Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

26 cze 2007, 14:43

mama_zuzi1980 pisze:wiec bede miala chyba normalne dziecko nie to co wy

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
No i tego Ci zyczymy z calego serducha :) ale jak wiadomo, nigdy nic nie wiadomo, moja siostra tez ma taki wzrost jak ja a jej coreczka miala 50 cm i niecale 3 kilo... Tylko ze Szwgier to kurdupel, ale jakos trzeba sie pocieszac :) Wogole mam dzis taki dziwny dzien, czuje taki wewnetrzny niepokoj, albo zdenerwowanie, a wczoraj pisalam ze jestem spokojna :-D Probowalam zeskanowac jedno zdjecie i mi nie wyszlo i normalnie musialam odejsc od komputera wziasc kilka glebokich wdechow, bo tak sie ta glupota zestresowalam, ze malo sie nie poplakalam... Ja juz nigdy nie napisze o sobie czegos pozytywnego, bo za kilkanascie godzin wszystko sie odmienia :ico_olaboga:

Mamo Zuzi prawko masz, wiec porwij mezowi autko, niech chociaz raz on sie tlucze miejska komunikacja!

[ Dodano: 2007-06-26, 14:45 ]
a wogole to mamo Zuzi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i kawusia :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: z okazji Twojej studnioweczki! Stawiasz ta wodke czy nie?? :-D :-D :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

26 cze 2007, 14:57

Lo Matko, zupelnie zapomnialam o mojej studnioweczce a tak sie nia podniecalam wczoraj :ico_oczko: No to chlup Moje Panie :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: a dla wybrednych piwko :564: :564: :564: :ico_tort:
:-D
A teraz ide sie zdrzemac bo ledwo co patrze na oczy (mezu sie poprawil i w nocy mniej spalismy hahaha)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

26 cze 2007, 15:04

ulamisiula, no to super, że wszystko w porządku! Bądź dobrej myśli i odpoczywaj ile wlezie!
A mnie to chyba żadna z Was nie pobiła dziś! Wstałam o 6!!!!! Ale mówię Wam jak ekspresowo wszystko załatwiłam w Kraku! I szybciutko byłam z powrotem, już w południe. Ale ja nie lubię jeździć pociągami....
Ja też się zastanawiam od pewnego czasu, jak dzidziuś będzie wyglądał, do kogo będzie podobna... Taki nowy człowieczek.
mama_zuzi1980, :ico_prezent: z okazji studniówki!!!!

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

26 cze 2007, 15:23

Kocura Bura jak dla mnie to Ty wstalas w srodku nocy...
a mnie cos naszlo na wspomnienia... Pokazywalam znajomym zdjecia ze slubu, a ze to juz prawie rok, to pochwale sie Wam co sie wtedy dzialo :)

Obrazek z kuzynka Krzysia
Obrazek pyszny Torcik
Obrazek no to klamka zapadla :-D
Obrazek a ten symbol to poprost "zakaz ruchu na obcym brzuchu" :-D
Obrazek zabawy dzien drugi :-D
Obrazek Dzien pierwszy, pozna godzina
Obrazek tym czyms jechalismy do slubu
Obrazek po blogoslawienstwie rodzicow zmierzamy do autka
Obrazek tak wygladalismy w autku
Obrazek zmoja przyjaciolka, tak prezentowalam sie na dzien drugi...

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

26 cze 2007, 15:26

Jeśli moja dzidzia ma moje geny to będzie wagowo przeciętna ja miałam 2800 jaK sie urodziłam a mój mąż 1800 bo wcześniaczkiem był:) ale za to włosiary miałam takie że mi do oczu leciały, jak miałam 5 miesięcy to mama mi kucyczki wiązała noi miałam kruczo czarne włosy, a jak miałam trzy latka to miałam blond tak jak Zuzia;)
No no super zdjęcia, ładna z ciebie lasencja:) noi kreacje też mi sie podobają, a samochód po prostu bombowy:)))

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

26 cze 2007, 15:55

Dominisia, super zdjatka, a ta czerwona kiecka bomba dla mnie :ico_brawa_01:
Mnie w ciazy tez czesto wspomnienia ogarniaja i sobie robie powrot do przeszlosci hihihi

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

26 cze 2007, 16:20

czesc kochaniutkie :-D
no w koncu mam czas zeby siasc przed komputerkiem bo w pracy to nie ma kompletnie na to czasu a jak wracam do domu to juz marze o tym zeby odpoczac.

na poczatku mamo_zuzi wielki toast za twoja studnioweczke :564: :564: :564:

ulamisiula bardzo sie ciesze ze z toba z dzidzia wszystko ok.

A tak w ogole to kochaniutkie cos sie opuscilysmy w mierzeniu brzuszkow!! Zaraz mi tu bardzo prosze podawac swoje cm zebysmy mogly wylonic "królową wielorybkową" :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

26 cze 2007, 16:34

U mnie 94 w brzuszku (wys. pepka)- 27 tydzien :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

26 cze 2007, 17:02

a oto biezace wyniki:

tydzień ciąży ......I..27 tydzień..I..28 tydzień..I..29 tydzień..I..30 tydzień..I..31 tydzień
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
paulina1978 ........I.....97 cm.....I..................I.....................I.....................I....................
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
mama_zuzi ........I.....94 cm.....I....................I.....................I....................I..................
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kocura Bura ........I.................I....................I.....................I.....................I.................
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
agnieszka01.04 ...I.................I.....................I....................I......................I..................
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
eSKa ...................I.................I.....................I....................I....................I..................
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
ewasiek ................I..................I.....................I...................I....................I.................
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dominisia .............I..................I......................I...................I....................I..................
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ulamisiula ............I...................I.....106 cm......I...................I...................I..................
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
gosiaperelka ........I...................I......................I....................I...................I.................
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
eve81 .................I...................I......................I....................I.....96 cm......I.................
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ostatnio zmieniony 27 cze 2007, 13:01 przez paulina1978, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

26 cze 2007, 17:05

Oj Kochaniutka chyba o mnie zapomnialas :) Ale nawet sie nie gniewam, bo nie mam sie jak zmierzyc :) Zaraz chyba skocze do sasiadki, dowiem sie czy ma jaks miarke :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość