Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

09 paź 2010, 08:54

Mój porządził od 6 a teraz spi :-D No nareszcie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

09 paź 2010, 22:19

Agnieszka26, za 26tc :ico_brawa_01:
ja dziś kupiłam komplet do łóżeczka :ico_brawa_01: kołderkę,kocyk,ochraniacze i prześcieradełko.Cudne :ico_oczko: i matę na przewijak do kompletu :ico_brawa_01: i się cieszę jak dziecko.No i upatrzyłam łóżeczko do salonu i myślę wkrótce kupić,ja to bym dziś brała tylko M jakoś się ociągał :ico_haha_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

10 paź 2010, 21:06

ja dziś kupiłam komplet do łóżeczka kołderkę,kocyk,ochraniacze i prześcieradełko.Cudne i matę na przewijak do kompletu i się cieszę jak dziecko
takie rzeczy naprawde cieszą. Ja też niby nie mam dużo tego dla dzidziusia a tylko oglądam, przeglądam i się ciesze :ico_haha_01: .

Dziewczyny co to się dzieje, z tym naszym wątkiem? Cisza tu straszna :ico_szoking:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 paź 2010, 21:29

czesc

dziewczyny bylam pewna ze pisalam do was newsa w piatek
a tu zonk
nie ma nic
przeoczylam normalnie

otoz BEDZIEMY MIELI SYNKA!!!

miala byc niespodzianka do momentu porodu
ale zmienilam lekarza
na pierwszej wizycie uprzedzilam . ze o plci nie rozmawiamy hehe
a na drugim spotkaniu on sobie zapomnial
a taki gadula. super facet hehe
wiec jak zaczal o dziewczynce zagabywac. to cos mi nie pasowalo
i chcialam juz miec pewnosc
no i pokazal klejnotki meskie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mowie wam jakie cudne uczucie
wrazenia nie do opisania
czulam sie jakbym na nowow dowiedziala sie o ciazy hehe

bylam taka podekscytowana. wypieki na twarzy do konca dnia hehe

adasia uprzedzilam. ze mam dla niego niespodzianke i kazalam mu kumpla do domu zwerbowac na opijanie
i tak do godz 2 posiedzielismy w trojke w piatek

do tej pory sadzilam ze tylko niespodzianka przy porodzenie powoduje mega adfrenaline
ale teraz ta swiadomosc to tez wielka radosc

pierwsze powiedzialam Leonkowi
jak mu sie oczka zaswiecily. jaki usmiech na buzce
w raczki klasnal
on moj kochany baardzo chcial miec brata
ale twardy jest
i ostatnio powiedzial. ze bedzie mial siostrzyczke poniewaz jego kolega Igor juz ma brata i wydedukowal iz wiecej braciszkow nie ma

ale jak mu potwierdzilam teraz ze napewno bedzie braciszek to powiedzial ze on sistrzyczki wcale nie chcial i nie chce hehehe

i opowiada ze mama ma siusiaka w brzuchu

moj syneczek cudny!!!!

tak sie ciesze.. ze spelnie jego marzenie
ze chlopcy beda mieli wspolne pasje. zainteresowania
ze mam nadzieje beda przyjaciolmi na zawsze

tylko Maly OLAF musi szybko podrosnac do wszystkich zabaw ktore leon juz mu planuje ehhee

czas szybko leci...

a dzis zostalismy sami z Leonkiem
o 18stej adas pojechal do rodzicow (3 godz jazdy stad)
pomoc tacie ocieplac dom
ale to na kilka dni
szybko zleci

a w dzie bylismy w Krasiczynie
tam jest zamek i park wokol
pogoda cudna. sloneczna. cieplaa

wczoraj caly dzien spedzilismy u mamy na dzialce przy podobnej aurze. adas skopaal dzialke mamie
i ostatniego grilla zapalilissmy

normalnie weekend jesienny naajpiekniejszy

mogloby tak swiecic do konca jesieni
hihi

Buzok weekend pewnie.. i dziewczyny korzystaja z urokow jesieni hihi

zubelek uwielbiam takie zakupki!! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-10-10, 21:31 ]
Alinka jak tam umowa? podpisana?? mozna swietowac??

Aga86 cudna kruszynka. :ico_brawa_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

10 paź 2010, 22:45

madziorka gratuluje :ico_brawa_01: jeju widać, że jesteś szczęśliwa :ico_brawa_01: . Ja też strasznie się ciesze, że będzieu nas hłopiec, choć coraz częścej miewam mieszane uczucia, że na usg zaszła pomylka :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-10-10, 22:46 ]
sorki za błedy ale jakas spiacA JUZ JESTEM :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

10 paź 2010, 23:10

buzok14, a no cisza tu...ale ważne,że co jakiś czas dziewczyny napiszą jak się czują i co tam u nich...a może bliżej terminów będą więcej pisac :ico_oczko:

Madziorka ja już ci gratulowałam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 paź 2010, 10:27

czesc dziewczyny

spicie jeszcze?
ja od rana buszuje po necie

dzis mam wolny dzien wiec dzialam hehe
ciezko bylo rano wstac brrrr
jak to w poniedzialek hihi

wkleje wam fotki z wczorajszego jesiennego wypadu
sorki za ilosc
ale ciezko bylo wybrac
choc i tak jest ich znaaacznie wiecej oczywiscie hihi


Obrazek

Uploaded with ImageShack.us


Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

11 paź 2010, 11:23

Witam, u nas dziś piękne słonko, chociaż w zimno, bo w nocy był przymrozek.

madziorka gratuluję synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i super fotki, nareszcie widać, że w ciązy jesteś.
To tak samo jak u nas, będziesz miała dwóch łobuzów. Widzę, że już imię wybraliście. My niestety nie, bo chłop znowu upiera się na Kamila, a mnie się strasznie nie podoba, myśli chyba, że przez dwa lata zdanie zmieniłam :ico_noniewiem: no nic pewnie znowu dopiero w grudniu się zdecydujemy
Buzok weekend pewnie.. i dziewczyny korzystaja z urokow jesieni hihi
dokładnie, u mnie w weekend ciężko z czasem na kompa, bo raz że Bartkowi to się nie podoba - zaraz mnie łapie za rękę i odciąga, a dwa że chłop go zajmuje. A poza tym mieszkanie się samo nie wysprząta :-D no i wczoraj cały dzień byliśmy u mojej mamy.

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

11 paź 2010, 13:21

Hej dziewczynki:)

Madziorka super że tak się cieszysz z synka to tak samo jak ja byłam w siódmym niebie jak się odwiedziłam że będzie córeczka bałam się strasznie że z synkiem sobie nie poradzę i z resztą b. chciałam córunie i mam! Ale fajnie że Ty jesteś mega szczęśliwa!

Wiecie co nie wiem czemu ale mam jakieś takie dziwne przeczucie że chyba coś jest nie tak staram się sobie tłumaczyć że to tylko moje głupie wyobrażenia ale to jest jakieś silniejsze ode mnie! Bo zaczęłyśmy z moją królewną 26 tydz. ale ona wcale tak mocno nie kopie czuje ją ale to jest naprawdę lekkie czasem mocniej kopnie ale tak cały czas to tylko leciutko się wierci! A do tego to najczęściej czuję kopniaczki na dole po prawej stronie a na reszcie brzuszka to rzadziej! I boję się czy to jest normalne że ona wciąż tak delikatnie puka i że ciągle z tej samej strony! A do tego w nocy ona śpi cały czas w ogóle nie kopie dopiero jak ja się obudzę rano to po kilku chwilach się odzywa czytałam e wasze szkrabki w nocy wariują a moja nic a może po prostu śpię tak mocno że jej nie czuje ale jeszcze mnie nie obudziła kopniakiem abym wiedziała że to ona!

Kolejną sprawą jest to że tutaj w UK nawet nie mam możliwości konsultacji z lekarzem bo tutaj tylko z położną się widzę pytałam jej ostatnio o te kopniaczki a ona tylko pow. ze jeśli jest jej tak wygodnie i lubi tą pozycję to że będzie tak leżeć! Ale czy ona ma racje?
Sama nie wiem! A jak jest u was?

A do tego stało się najgorsze to czego się obawiałam - znalazłam 2 pierwsze rozstępy na brzuchu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: smaruje go 3x dziennie kremem przeciwko rozstępom i oliwką - bio oli i jednak się pojawiły mam nadzieje że już więcej nie będzie! Ja to mam taką delikatną skórę i boję się że będę jak sitko wyglądać pod koniec ciąży a wy macie też ten problem a może macie jakieś sposoby aby nie pojawiło się więcej tych strasznych rozstępów! - POMOCY :(((((

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 paź 2010, 13:29

AGA dbasz o brzuszek i chyba robisz wszystko zeby im zapobiegac. ale niestety to nie jest gwarancja. ze one sie nie pojawia
nie martw sie, nie musi ich byc duzo
sa kremy na rozstepy juz istniejace. moze sprawdz w aptece jak je rozjasnic

a co do ruchow
wiesz ja w nocy to w ogole ruchow nie czuje. po prostu spie
i nie mysle nawet o tym

sluchaj jesli bedziesz miala jakiekolwiek obawy uzasadnione to jedz do szpitala i nazmyslaj ze nie czujesz ruchow od rana.. wtedy nie moga cie zbagatelizowac

jak tylko czujesz niepewnosc. to troche pokoloryzuj. ale tez bez przesady zebys sie nie nakrecala i nie stresowala bez powodu
ale czasem lepiej przesadzic niz zlekcewazyc

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość