lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 wrz 2007, 11:54

kamilko a mleko ci nie wycieka.bo ja nawet spac bez stanika nie moge :ico_placzek: bo leje sie :( a zawsze bez stanika spalam ,ale juz sie przyzwyczailam he he kurde ,moj tez czasem nie odbija i ja czekam i czekam,chociaz na male bekniecie,bo jak nie odbeknie,to mam schize,ze cos sie stanie i sie co chwila budze :ico_puknij: ale on zawsze jak aniolek.
aniu dla Helenki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a od 2 dni sie ,,zesul,,budzi sie co 2-3 h znowu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

04 wrz 2007, 12:02

Zadzwoniłam do Jarka, że mam problem z tą moją wyprawą a on stwierdził że nie trzeba iść, bo przecież wszystko w porządku. No to nie idę. Idę na spacerek i do sklepu coś na obiad kupic.

Ooo obudził się i krzyczy jeść.

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

04 wrz 2007, 12:31

wkurza mnie ostatnio TT, juz drugi dzien nie dziala dopiero teraz weszlam.

Najpierw odpisze to co zapamietalam a potem popisze co tam u nas.

Bekanie-ja podnosze zawsze ale nie zawsze beknie. wiec po 5 minutach odkladam.

Juli-no tak to jest ze te nasze dzieciaczki niewiele przybieraja na wadze. Ja poszlam pytac o kaszki i mowila ze moge wiec Ty tez idz, nic nie zaszkodzi. MOjemu smakuja a i w ogole zaczal lepiej jesc. wczoraj cos niechetnie ale dzis juz wrocil. Poza tym spi wiecej i lepiej sie zaczal rozwijac. Wiem ze im pozniej tym lepiej ale nie kazdy moze czekac.

Lucy- jejku no moja mama niestety nie mogla byc, ale wiem ze zdawala sobie sprawe z tego wszystkiego. Maz tez to przezywal wszystkim kolegom opowiadalam co za koszmar. choc sam nie robil. Potem mi sie przyznal ze jak mnie badali o rozwarcie a on w tym czasie wychodzil choc nie wiem czemu to plakal bo tak sie bal ze nie przezyjemy.

Avistek-moze masz racje ze moze moze kiedys zapomne i bede chciala miec drugie dziecko narazie to nie wchodzi w gre.

Juli- nie chce byc wscipska wiec jak nie chcesz nie mow, ale czemu chemia??

No a teraz co u nas
A wiec ok. Generlanie w nocy raz przesypia raz nie tak sie mnie wydaje ze zalezne to od tego ile zje w dzien bo jak duzo to budzi sie raz a jak wczoraj malo jadl to obudzil sie 2 razy.
Bylam u adwotkata w sprawie sprawy spadkowej. napisal mam oddac do sadu i czekac na sprawe. Potem wynajmie oficjalnie bo ja tam mieszkac nie chce.

A moj ze spaniem samego siebie przechodzi. Calymi dniami kima. Normlanie nie mam co robic, co dziwne przy niemowlaczku.
Poza tym cos ostanio sie zle czuje podbrzusze mnie boli kochac sie nie moge bo boli a nie bolalo ide do gina w przyszlym tygodniu bo sie zaczynam martwic.

aaaaaaaaa
No ja tez kocham m jak milosc jejku takie stare (zart) a ciesza sie jak dzieci jak sie film zaczyna, Ja juz mam plan maly o 19,30 kapiel potem po niej szamka. smok w buzie i nyny i jestem wyrobiona do 20 bo Arek zasypia sam. Halas robi jak smoka zgubi tylko.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

04 wrz 2007, 14:30

hej dziewczyny !!!
My po szczepieniu i co ...moj Marcinek taki byl dzielny ze moze 2 sekundy ale :ico_nienie: :ico_nienie: nie plakal tylko troszke postekal jestem z niego dumna :-D :-D :-D nastepne szczepienie 16 pazdziernik :ico_oczko:
Maly wazy 7120 g i dlugi 74 cm panidoktor powiedziala ze jest duzy i piekny chlopak ech .....taka jestem z niego dumna i tak go kocham ale dosyc tego slodzenia o moim synku tyle tu dzieci do chwalenia wiec....
wszystkim maluszkom pieknym przesylamy caluski :ico_haha_01: :ico_haha_01:
My na spacerki chodzimy chyba ze pada to nie malego ubieram cieplo przykrywam kocykiem i spioworkiem od wozka i jest ok spi jak ta lala :-D
Moj odbija po kazdym jedzeniu jak go podnosze do gory chyba ze w nocy nie raz czekam z 5 minut jak nic to go wkladam do lozeczka i spi :ico_oczko:
Kamilko gratuluje autka :ico_oczko:
Dla Helenki :ico_tort: :ico_tort: i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Lucy kurcze to przezylas swoje brrr :ico_oczko:

A mojego P siostra termin ma na 17 wrzesnia wiec wszyscy czekamy na Majeczke bo dziewczynka bedzie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 wrz 2007, 15:42

Wreszcie sie dostalam :ico_zly: :ico_zly: zdenerowalo mnie to TT !!!!a wiec DLA HELENKI Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no i słonik. Wszyscy razem z balonami z najlepszymi życzeniami. Bo to dzień radosny wielce masz już jeden miesiac wiecej! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: ,KAMILKA gratuluje zakupu auta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,MADZIU to supcio ze Marcinek malo plakusial rewelacja :-D ,ALINKO mam nadzieje ze niunia nie bedzie chora trzymam kciukaski :ico_oczko: ,a my dzis spalismy do 12 wszyscy chyba odespalismy te przygotowania i chrzciny :-D a ogolnie to Wiki jakas swieta czy cus bo spi i spi zje i dalej spi a w nocy raz sie budzi normalnie czad :ico_oczko: a najwazniejsze dostalam@ :ico_zly:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

04 wrz 2007, 16:26

Frydza to się ciesz, że mała aniołek bo w moim to właśnie po chrzcinach diabełek się odezwał.

Helenko :ico_tort:

Lucy mi generalnie z cycorków nie cieknie, chyba, że mam przepełnione albo... pomyślę właśnie o tym. Przynajmniej wiem, ze problem mleka tkwi w głowie, bo jak tylko o małym pomyśle, albo o karmieniu to fontanna.

KURKA WODNA!!!!! Zapomniałam o M jak miłość :565:
szit szit szit!!! Ale na szczęście Alinka mówiła, ze smętny odcinek był. Może wieczorem się uda.
Ooo mały znów się przebudził (bo znów ladnie spał) i o dziwo nie ryczy tylko słyszę, że tam cos gada sobie. To idę zobaczyć.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 wrz 2007, 16:32

a zapomniala SIE pochwalic ze niebawem spotykam sie z K@TK@ :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

04 wrz 2007, 16:37

Kurcze a ja jutro jade do prababci Marcinka i co zamiast dzisiaj sprzatac to ja siedze na TT maly spi ech lenia mam w du..... pogoncie mnie :-D :-D :-D
Kurcze tez nie ogladalam M jak milosc bo patrzalam na ten nowy Big Brother i co laski to same lafiryndy z proznia w glowie ech :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

04 wrz 2007, 17:32

Wczorajszy odcinek faktycznie był nudny - wiec nie macie Dziewuchy czego zalowac..
Ja wybrałam sie dzis na spacer.. Poszłam oczywiscie w pole - no bo poco chodzicc asfaltowka.. No i poszlam tak.. przez piekna laczke , za obwodnice, za las,do sadów i na łąki.. Az tu nagle - takie chmurzyska sie zebrały, ze myslalam ze tornado przejdzie.. No kuuuurde.. ale dostałam zastrzyk energii-4 kmod domu, zero ludzi, zero samochodow, tylko ja,wozek i chmurzyska.. No i biegiem.. biegiem przez sady, przez las, przez pole, nad obwodnica, przez łąke.. I dopiero przy sosiedlu zaczelo kropic. wiec wyszłam z tego maratonu cało.. Wózek niestety troche ucierpiał - cały w glinie, lekko mokry i kółka sie zbuntowały i skrzypia na mnie. Ale zyjemy :-) hihi..
Ogladalam wlasnie Rozmowyw Toku o zdradzonych kobitach - jedna mezowi w zemscie rozwalila ukochane auto,druga pobiła kochanke,a trzecia bzyknela sie z innym- ottak dla swej satysfakcji..
:ico_olaboga: nawet boje sie dumac co bym wybrała.. Lepiej nie myslec i nie gdybac.. Bo wywołam wilka z lasu.

Astrid - a jesli chodzi o chemie- to ja jak mialam 10 lat miałam guza na srodku szyi i tez przerabiałam szpitale/ operacje/ badania/ leczenie/ chemie.. No ale wszystko jestjuz dobrze.. Trwało pol roku i wygrałam. I jestem - optymistycznie nastawiona i z duuuuzym zapasem milosci do swiata :):

[ Dodano: 2007-09-04, 17:57 ]
O. I nagle zerwała sie burza za oknem. Trzaska, grzmi i błyska.. Siedze jak dzieciak z nosem wklejonym w szybe i gapie sie z fascynacja!
A ! Dzis listonosz w koncu przyniosl mipaczke z allegro - zamowiłam zabawke Miskowi - mowie wam!!! Rewelacja! http://www.allegro.pl/item229685111_baw ... buloo.html Duzeto, wesole, kolorowe, grzechocze, szelesci, ma gryzaka, dwonek w srodku.. po prostu bomba! polecam :):

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 wrz 2007, 18:48

JULI a po drodze nie bylo marchewy i kapusty to bys znowu nazbierala :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: a zabaweczka faktycznie fajniutka :-D MADZIA no niezle siksy w tym Big bratherze a ta ztymi paznokciami :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości