Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

09 kwie 2008, 11:20


Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 kwie 2008, 11:30

Witam! piękna dzisiaj we Wrocławiu pogoda... ja jeszcze w koszuli nocnej śmigam, ale za chwilę się przebieram i idziemy z Gabim w tango :ico_oczko: muszę iśc do banku, bo dresik wygrałam na allegro, ale nie mam na koncie kasy, bo nie pracuję teraz i nie mogę przez internet zapłacić, więc lecimy do banku i od razu jakiś spacerek sobie zrobimy.
W nocy jak Gabriela nakarmiłam to mnie taki kaszel napadł, że biedak nie mógł zasnąć, bo mu warczałam nad głową... akurat po 3 Kuba wrócił z pracy i zrobił mi gorącej herbaty z miodem-usnęłam bez kaszlu i Gabcio też mógł zasnąć bez hałasu...
Kuba położył się o 5 dopiero i już jest w pracy znowu, biedny się dzisiaj najeździ, najpierw jelenia Góra, powrót do Wrocławia, później Rawicz-obsługują jakiś spektakl "psychoterapia" :ico_noniewiem: prędko raczej nie wróci, a tu już ludzie o tatuaż wydzwaniają :ico_olaboga:
A Gabriel od początku przy zasypianiu się uśmiechał, a teraz zdarza mu się, że popłakuje żałośnie podczas snu, ale nie wrzeszczy czy coś, raczej robi podkówkę jak to mówi moja mama i takie żałosne ciche łaaa z siebie wydaję i ma takie brewki i czółko pomarszczone, zwykle wystarczy go pogłaskać po główce, pocałować coś cichutko powiedzieć-otwiera na chwilkę oczka i już po chwili spokojnie śpi dalej... co za straszności się takiemu dziecku mogą śnić? że głodne? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

09 kwie 2008, 11:43

Fintifluszka pisze:raczej robi podkówkę jak to mówi moja mama i takie żałosne ciche łaaa z siebie wydaję i ma takie brewki i czółko pomarszczone,

Rafał tak samo mówi o tej podkówce, bo Norbertowi też się zdarza. A zmarszczone brewki i czoło ma po mnie bo jak ja płaczę to też tak robię - Rafał sam to zauważył ;-)

[ Dodano: 2008-04-09, 12:42 ]
Idziemy do pani położnej zważyć misiaka.. Do zobaczyska później :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

09 kwie 2008, 12:43

Witam i wszystkiego najlepszego dla Arturka :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: Amelka spi a ja gotuje szybko obiad bo fajna pogoda to pójdziemy na spacerek i do abci na kawke.Nie wiem co z Iwona dzisiaj do mnie dzwonila ale ja u sasiadki na kawie bylam no i nie wiem czy inter.nie ma ze nie pisze nic.Na naszej klasie jestem tez chyba od listopada albo grudnia.Zmykam bo mieso przypale.

[ Dodano: 2008-04-09, 12:44 ]
CleoShe, juz od kilku dni widze ze mamy szczescie na siebie ale ty chyba pisalas ze masz caly czas strone otwarta moze dlatego albo o tej samej porze sie nudzimy i zagladamy zeby poczytac

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

09 kwie 2008, 12:48

Iwona albo nie ma tego internetu albo czas pakowaniu poświęca :-)

Jeszcze karmionko :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-09, 12:51 ]
mariola pisze:CleoShe, juz od kilku dni widze ze mamy szczescie na siebie ale ty chyba pisalas ze masz caly czas strone otwarta moze dlatego albo o tej samej porze sie nudzimy i zagladamy zeby poczytac

Laptop cały czas włączony, strona tt otwarta lub otwieram co chwilę :ico_haha_01: A Ty często też przysiadasz do tt :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

09 kwie 2008, 12:51

Sto lat dla Arturka :ico_tort: :ico_brawa_01:
i spóźnione dla Pawelka :ico_tort: :-D

U nas dzis sliczna pogoda,cieplutko chyba na spacerek dzis sie dlugi wybierzemy,ale najpierw musze sie obrobic z robota w domu :ico_noniewiem:

Jesli chodzi o antykoncepcje to ja 3dni temu zrobilam sobie zastrzyk,poki co jest ok a zazwyczaj okresmoj trwal 5dni i byl bolesny tak teraz trwal dni,malo obfity i bezbolesny.

Na naszej klasie rownierz mam konto chetnie bym was pododawala,ale nie znam waszych nazwisk :ico_puknij: ...jak co zapraszam Jolanta Mitka :ico_haha_01:

Marcia ja cie podziwiam kobieto naprawde,moj maz jak pracowal w firmie transportowej widywalam go 2-3 razy w miesiacu a wysiadałam
uciekam dalej robic w nonono

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

09 kwie 2008, 12:53

Jak mam czas to siedzę trochę na necie - jak Rafał śpi w ciągu dnia, wieczorem jak jest w pracy, jak Norbert nie wymaga nadmiernej uwagi.

[ Dodano: 2008-04-09, 12:55 ]
Jola_85 pisze:ak co zapraszam Jolanta Mitka :ico_haha_01:

Chętnie zajrzę.. jak wrócę. A Renia to mnie już wyczaiła tam.. zastanawiam się jak :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-09, 12:56 ]
Uciekamy.. paaaaaaaaaaaaa

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

09 kwie 2008, 14:02

po pierwsze dziękuję za życzonka

Klaudia już ja mam swoje sposoby :ico_oczko: ja też posadziłam drzewko na Hippie, wczoraj :-D

Artur na dworku już siedzi dwie godziny, a ja sobie posprzątałam, poprasowałąm, teraz tylko musze obiad dokończyć ale muszę go już wnieść bo dawno nie jadł.

I dzisiaj piszecie jak szalone, a ja czasu nie za dużo ale staram się czytać :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

09 kwie 2008, 14:11

Dużo zdrowka dla Arturka z okazji 4 miesiąca :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Bylismy dzisiaj u drugiej pani neurolog, tym razem prywatnie. Jaka rożnica w badaniu, tamta sprawdzała tylko jak Ula trzyma głowkę na brzuszku i opukała ją młotkiem, a ta u ktorej dzis bylismy przebadał ja na wszystkie mozliwe sposoby i roznymi metodami. Wiekszych zastrzeżen nie miał, ale mamy ja masowac u masazysty, bo ucieka na jedna strone i raczkami sie na brzuszku nie chce podpierac sama. Taki drobiazg, a tamta nie wylapała tego.

Goonia pisze:Witam i ja! Pinkosliczne zdjęcia, a szczególnie to w sepii, gdzie Ula obejmuje żyrafkę. To ta od maty prawda? Ja już dostałam tą swoją, wczoraj ją uprałam w razie czego i suszy mi się cały kramik zwierzątek, kocyk i pałąki :-) I to z rączkami tez czadowe. Rozbraja mnie to skupienie :ico_oczko: Karol tez jak coś dorwie, to też na buzi maksymalne skupienie ...hihi

Dzięki, tak to zyrafka z maty, Ula uwielbia ja, jej nozki zwlaszcza lubi gryzc. Te raczki to tak za kazdym razem z wielkim skupieniem oglada :-) Mata na żywo jeszcze ładniejsza niż na zdjeciach, nie?

Uciekam, bo jakis obiadek trza zrobic, a na 16 do mojej chrzestnej w gosci idziemy :-)

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

09 kwie 2008, 14:15

CleoShe pisze:Chętnie zajrzę.. jak wrócę. A Renia to mnie już wyczaiła tam.. zastanawiam się jak :ico_oczko:


no właśnie tak samo jak mnie Goonia! jak one to robią.


jak cos to ja też zapraszam Marta Gworek


Krzys spi - jakis katar mu sie zrobił - zeby tylko sie nie rozwinęło na Angine!! :ico_nienie:

posprzatałam w pokoju i łazience i na dzis dosc.

oglądacie może serial Chirurdzy? strasznie go lubię. tylko idzie na polsacie 3, ale sciągnełam sobie juz cały pierwszy sezoni zamierzam oglądac od pierwszego odcinka


ide na obiad pa pa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość