julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

09 mar 2011, 15:48

Karuś, całkiem zapomniałam ... :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dla Nikosia za osiem miesięcy!!! No i :ico_brawa_01: za zębulka!

Davidkowi też dzisiaj wylazł pierwszy!!! :-D

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

09 mar 2011, 16:47

Ooo, to gratulacje zębowe dla chłopaków! Plus dodatkowe chrzcielne dla Nikosia :D
Brawo, że taki grzeczny był.

Milenie idą kolejne zęby. Wczoraj płakała bez ustanku około 40 minut. Baaardzo mi to się dziwne wydawało przy dziecku, które płacze tylko w wyjątkowo oczywistych sytuacjach (głód, strach itepe). Ale NIC nie pomagało, ani noszenie, ani śpiewanie, ani żele, ani zimne okłady... do tego mąż usnął sobie błogo z Damianem godzinę wcześniej i byłam z tym sama.
Aż w końcu zwątpiłam czy to od zębów.
Podziałał Ibufen, po 20 min od podania. Dzisiaj w dzień marudzenia c.d. Biedna moja...
I doszedł katar, zaropiałe oczka... pewnie od tych zębów wstrętnych...
Acha, no i to chyba dolne jakieś :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

09 mar 2011, 17:26

Martalka, współczuję... Nam jeszcze zęby nie dały w kość, Nikoś w kółko zadowolony i uśmiech Mu z buźki nie schodzi :ico_oczko: Ale to dopiero pierwsze dwa...

A ja zakatarzona jak Milenka... Wczoraj po południu mnie dopadło. Na chrzcie moja siostrzyczka była zakatarzona, kto wie czy mi czegoś nie podrzuciła.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

09 mar 2011, 19:38

u nas kolejna 1 górna idzie :ico_olaboga: marudzenie.

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

09 mar 2011, 20:09

Łagodnego ząbkowania dla wszystkich naszych Dzieciaczków :ico_sorki:
Karo, Nikoś ciuuuuuuuuuudny jest na tym zdjęciu!

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

12 mar 2011, 13:55

Hej Kobitki, a Wy co?? Taka cisza... :ico_oczko:

Nasz Cudak szykuje się do raczkowania :-) Już nie bardzo chce siedzieć, tylko albo się gramoli do nas na kolana i wspina do góry, albo rzuca się do przodu na kolanka i próbuje czworaka coś zdziałać :ico_oczko: Uroczo to wygląda :-)

Jak tam Wasze Szkraby i ziębole? U nas wychodzi druga jedynka na dole, ale jeszcze jej nie ma na wierzchu.

No to wygląda na to, że mamy początek wiosny:) A ja kuruję się i niestety siedzimy w domu. Ale za to poszalałam na allegro i zakupiłam Nikosiowi cudne ubranka na wiosnę/lato, więc chociaż nowa garderoba wniosła trochę wiosny do domku naszego! :ico_oczko: Do tego szykujemy się powoli do remontu domu, oj szykują się zmiany, począwszy od dachu po wystrój całego naszego mieszkanka, więc czeka nas też wyprowadzka do rodziców na jakieś 2 miesiące myślę :-) Już się nie możemy doczekać...efektów :-D

Juluś, dziękujemy! :-) Ja też uwielbiam to zdjęcie :-)

No to jeszcze dodam cosik :ico_oczko: Miłego weekendu:)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

13 mar 2011, 00:07


Nasz Cudak szykuje się do raczkowania :-) Już nie bardzo chce siedzieć, tylko albo się gramoli do nas na kolana i wspina do góry, albo rzuca się do przodu na kolanka i próbuje czworaka coś zdziałać :ico_oczko: Uroczo to wygląda :-)
U nas identycznie.
było
Teraz, mam wrażenie Milenka chce ominąć raczkowanie :ico_noniewiem: i nie gramoli się na kolana, ale chwyta za fraki i wstaje na nóżki.. Podobnie w łóżeczku.
No taka kolej rzeczy.
Damian też w wieku 9 mcy wstał za pomocą krzesła. Bart jeszcze wcześniej i prawie nie raczkował.
A jak siedzi na kocyku i nie ma się czego złapać, to robi rzut w przód- i jakoś udaje jej się położyć, po czym radośnie turla się gdzie chce. :ico_noniewiem:
Ewidentnie ma w nosie to, że mamusi zależy na raczkowaniu :ico_haha_01:

Stawiam zaległy :ico_tort: za wczorajsze 9 mcy Milenki.

[ Dodano: 2011-03-12, 23:09 ]
Karo, zdrówka!! Nie daj się choróbskom!
A Nikoś po prostu rozbrajający. Śliczne oczy ma ten Wasz Synek :-)

mela
Obrazek

dami
Obrazek

[ Dodano: 2011-03-12, 23:15 ]
PS. własnie byłam na nk.
Samanta, jak chcesz podobny kapelut, szepnę slówko koleżance :)
Ja sama szydełkiem umiem się posługiwać, ale koślawce mi wychodzą :) hehe Trenuję, ale myślę, że wnukom dopiero będę robiła z sukcesami :ico_haha_01:

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

13 mar 2011, 20:35

Martalka, poproszę kapelusik ;) ile by nie kosztował to wezmę bo jest uroczy ;) rozmiar główki 44/46 ;)

U nas idą górne jedynki, marudzenia brak ;)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

13 mar 2011, 22:39

Samanta, idę na PW w sprawie kapeluta.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

14 mar 2011, 11:27

u nas półtorej jedynek na górze :ico_haha_01: do tego paluch w buzi non stop! :ico_olaboga:

Martalka, fotek nie widac :ico_placzek:

Nikoś cudaśny chłopiec! :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość