Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

14 lip 2008, 23:23

kupilam sobie farbe i stoi,bo sie tego amoniaku boje.Ale kurcze to nie sredniowiecze
ja robilam juz 2 razy wlosy :ico_noniewiem: i mam zamiar zrobic jeszcze przed porodem bo nie mam zamiaru pierwszych zdjec z moja coreczka miec z 5cm odrostem :ico_nienie:
bo nie dosc,ze jestem gruba to jeszcze zaniedbana
tak samo mysle i dokladnie to samo sobie mopwie-poza tym mamusia szczesliwa to i bobo szczesliwe :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

15 lip 2008, 01:55

miszka, farbuj śmiało! o ile na farbie nie napisali że zawiera amoniak, ale o kupowanie takiego badziewia Cię nie podejrzewam :ico_oczko:
Musimy być piękne mamuśki, a nie jakieś zaniedbane matki polki w przydeptanych kapciach :ico_nienie:
mmarta81, wyglądasz prześlicznie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pati, w Irlandii na osiedlach strzezonych są takie dziwne prawa....nie można robić wiochy publicznym wywieszaniem swoich majtochów i już :ico_oczko: dla Polaków takie prawo jest wstrzasem, Irlandczyków nie dziwi....

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 lip 2008, 09:50

:ico_brawa_01: dziendoberek :ico_brawa_01:
U mnie juz sie zaczyna.....deszczyk :ico_noniewiem:
Zircawidze zenowu mialas wieczoene pociedzenie przed kompem :ico_haha_02:
Ja wlasnie szykuje mezowi sniadanko i wyprawiam go do pracy pozniej niestety czeka mnie :ico_duzepranko: :ico_odkurzanie: -co zrobic...

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

15 lip 2008, 10:47

miszka, farbuj śmiało! o ile na farbie nie napisali że zawiera amoniak, ale o kupowanie takiego badziewia Cię nie podejrzewam
No niestety kupuje zawsze Loreal color 3D,jak byk jest z amoniakiem jak wiekszosc blondow.A
Wy czym farbujecie,ze nie ma amoniaku?
Pati, w Irlandii na osiedlach strzezonych są takie dziwne prawa....nie można robić wiochy publicznym wywieszaniem swoich majtochów i już dla Polaków takie prawo jest wstrzasem, Irlandczyków nie dziwi....
A ja z ogrodem?U nas za blokiem sa specjalne miejsca w ogrodzie komunalnym.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

15 lip 2008, 12:27

Witam sie i ja

bylam dzis troche w miescie i kupilam plyn do plukania dla malego do ubranek lenor bialy sensitiv i chcialam prac ale nici , kuzwa z ta pogoda, szlag niech ja trafi,ale jestem dzis zla, lepiej nie bede zarazla humorem, jeszcze mnie wkurza ten moj psior :ico_zly: :ico_zly: ktoregos dnia to ja normalnie zabije chyba :ico_zly:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

15 lip 2008, 12:38

bylam dzis troche w miescie i kupilam plyn do plukania dla malego do ubranek lenor bialy sensitiv i chcialam prac ale nici , kuzwa z ta pogoda, szlag niech ja trafi,ale jestem dzis zla, lepiej nie bede zarazla humorem, jeszcze mnie wkurza ten moj psior ktoregos dnia to ja normalnie zabije chyba
Ja tez jednak plukalam,i wyorzystalam wczorajsza piekna pogode,bo dzis znow cos wisi :ico_noniewiem: Mnie sie dzis nie da zarazic zlym humorem ,bo i tak mam spieprzony :ico_placzek: To chyba ta pogoda :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

15 lip 2008, 12:43

mmarta81, zgadza sie.... :ico_wstydzioch: i dlatego dopiero od 40 minut jestem na nogach :ico_haha_01: położyłam się dopiero ok 4-zgaga i trening piłkarski Synka :ico_olaboga: nie wyobrażam sobie co będzie poxniej, jak Maly urośnie.... :ico_olaboga: chyba w ogóle nie będę spała :ico_olaboga:
miszka, jak masz swój ogród to robisz w nim co chcesz :-D ale tutaj moge smiało powiedzieć, ze obcokrajowców poznaje sie po wywieszaniu prania na dworze :ico_oczko: większość Iroli inwestuje w pralko-suszarki....
Miłego dnia, Kochane! ja dziś jadę kupic jakieś drobiazgi do domu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

15 lip 2008, 13:11

miszka, jak masz swój ogród to robisz w nim co chcesz ale tutaj moge smiało powiedzieć, ze obcokrajowców poznaje sie po wywieszaniu prania na dworze większość Iroli inwestuje w pralko-suszarki....
No cos Ty?-Moze tak jest w Irlandii,u nas za kazdym blokiem jest komunalny ogrod ,w ktorym sa wmurowane suszarki,wiadomo,ze nie od frontu budynku.Ale wcale nie trzeba miec prywatnego ogrodu.Tutaj na pewno nie poznaje sie cudzoziemcow po wywieszaniu prania w ogrodzie :ico_haha_01: Mieszkam w dzielnicy gdzie mieszkaja praktycznie sami Anglicy,bo jest dosc droga,a suszarki stoja za kazdym domem.Po prostu specyfika kraju ,w ktorym mieszkasz.Tutaj na balkonach od frontu,tez sie raczej prania nie wiesza,ale za domem zawsze :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 lip 2008, 14:24

No niestety kupuje zawsze Loreal color 3D,jak byk jest z amoniakiem jak wiekszosc blondow.A
Wy czym farbujecie,ze nie ma amoniaku?
wiesz co ja Ci nie powiem bo ja u fryzjera robilam ale tez na blond-a wydaje mi sie ze wszystkie blondy maja amoniak :ico_noniewiem: ...

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

15 lip 2008, 16:18

hej kobitki,mysle ze mnie nie zapomnialyscie.
Wczoraj wrocilam z Polski;wczoraj tez mialam termin u gina,badanie krwi i moczu,usg oraz glukoze.Wszystko wyszlo ok, wiec jestem spokojna.
Dzidzia wazy 1,3 a wiec ksiazkowo jesli chodzi o tydz. ciazy.
Wczoraj malo co sie nie poplakalam ,widzac mojego synka,ktory wkladal sobie raczke do buzki,,,cudowny widok :ico_oczko:

Sorrki ale nie jestem w stanie nadrobic zaleglosci postowych.Udalo mi sie doczytac o farbowaniu wlosow.JA w poprzedniej jak i w tej ciazy farbowalam wlosy i nie ma do tego przeciwskazan.Tzn lepiej pasemka,anizeli rozjasniac cale wlosy.

TYmczasem udam sie zOScarkiem na spacerek,zajrze pozniej

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość