Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

07 sie 2008, 18:55

male zadupie z oficjalna liczba 800tys a z turystami i "nielegalnymi" to ponad milion lepkow na dzien..
ło Boziu, to ja wysiadam.. moje zadupie ma jakieś 2500 mieszkańców, więc puki co zostane przy zwom :-)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

07 sie 2008, 23:05

ja jeszcze nie pralam niczego. ale jak zaczne to oczywiscie w proszku specjalnym dla niemowlat. Sama mam okropna alergie - jak bylam mala to nawet do sklepow chemicznych nie moglam wchodzic bo od razu uczulenie. Takze z samego zabezpieczenia sie nie bede prala w normalnych proszkach. Nawet swoje ciuchy piore w plynach, tylko biale w proszku - ale na proszkach tez nie oszczedzam. Wole nie ryzykowac.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

08 sie 2008, 07:35

Witajcie moje kochane :-)

Muszę sprostować opinie że ja uwielbiam Warszawę. . . ja bardzo przyzwyczajam się do ludzi i do miejsc więc głównie oto chodzi. Mam w warszawie praktycznie całą (dość liczną) rodzinę i dużo znajomych. To właśnie z ich względu byłoby mi ciężko wyprowadzić się w inne miejsce chociasz bardzo chętnie mieszkałabym w jakimś cichym małym miasteczku a najchętniej w górach. W Warszawie żyje się bardzo szybko, czas tutaj ucieka przez palce, wiele moich znajomych którzy przyjechali tu z innych miejscowości na początku nie mogą się przyzwyczaić do tego pędu. Ludzie są zestresowani, rozdrażnieni, w autobusach i tramwajach często zdażają się awantury nie wiadomo o co dlatego też chętnie mieszkałabym tak jak Wy w jakiejś mniejszej miejscowości :-)

Ja też jeszcze nic nie prałam bo zamierzam wszystko wyprać miesiąc lub dwa przed porodem ale oczywiście będę prała w proszku przeznaczonym dla niemowląt.

Zakupy wczoraj się udały :ico_brawa_01: kupiliśmy w H&M sztruksowe ogrodniczki, śpioszki, bluzeczkę na napki, czapeczkę i skarpetki - wszystko w pasujących do siebie kolorkach brąz z beżem, później wkleję Wam fotki.
Wczoraj tez dostałam przesyłkę z naklejkami na ścianę i dzisiaj zabieram się za nalepianie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jak wyjdzie mi to w miarę ładnie to też Wam wkleję jakieś fotki :ico_oczko:

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

08 sie 2008, 10:01

#ania#, dziękuję za komplemencik

Motylek22, czekamy na foteczki...
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 19:39 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

08 sie 2008, 10:41

Mam smutka. Strasznie tęsknię za mężusiem. :ico_placzek: Smutno mi samej. Niby mam kotka ale to nie to samo :ico_placzek:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

08 sie 2008, 11:32

blumek, glowa do gory!!! albo na brzunio!!! i zrobi sie lepiej :-)
Motylek22, czekamy na foteczki z zakupow i pieknego pokoju :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

08 sie 2008, 11:37

blumek kochana jak tylko będzie Ci źle to pisz do nas jak najwięcej :ico_pocieszyciel: od tego tu jesteśmy aby się nawzajem wspierać :588: Naprawdę współczuję Ci rozłąki z mężem ja też nie potrafię bez mojego kochanego mężusia wytrzymać nawet jednego dnia. A kiedy Twój mąż wraca?

Naklejanie można uznać za zakończone :ico_sorki: Niestety na zdjęciach nie widać efektu ale mimo wszystko wklejam :-D

Oto faza początkowa

Obrazek

Teraz druga faza, już z naklejkami

Obrazek

Faza końcowa z kwiatkami, pszczółkami i motylkami :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A teraz nowe ciuszki Filipka :-)
Te zamawiałam na allegro prócz skarpetek

Obrazek

A te kupiliśmy z mężem w H&M :-)

Obrazek

niestety zdjęcia nie oddają jakie są śliczne w rzeczywistości :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

08 sie 2008, 12:46

Motylek22, pokoj super!!! :ico_brawa_01: poprostu sliczne te naklejki!!! musze mezowi pokazac dzis, moze i my sie skusimy na takie. Ja uwielbiam kubusia... Ale sporo osob pomyslaloby ze te naklejki to bardziej dla mnie a nie dla Oliwierka.
Ciuszki tez sliczne!!!
W ogole jestem pod wrazeniem ze juz jestescie tak przygotowani na przyjscie Filipka :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

08 sie 2008, 12:47

Motylek22, wszystko cudno! i pokoik i ubranka! :ico_brawa_01: ale ten wasz Filip będzie miał dobrze :ico_oczko: ja też myslę o naklejkach z Kubusia Puchatka, ale jeszcze musze skonsultowac sprawę z Małżem :ico_noniewiem:
Ja całe życie mieszkałam w Stolicy i kocham to miasto do szaleństwa....no i okropnie tęsknię :ico_placzek: głupia ze mnie baba-jak słyszę "W moich snach wciaz Warszawa..." lub "Warszawski dzień" Niemena, to łzy napływaja mi do oczu....

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

08 sie 2008, 13:07

betka, dziękuję bardzo :-D
jestem pod wrazeniem ze juz jestescie tak przygotowani na przyjscie Filipka
To dlatego że nie jesteśmy przesądni i ja lubię mieć wszystko przygotowane wcześniej. No a poza tym jesteśmy bardzo szczęśliwi że Filipek będzie z nami. Po poronieniu nie mogłam uwierzyć że będę miała dziecko i byłam zrozpaczona pa stacie dziecka. Teraz każdą chwile wypełniam rozmyślaniem o Filipku i nie mogę się opanować aby nie kupować i nie zamawiać tego na co juź jestem zdecydowana i na co mamy pieniądze.

zirca dziękuję :ico_sorki: mam nadzieje że będzie z nami bardzo szczęśliwy :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość