Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

06 sty 2012, 01:15

hej

my dziś byliśmy na testach z Olcią. Boże co myśmy użyły :ico_olaboga:
nie mogły jej znaleźć żyły, pokuły obie rączki, w końcu udało się pobrać z nóżki :ico_sorki:

wyniki za tydzień

bardzo dziękuję za kciuki :ico_sorki: pomogły
od razu zrobiłam też Olci morfologię.

manenka, no to super sobie radzi Nelcia bez monia. Ja Olci smoczka zabrałam jakoś przed drugim rokiem. I tak przez przypadek ją odzwyczaiłam. Jak byliśmy u moich rodziców wpadł smoczek pod wannę, wydostałam go, ale powiedziałam jej, że poleciał daleko. Zaakceptowała to i pogodziła się z tym :-D ciekawe jak będzie z Matem :ico_noniewiem:


Tynusz1, ja tak samo jak dziewczyny uważam, kameralnie i skromnie wieczorem :-)
A u nas z nowości to tylko tyle, że Zuzia staje już sama i bije sobie brawo, tak się cieszy.
:-D fajnie to musi wyglądać :-D
A u mnie 3 zęby idą na raz i chyba dlatego Stefan ma 39.5 spada mu jak podam ibufen po czym rośnie znowu za kilka godzin ale nie kaszle ma lekki katar więc to chyba zęby .
:ico_olaboga: oby się szybko przebiły

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

06 sty 2012, 10:44

b@sia Gratulacje :ico_brawa_01: u Nas Juleńka już w sumie od dawna sama stoi, teraz zaczęła np podnosić się bez trzymanki, tzn, że wstaje z pozycji siedzącej, i też bije sobie brawo hehe , no i ostatnio naszło jej coś że świruje i stojąc robi tak jakby skrety, i rusza się góra w dół. Ale za Chiny nie postawiła jeszcze kroku do przodu, zawsze wpierw mnie łapie i dopiero idzie, a więc mam lenia w domu :D


co do tych urodzin, mowlam juz M ze zrobimy po porze obiadowej i koniec :ico_brawa_01:

[ Dodano: 06-01-2012, 09:47 ]
nie mogły jej znaleźć żyły, pokuły obie rączki, w końcu udało się pobrać z nóżki :ico_sorki:
kurde ile musiała się wycierpieć :ico_olaboga:

[ Dodano: 06-01-2012, 17:43 ]
no to pierwsze kroczki Julki za Nami ( 3 ostrożne ale samodzielne )

M mnie wkurzył, dzwonie mu mówie, a On "No to przecież jeszcze nie zaczęła chodzić, nie ma czym się tak podniecać" no żesz k..... od czegoś się zaczyna, czemu powiedzcie mi chlopy to takie barany ? :ico_puknij: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 sty 2012, 20:41

dzięki :D
zawsze do usług ;-)
zaproś wszystkich na tort , ciasto i kawę :-)
no właśnie ja chyba jednak też tak zrobię ;-) Z kasą ciężko i nie wiem jak to będzie...
na szczęście tutaj od 4 lat tylko 2 razy miałam taki atak :ico_sorki:
lepszy klimat?
ja upiekłam ciasto marchewkowe z polewą czekoladową, bo na święta baaaardzo smakował :ico_brawa_01:
też uwielbiam ;-) z serkiem na wierzchu...
Zuzia staje już sama i bije sobie brawo, tak się cieszy
brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
my dziś byliśmy na testach z Olcią. Boże co myśmy użyły :ico_olaboga:
nie mogły jej znaleźć żyły, pokuły obie rączki, w końcu udało się pobrać z nóżki :ico_sorki:
bidulka... daj znać jak będziesz miała wyniki.
mam lenia w domu :D
ma jeszcze czas ;-)
no to pierwsze kroczki Julki za Nami ( 3 ostrożne ale samodzielne )
no proszę, to jednak nie jest leniuszkiem ;-) :ico_brawa_01:
czemu powiedzcie mi chlopy to takie barany ? :ico_puknij: :ico_haha_01:
oni do tego po prostu inaczej podchodzą :ico_haha_01:

My u teścia w Poznaniu, jutro na szczęście już wracamy. Nie radzę sobie ostatnio ze złością i wpadam w szał szybko. Stasiu doprowadza mnie do szału, czuję się z tym bardzo źle. Zła ze mnie matka. :ico_placzek:
:ico_placzek:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

07 sty 2012, 23:15

Zła ze mnie matka. :ico_placzek:
nawet tak nie myśl :ico_nienie:
tobie jest po prostu potrzebne wyrwanie się z domu bez dzieci, na 2-3h , jak wyjdziesz byle gdzie a zostawisz je , to jak wrócisz będziesz je bardziej kochać i nie będą cię wnerwiać :-)
polecam, i znam ten ból :ico_sorki: :-)
no to pierwsze kroczki Julki za Nami ( 3 ostrożne ale samodzielne )
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
M mnie wkurzył, dzwonie mu mówie, a On "No to przecież jeszcze nie zaczęła chodzić, nie ma czym się tak podniecać" no żesz k..... od czegoś się zaczyna, czemu powiedzcie mi chlopy to takie barany ? :ico_puknij: :ico_haha_01:

:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: może nie wie jakie to ważne
faceci nie znają się na rozwoju dzieci :ico_oczko:
co do tych urodzin, mowlam juz M ze zrobimy po porze obiadowej i koniec :ico_brawa_01:
no i git :ico_brawa_01:
my dziś byliśmy na testach z Olcią. Boże co myśmy użyły :ico_olaboga:
nie mogły jej znaleźć żyły, pokuły obie rączki, w końcu udało się pobrać z nóżki :ico_sorki:
:ico_olaboga: oj bidulka
wyniki za tydzień

bardzo dziękuję za kciuki :ico_sorki: pomogły
od razu zrobiłam też Olci morfologię.
trzymam mocno zaciśnięte kciuki za dobre wyniki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

07 sty 2012, 23:27

Stasiu doprowadza mnie do szału, czuję się z tym bardzo źle. Zła ze mnie matka. :ico_placzek:
kochana jesteś po prostu zmęczona, :ico_sorki: nie oznacza to że zła z Ciebie mama, każda z Nas ma chwile słabości <przytulam>

[ Dodano: 07-01-2012, 22:28 ]
może nie wie jakie to ważne
faceci nie znają się na rozwoju dzieci :ico_oczko:
juz mu to wytlumaczylam, :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

07 sty 2012, 23:46

Nie radzę sobie ostatnio ze złością i wpadam w szał szybko. Stasiu doprowadza mnie do szału, czuję się z tym bardzo źle. Zła ze mnie matka. :ico_placzek:
:ico_nienie: nie zła tylko zmęczona> potrzebujesz odskoczni od codzienności.
Ja znów ostatnio mam przypływ uczuć i oboje zacałowałabym na śmierć :-D

no to pierwsze kroczki Julki za Nami ( 3 ostrożne ale samodzielne )
:ico_brawa_01:
M mnie wkurzył, dzwonie mu mówie, a On "No to przecież jeszcze nie zaczęła chodzić, nie ma czym się tak podniecać" no żesz k..... od czegoś się zaczyna, czemu powiedzcie mi chlopy to takie barany ? :ico_puknij: :ico_haha_01:
:-D nie wiem :-D
trzymam mocno zaciśnięte kciuki za dobre wyniki
dziękuję. Już nie mogę doczekać się przyszłego tygodnia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

08 sty 2012, 01:08

juz mu to wytlumaczylam, :ico_haha_01:
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
dziękuję. Już nie mogę doczekać się przyszłego tygodnia :ico_sorki:
wierzę ci :-)

ja czekam na ten list z terminem operacji i czekam , już chciałabym wszytko wiedzieć :ico_sorki:

[ Dodano: 08-01-2012, 00:21 ]
jeszcze i ja wam wrzucę filmik

http://www.youtube.com/watch?v=a_lOURDB ... e=youtu.be

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

08 sty 2012, 11:39

ja czekam na ten list z terminem operacji i czekam , już chciałabym wszytko wiedzieć :ico_sorki:
to bedziecie teraz mieli na glowie, daj Nam znac jak poznasz termin :ico_sorki:
jeszcze i ja wam wrzucę filmik
ale już zasuwa ładnie :D

a ja Ci obiecałam filmiki, a znowu coś mi yt nie chce ich ładować :ico_zly:


U Nas Julka to zasuwa na jezdziku ostatnio jak szalona hehe

zobacvze moze mi zaladuje filmik to za chwile wrzuce

[ Dodano: 08-01-2012, 10:47 ]
a no i kolejnym sukcesem jest to ze Julka juz super sama schodzi i wchodzi na lozka :)

[ Dodano: 08-01-2012, 22:03 ]
Julka jeżdzi :D + ostatnio czesto wypowiadane "ne" -nie :)

http://youtu.be/vAT0eEAsJg4

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

08 sty 2012, 23:13

manenka, jakaż ona słodka :ico_brawa_01:

Tynusz1, ale Julka się zmieniła i jak super sobie radzi z samochodem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

09 sty 2012, 12:56

M mnie wkurzył, dzwonie mu mówie, a On "No to przecież jeszcze nie zaczęła chodzić, nie ma czym się tak podniecać" no żesz k..... od czegoś się zaczyna, czemu powiedzcie mi chlopy to takie barany ?
Hehehehe, u nas jest na odwrót :ico_brawa_01: mój mąż już każe pisać, że Zuzia zrobiła pierwsze kroczki, bo udało się jej to parę razy a ja twierdzę, że spokojnie, bo jeszcze nie chodzi ;)
A w ogóle jak patrzę na Waszą Julcie, to strasznie mi Zuzię przypomina, Jej ruchy, sposób poruszania się i reagowania na niektóre rzeczy (lekka przekora :ico_oczko: ) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jeszcze i ja wam wrzucę filmik
No świetnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , jednak jak się wklei filmik to lepiej zapada w pamięć, że dzieciątko już chodzi :-D :-D :-D , jak kiedyś napisałaś że już chodzi, to ciągle nie mogłam sobie tego umiejscowić w główce, a tu proszę, cyk filmik i już mam dwoje forumkowych dzieci, które chodzą wyobrażonych :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a no i kolejnym sukcesem jest to ze Julka juz super sama schodzi i wchodzi na lozka :)
U nas tylko schodzi, bo mamy wysokie wszystkie i nie sięgnie nóżką :-D :-D :-D, wychodzi tylko błyskawicznie na schody, tak że jak Oliwka krzyczy że Zuzia wybiera się na schody, to jak zdążę przybiec, to Ona jest już w połowie - dostaje spida jak słyszy, że ktoś idzie Ją zabrać.
I uwielbia się bawić z Oliwką w ściganego i chowanego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , wczoraj też pierwszy raz widziałam jak udaje, że pije herbatkę z kubeczka dla lalek :-D , ale to świetnie wyglądało :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość