Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

10 cze 2013, 09:10

hej
u mnie w nocy padało a teraz znowu słońce grzeje :-) widze że jeszcze śpicie kochane ciężaróweczki po wekendzie :-D
spinka szkieletorek - ak tam brzuszki mineły bóle ??? prosze się meldować

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

10 cze 2013, 10:27

hej
u nas weekend minął szybciutko i przyjemnie
w pt przyjechała moja mama razem poszłyśmy na zakupy
rano zaś byłam na badaniach glukozy moczu i krwi-łeee okropna ta glukoza
pogoda się poprawiła więc i humor lepszy
był u nas zjazd wojskowy czołgi armaty itp więc poszliśmy zobaczyć te cuda z bliska mały zachwycony
w sb byliśmy na grillu ze znajomymi od rana dzieciaki szalały na ogródku
w ndz z mężem i synem pojechaliśmy na basen ,tak mi piersi urosły że ledwo się w strój mieszczą :ico_wstydzioch:

dziś planuje porządki w całym pokoiku małego by zrobić miejsce w szafce dla małej i bym potem z większym brzuchem nie musiała się tak męczyć ,kolejne dni będę sprzątać inne pomieszczenia


jenny :ico_brawa_01: za badania

szkieretorek na pewno teraz ci brakuje męża ale może da się zarobić dodatkowe pare groszy i będzie wam lżej trzymam kciui oby truskawki sprzedawały się jak świeże bułeczki

edulita masz śliczne córeczki i :ico_brawa: za kolejny konkursik

spinka jak Pola??
co do no spy to ciotka położna mówiła że można brać 3x dziennie przy bólach
ja jednak staram się unikać bo sądze mimo wszystko że jednak to chemia i wpływ ma jakiś tam na pewno


lala ja test glukozy robiłam w pt
pytałaś w innym poście o koszty zusu odp bo sama płace

kamilka ah uwielbiam remonty a szczególnie efekty po :-D
trzymam kciukasy za wizytę

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

10 cze 2013, 11:21

Hejka

Edulita sliczne masz te corcie :ico_brawa_01: :-)


Ja od rana wzielam sie wkoncu za balkon, juz jest odgracony :ico_sorki: okna umyte, zostaly tylko te przeszklenia balkonu ale sama tego nie zrobie, bo je trzeba z ram powyjmowac :ico_noniewiem:
Moze na nast wiosne :ico_haha_01: :ico_oczko:


Zaraz ide po synusia i idziemy do sklepu po arbuza :ico_brawa_01:


Wczoraj zrobilam ostatnie internetowe zakupy dla malucha, babcia odbierze :ico_oczko: mam nadzieje ze to wszystko wejdzie mi do walizki :ico_haha_01: :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

10 cze 2013, 12:13

dziewczyny może mi któraś podbić aukcje na allegro ? :)
Pewnie już za późno ale jak trzeba to pomogę.
spinka szkieletorek - ak tam brzuszki mineły bóle ??? prosze się meldować
Wczoraj mnie nie bolał więc jestg lepiej.Dziś też ok.
Nie piszę bo nie mam czasu.W domu zawsze tyle pracy.Teraz mała zasnęła i usiadłam na chwilkę z kawą.Ale zaraz idę do góry prasowania .
trzymam kciui oby truskawki sprzedawały się jak świeże bułeczki
Ojj szkoda nawet mówić o tym roku.
Truskawka a właściwie jej cena poleciała na łeb na szyję.Za grosze ją sprzedajemy,skupy dają śmieszne pieniądze. Do tego woda i duże ilości deszczu swoje zrobiły i owoców jest mniej a jak sa to gniją.No już widać że w tym roku nie będzie zysków.Byleby sie tylko te pieniądze włożone w nawozy paliwo itp wróciły.
tak mi piersi urosły że ledwo się w strój mieszczą :ico_wstydzioch:
Mnie ostatnio urosły i to sporo,już nie mieszczę sie w ani strój ani moje biustonosze. Ale mnie sie to podoba hehe
idziemy do sklepu po arbuza :ico_brawa_01:
Ja w sobotę kupiłam pół i zjadłam prawie całego sama,taka miałam na niego ochotę.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

10 cze 2013, 13:45

Hej!

Edulita słodkie panienki masz :-)

Leona zazdroszczę Ci tej siły i chęci do pracy - zwłaszcza po sobocie :ico_wstydzioch:

Betina ja również mogę, przepraszam ale nie miałam jak zajrzeć na forum. Dzięki za info o nospie. Podpytuj o różne rzeczy i pisz nam :ico_sorki:

Szkieletorku ja mogę oddać z cycek jeszcze jak chcesz :-)

Wczoraj byliśmy w takim zajeździe ze znajomymi całe popołudnie, a wieczorem Pola w cyrku była. Jeszcze potem rodzina przyjechała i nie było jak zajrzeć - przepraszam. Dziś samopoczucie takie sobie bo właśnie burza nadchodzi i pewnie ciśnienie byle jakie. Poza tym mała napina się bardzo co jest średnio przyjemne - zdecydowanie bardziej wolę delikatne kopniaczki :-) A dzisiaj jej nogi miałam pod mostkiem - pierwszy raz tak wysoko - kawał babeczki już noszę :ico_haha_02: O 16 mam zebranie w pracy w związku z zaistniałą sytuacją, a ja głupia już zaczynam mieć jakieś wątpliwości,że po co - durna jak but jestem, ale cóż... koleżanka powiedziała, że nie potrzebnie i to tylko świadczy o tym, że normalna jestem. Koniec smęcenia, zobaczymy co będzie na zebraniu.

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

10 cze 2013, 14:32

Hej jestem po

dzidzia ok i 80% dziewczynka :ico_brawa_01: :-D ciesze sie ogromnie... wszystko dobrze badania dobre mam sie nie martwic... napisze pozniej wiecej bo jestem strasznie glodna a bardzo dlugo mi zeszlo :ico_sorki:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

10 cze 2013, 17:03

Kamilka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a czemu na 80%?? :ico_oczko:
Jakis pomysl na imie?? :ico_oczko:


Spinka daj znac jak tam po zebraniu :ico_sorki:


My zaliczylismy z synusiem spacer na dzialke, teraz pojedlismy nalesnikow i czekamy na tate :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

10 cze 2013, 17:43

Już po jestem w domu. Szef bardzo dyplomatycznie do tego podszedł, zobaczymy jutro jak się koleżanka będzie zachowywała, po zebraniu powiedział, że sprawdzimy czy bardzo delikatna rozmowa pomogła, jak nie to będzie działał. Więc jutro teoretycznie powinno przynieść rozwiązanie.

Kamilka no to trzymam kciuki za te 80% żeby stały się 100% dziewczynką :-)

Leona Ty też już odliczasz :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

10 cze 2013, 18:03

Betinka - czytałam twoją odpowiedz, pytałam dlatego aby sprawdzić czy moja szefowa nie oszukuje bo ktoś mi mówił że się płaci ok 600 zł, Wielkie dzięki za odpowiedz.
kamilkatrzymam kciuki za dziewczynkę
szkieletorekpo ile sprzedajecie truskawki , u nas na mieście są po 6 zł za kg.A nie macie czasem fasolki szparagowej bo strasznie droga jest - 22 zł za kg
spinka oby pogadanki szefa pomogły
Ja dziś zrobiłam pierwsze zakupy dla maluszka .Kupiłam w ciuchlandzie 4 bodziaki od 0-3 miesiące i jeden pajacyk .1zł za sztukę.

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

10 cze 2013, 21:06

80% dlatego ze mala bardzo sie wiercila co najechal na pupe to zataz fiknela.. No inie wiem co myslec.. Czy kupowac cos czy jeszcze czekac? :( no ale dobrze bo zdrowe:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość