko:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

09 kwie 2012, 14:36

biniu idziemy do szpitala małego wykurzyć :ico_oczko:
:-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

09 kwie 2012, 16:59

idziemy do szpitala małego wykurzyć :ico_oczko:
no to byle do czwartku, szybko zleci :-D :ico_brawa_01:
ojojoj, nawet nic nie mów :ico_sorki: ja dużo nie zjadłam a ciągle mnie żołądek boli, dziś nawet wymiotować mi się chciało :ico_noniewiem:
ja też mam dziś jakiś gorszy dzień, mały od wczoraj po południu bardzo po budzony, ani siedziec ani leżec, tak się rozpycha! Wszystko mnie już boli i też mi się robiło niedobrze...
U nas dziś pogoda ładna ale zimno, mimo to chłopaki ganiają na zewnątrz, ja wyszłam na chwilę, ale średnio się czuję to się obijam w domu, ostatnia taka moja okazja, bo od jutra powrót do remontu...
to popołudnia z Dadusiem sami będziemy spędzac...
Muszę się poodrabiac z resztą rzeczy, dokupic co mi brakuje, żeby w razie "w" byc spakowaną i przygotowaną...
normalnie przeraża mnie świadomośc tego, że to już niedługo :ico_olaboga:

wczoraj byliśmy u teściów, teściowa próbowała to ukryc, ale ma focha że nie mamy jeszcze imienia a i wyobraźce sobie, że wpadliśmy w odwiedziny a ona oczywiście wyprawkę nam przygotowała i nawet cytrynę nam kupiła - bo jakby nam tak brakło, ona mnie wykończy, ja rozumie mogła Damianowi dac czekoladę, banana, ale nie ona nam tam załadowała do siaty cole, wspomniana cytryne, 2kg jabłek, pomarańcze, 3 słoiki przecierów ogórkowych.... Do szału mnie to doprowadza i nie tylko mnie Piotrek ją tam wczoraj zjechał, że choc w święta by se dała dooooopie siana :ico_puknij: :ico_zly:
Dobrze, że choc w domu - poza humorami Damiana spokój :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

09 kwie 2012, 17:54

bry

małemu spadlo do 11,1 dziś wiec jestem normalnie podniesiona na duchu i szczesliwa :ico_brawa_01:
jutro mu robia z rana badania i mamy o 10 dzwonic o ktorej mozemy przyjechac po niego :ico_brawa_01:

byliśmy dzis go poprzytulac no i ja nakarmic :ico_sorki: pultaski dostał i ładnie pzybiera na wadze :ico_brawa_01:

dziekuje Wam za wsparcie :ico_sorki: :ico_sorki:

poki mam troche czasu napisze jak poród :-D

więc w poniedziałęk odszedł mi czop i to w takiej ilości ze nie spodziewalam ze tyle można tego miec :ico_szoking:

we wtorek o 4 rano dostalam skurczy co 7 minut no i niestety skurcze ledzwiowe wiec sie nacierpialam :ico_olaboga: o 4.45 obudzilam męża, że mam skurcze i poszlam pod prysznic , a po prysznicu zaczeły mi się sączyć zielone wody więc szybciorem torbe i za telefon żeby po nas kumpel podjechal. o 5,45 bylismy na izbie a o 6 juz na porodowce skurcze co 3 minuty i 6 cm rozwarcia, poprosilam o znieczulenie bo nie moglam wytrzymac, i zdarzyli zrobic wywiad plus znieczulenie i antybiotyk jak dostałam partych i 6,40 Bartuś na świecie :-D

zaraz po krzyknelam jezu jak szybko i podziekowalam położnej która prosila mnie zebym zaczekala z partymi bo musi sie przygotowac :-D

wsumie mialam 5 minut partych wiec poszlo expresem :ico_sorki:

w ciuchy z przed ciąży wchodze, nawet troszke luźne są :ico_oczko:

Asieńka86, a tak Ci poród przedwczesny grozil a tu prosze, uparciuszek mały, oby szybko Ci sie akcja rozwinela :ico_sorki:

iw_rybka, a jak ty sie trzymasz? bo doczytalam co sie dzialo :ico_olaboga:

Myszka_, moj tez sie tak rozpychal zanim sie urodzil, tydzien przed porodem zrobil sie taki aktywny

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

09 kwie 2012, 18:46

małemu spadlo do 11,1 dziś wiec jestem normalnie podniesiona na duchu i szczesliwa :ico_brawa_01:
- ciesze sie bardzo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
iw_rybka, a jak ty sie trzymasz? bo doczytalam co sie dzialo :ico_olaboga:
- hmmm...u mnie ok,chociaz caly czas jakies skurczyki mam i podobnie jak dziewczny - na wymioty mnie bierze :ico_zly:
Ale ogolnie ok :ico_sorki:

[ Dodano: 09-04-2012, 18:48 ]
stawiam za skonczony 36 TC - teraz juz maly moze bezpiecznie wychodzic :-D

Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość