Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

05 sie 2011, 16:00

a czy po tym jogurcie nie bolalby jej wczesniej brzusio?
Trudno powiedzieć :ico_noniewiem:
Ja właśnie ze spaceru wróciłam i biorę się za obiad bo K będzie dopiero o 17 :-)

Później będę zaprawy robić- taką sałatkę z fasolki i ogórka będę kładła w słoiczki- uwielbiam ją, a na zimę do obiadku jak znalazł.

[ Dodano: 05-08-2011, 16:27 ]
mam wiadomość od Ani: Piszę, żejutro już będzie miała komputer, ale jadą do kuzyna na weekend więc odezwie się w poniedziałek. Milenka pięknie śpi- od 22 do 6, je i śpi do 8 :-) Podobno bez smoka już zasypiać nie chce :ico_haha_01: Zaczyna wyciągać rączki do zabawek, a na pobraniu krwi nawet nie pisnęła- taka dzielna dziewczynka :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

05 sie 2011, 19:02

Emilia tak sobie myślę, że jogurt pewnie szybciej by wywołał reakcję, ale może się mylę :ico_noniewiem:

Koroneczka jeszcze raz dziękuję za przepis-jedzonko pycha :ico_brawa_01: ja nie cierpię śmierduchów (czyt. serów pleśniowych) i nawet nie byłam świadoma, że Lazur, to pleśniak, ale makaron bardzo mi smakował, mężowi również-on pleśniaki akurat uwielbia :ico_brawa_01: Dzięki za wieści od Ania :-) Milenka dzielna dziewczynka :ico_brawa_01:
A powiedz mi, pytałaś o ten koszyk do wózka? Ja ostatnio jak wiozłam zakupy, to haczyłam o każdy krawężnik :ico_zly: i spód mi się przez to rozpruł :ico_zly:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

05 sie 2011, 20:25

A powiedz mi, pytałaś o ten koszyk do wózka?
Pytałam i niestety, oni szyją to według swoich szablonów taśmowo, takich koszyków nie robią. Ehh szkoda, bo ja na ten koszyk też jestem mega zła.

Gadałam z bratową i się okazało, że lekarz widzi coś tam, ale nie wie co i WYDAJE mu się, że są to dwa zarodki, ale nie jest pewien, bo to może być efekt lustrzany :ico_olaboga: WTF?? Co za lekarz! W ogóle to jej powiedział, że jego zdaniem ta ciąża się nie utrzyma, bo jakieś skrzepy tam niby widzi, więc bratowa przekonana, że poroni :ico_olaboga: Ale pójdzie do tego mojego lekarza i się okaże co i jak! Aż mnie głowa rozbolała od tych wieści. W sumie nie wiem czy w 6 tygodniu można już stwierdzić ciążę bliźniaczą :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 05-08-2011, 20:26 ]
Koroneczka jeszcze raz dziękuję za przepis-jedzonko pycha :ico_brawa_01: ja nie cierpię śmierduchów (czyt. serów pleśniowych) i nawet nie byłam świadoma, że Lazur, to pleśniak, ale makaron bardzo mi smakował, mężowi również-on pleśniaki akurat uwielbia
To się dałaś zrobić w konia :ico_haha_01: Ale przynajmniej przekonałaś się do tych serków :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

05 sie 2011, 20:29

Koroneczka ale ten lekarz wymyśla :ico_szoking: chyba można już stwierdzić ciążę bliźniaczą, bo będą dwa zarodki. Nich ta kobita idzie do innego lekarza, bo na jakiegoś konowała chyba trafiła :ico_noniewiem:
A z serkiem tak, dałam się zrobić w konia :ico_haha_01: mąż za to marudził, że z tuńczykiem, a tak mu zasmakowało, że dokładkę chciał :ico_haha_02:
Koszyk w wózku to totalna porażka :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-08-05, 20:35 ]
słyszałyście, że Lepper nie żyje :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

05 sie 2011, 21:05

W sumie nie wiem czy w 6 tygodniu można już stwierdzić ciążę bliźniaczą :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Moim zdanie tak, ale specjalistą nie jestem. W 6 tyg. widać już zagnieżdżony zarodek.
...ja na ten koszyk też jestem mega zła.
To ja się przyłączę. Nie wożę w nim nić poza pustym plecakiem na zakupy, parasolką i pledem do przykrycia małego. Ale mimo tego koszyka i tak kupiłaby raz jeszcze ten wózek bo na moich wertepach świetnie się sprawdza. A dziś miałam okazję przetestować go na piachu i dał radę bez większych problemów.
słyszałyście, że Lepper nie żyje :ico_noniewiem:
Tak.

U nas cały dzień marudzenia, po południu wrzask. Nie wiedziałam co się stało bo Mateusz leżał na łóżku i ssał paluszki. Nie mogłam go uspokoić przez dłuższy czas. Przy podawaniu butelki wrzask 3 razy większy ale zobaczyłam...opuchnięte dziąsła.Teraz bobodent i viburcol mam już w pogotowiu. Gryzaka nie chce, wkłada sobie paluszki i smera po dziąsłach. Myślałam, że trochę później te ząbki będą szły, teraz oby szybko się przebiły :ico_sorki: .

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

05 sie 2011, 21:11

U nas cały dzień marudzenia, po południu wrzask. Nie wiedziałam co się stało bo Mateusz leżał na łóżku i ssał paluszki. Nie mogłam go uspokoić przez dłuższy czas. Przy podawaniu butelki wrzask 3 razy większy ale zobaczyłam...opuchnięte dziąsła.Teraz bobodent i viburcol mam już w pogotowiu. Gryzaka nie chce, wkłada sobie paluszki i smera po dziąsłach. Myślałam, że trochę później te ząbki będą szły, teraz oby szybko się przebiły :ico_sorki: .
wiesz co u nas bardzo podobnie, malo pije, moje piersi pekaja w szwach,
Teraz bobodent
pamietam, ze u Marcela skuteczniejszy okazal sie dentinox, jutro pojde po niego do apteki

zostalismy sami, P pojechal do pracy :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

05 sie 2011, 21:20

pamietam, ze u Marcela skuteczniejszy okazal sie dentinox, jutro pojde po niego do apteki
Jak nie pomoże bobodent to kupię dentinox. Wzięłam bobodent bo ma wyższe stężenie lidokainy.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

05 sie 2011, 21:23

dziewczyny mam pytanie o witamine K, Tosia w poniedzialek konczy 3 miesiace, wiec tylko do poniedzialku mam jek podawac, prawda?

[ Dodano: 05-08-2011, 21:24 ]
dzis byla u sasiadki polozna z waga, wazylam Tosinke, wazy 6600 g

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

05 sie 2011, 21:28

Jeśli miałaś podawać wit.K 3 miesiące to w poniedziałek ostatnia dawka.
Tosieńka ładnie już waży :ico_brawa_01: , jutro rano zważę małego -jak nie zapomnę.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

05 sie 2011, 21:29

Jeśli miałaś podawać wit.K 3 miesiące to w poniedziałek ostatnia dawka.
a jaka wit d podajecie? bo musialabym kupic, teraz mialam d i k w kapsulkach twist off i bylo to bardzo wygodne

[ Dodano: 05-08-2011, 21:30 ]
wlasnie wyczytalam, ze sa granulki homeopatyczne na bolesne zabkowanie Camilia, Murchinson, wiesz czym roznia sie od viburcol?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości