dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

28 wrz 2012, 22:53

wisnia tak bardzo mi przykro i bardzo ci wspołczuje :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

binius Czaruś ślicznie sobie radzi z siedzeniem :ico_brawa_01: i rzeczywiście ma przepiękne dołeczki :ico_haha_01: i brawa za pół roczku :ico_brawa_01: a my dziś konczymy 8 miesięcy :-D

martalka trochę o tym poczytałam, i raczej nie powróce do stosowania wit D. Trochę przeraziło mnie to ze ciemiączko zarasta.. :ico_szoking: choć i tak z bardzo małym sie urodził...0,5cm na 0,5cm

ryba na pewno Szymusiowi już nic nie grozi...Patryś równiż uniknął wirusówki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

29 wrz 2012, 08:51

hej:) ja tylko na moment.. byliśmy wczoraj na szczepieniu, mały waży prawie 9,5kg. i jak się domyślałam- idą jemu wszystkie zęby na raz- górne jedynki i dwójki i dolne dwójki:/ pediatra powiedziała że i tak jest dzielny no i dużo w tym prawdy- nie marudzi aż tak..
dzwoneczek mam podobny problem.. wczoraj pediatra powiedziała że Piotrek ma już tylko opuszkowe ciemiączko, ale kurcze o wit D nic nie mówiła.. że ja dopiero dziś doczytałam o Patryczku i wiadomość Martalki o wit D to spytałabym się wczoraj jej co dalej.. ale chyba też przestanę dawać, albo bardzo małe ilości :ico_sorki:
wiśnia kochana, musisz być silna :ico_pocieszyciel: trzymaj się jakoś :ico_placzek:
biniu ale Czaruś fajnie siedzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a to obiecane zdjęcia Piotrusia:
takie mamy ząbki
Obrazek
siedzimy :-D
Obrazek
Obrazek
i to jakiś miesiąc temu, na moment włożyłam Piotrusia do rowerka chrześniaka
Obrazek

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

29 wrz 2012, 09:50

no widzisz asienka dziwi mnie tylko jedna rzecz ze moj lekarz nadal mowił aby podawac tą wit.??? trzeba chyba zasięgnąć opini innego pediatry.

Piotruś z wagą dogania Patryka :ico_szoking: jacie ależ on duuuuuuuuży....i jaki silny ... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super siedzi :ico_brawa_01: jest piękny :ico_haha_02:

....aaaaaaaaaa....wiadomość z przed chwili... Patryk stanął na nozki trzymając sie wersalki Dawidka :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: o jacie...ależ super!!!!
jak uda mi sie cyknąć zdjęcie to wstawię :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

29 wrz 2012, 09:56

dzwoneczku :ico_brawa_01: MATKO, jak ten czas pędzi! gratulacje dla Patryczka i dumnej mamy :D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

29 wrz 2012, 16:45

asienka - wow Piotrus wyglada super,Szymek przy nim,to jakis niemowlak :ico_wstydzioch: I jak siedzi :ico_szoking:

Co do ciemiaczka,to Szymek tez ma male ale ja witaminy D nie podjae wcale od 2 m-cy na pewno :ico_oczko: Wykupilam jedno opakowanie i dawalam w kratke,jak sie skonczylo,juz nie podawalam :-)

dzwoneczek - jakie wiesci,czekam na fotorelacje :ico_brawa_01:

U nas ok,Szymek strasznie sie slini,wszystko pakuje do buzki ale nic tam na razie nie ma :ico_oczko: Probuje siadac ale jeszcze giba sie na boki,no i mamy go troszke z glowy w ciagu dnia,bo potrafi juz ladnie siedziec w hustawce i bardzo to lubi :ico_zdrowko:

Mamy miec szczepienie teraz,ale nie ma nigdzie naszej szczepionki :-/

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

30 wrz 2012, 11:00

dziękujemy dziewczyny :-D

tak stoimy :-D

Obrazek
Mamy miec szczepienie teraz,ale nie ma nigdzie naszej szczepionki
oj tez trochę poczekałąm na nią...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

30 wrz 2012, 11:10

o ja ale fajnie stoi Patryczek!!!

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

30 wrz 2012, 11:15

my niestety wciąż jesteśmy na etapie podłogi i leżenia na pleckach :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

30 wrz 2012, 14:51

Pięknie stoi Patryczek :ico_brawa_01: Dla mnie to jeszcze odległa przyszłość :)

iw_rybko, dlaczego "niestety"? My też jeszcze na tym etapie podłogowym. Nie spieszy mi się. Cieszy przecież każdy etap :) Teraz mnóstwo "nie-śpiącego" czasu Jaś spędza na brzuszku, lubi, gapi się, tyłek unosi na kolankach (ale ręce jeszcze nie są tak wytrzymałe), także co tydzień właściwie coś nowego :)

Teraz śpi. Usnął nam pod kościołem, ale już przemęczony był, bo zwykle wychodzimy o 9 rano z domu, a teraz wytrzymał do 10 i lepiej, więc nie umiał zasnąć :)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

30 wrz 2012, 19:57

Martalka -masz racje,trzeba sie cieszyc z kazdego etapu!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość