Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

17 cze 2008, 21:11

nareszcie spokój ,położony zasypia :ico_sorki: w mojego to chyba z 10 diabłów wlazło :ico_olaboga: od kilku dni jest nie do wytrzymania :ico_olaboga: nie słucha,wszystkich leje,wszystko na nie :ico_olaboga: zwariuje :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-06-17, 21:12 ]
dzięki magda75 :ico_sorki:

u nas popołudniu zrobiło sie w końcu ciepło :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-17, 21:46 ]
http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article ... 1077668599 zapomnialam Wam opowiedziec
to działo sie naprzeciwko mojego okna ,siedzimy z Kacprem w czwartek,godz 20,30,skończył sie pierwszy odcinek "Barw szczęścia",wstaje żeby pójść do kuchni,widzę kątem oka że naprzeciwko moich okien stoi straż pożarna z podnośnikiem,policja,pogotowie :ico_szoking: i wszyscy patrzą do góry,zaglądam ale nic nie widzę,bo balkon mam nad oknem,a nie schylałam sie mocniej,pomyślałam że oże do mieszkania kogoś będą włazić
mówie do Kacpra żeby poszedł do drugiego pokoju pozagladać na strażaków,bo on lubi i sama poszłam za nim,patrzę bo tam lepszy widok,a tam pełno ludzi,druga straż,policja kolejna itp i wszyscy gapia sie w górę i wtedy zobaczyłam faceta siedzącego na skraju dachu :ico_szoking: po 21 zszedł jakoś i zabrało go pogotowie,ale nie wiem czmu tam wlazł


kiedys już widziałam cos podobnego,a nawet znacznie gorszego,bo facet z dachu chciał zrzucić swoje dziecko,niemowle,pamiętam jak trzymał go głowa w dół :ico_olaboga: :ico_placzek: i trwało to kilka godzin,byłam jeszcze w podstawówce wtedy,nie pamietam o co to chodziło wtedy :ico_olaboga: ale straszne było,na szczeście dał sie przekonać i oddał dziecko :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

17 cze 2008, 22:38

witam.

100 LAT DLA KUBUSIA!!! dUżO ZDRóWKA I MASę UśMIECHóW!
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
kASIA jak dobrze,że to kółeczko wypadło :ico_sorki:
Iwonka :ico_brawa_01: dla Domi za noc bez siusiania,Gabi jeszcze potrafi się zsiusiać na śpiku,zakładam jej pampersa to mnie w nocy budzi,że chce siku ze 3 razy ,pampers suchy a ja ją muszę na wc wysadzić.a jak ją położę bez pieluchy,to się osika i dopiero zawoła :ico_haha_01:
Lulu Filipa oczy są Boskie!
Kasia fotki rewelacyjne,zwłaszcza w świetle słoneczka :ico_brawa_01:
magda75, może Gabi też na zęby taka marudna?
__DOMI__, a niedługo zacznie Ci pyskować :ico_haha_01:

A my dziś po tej klinice,mamy przetłumaczone wszystkie papiery i Zuzi i Gabi,nawet książeczki zdrowia każdą ważną stronę z osobna :ico_brawa_01: i wszystko za tarmo :ico_sorki: jakby trzebabyło płacić kosztowałoby nas to majątek.mój tato raz tłumaczył u tłumacza tekst z kilku zdań i kosztowało 80 zł a my tu mamy ok 50 kartek albo i więcej :ico_sorki:
Jak klinika to przestudiuje,to zaproszą nas :ico_haha_01: ponownie i już wezmą sie za Zuzę jak trzeba bo bez tych papierów nie mogli za wiele.
poza tym ok choć nastroju jakoś nie mam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

17 cze 2008, 22:38

kasiekk pisze:bo facet z dachu chciał zrzucić swoje dziecko,niemowle,pamiętam jak trzymał go głowa w dół

:ico_olaboga: :ico_szoking:

Dziewczyny byłam u ortopedy, podobnie najlepszy w okolicy (wizyta sama 100zł. :ico_puknij: ) i mam osteoartoze, polecil zastrzyki koszt jednego 200 zl., a potrzeba, powiedział, 4-5 :ico_olaboga: :ico_puknij: nie wiem czy nie chce mnie naciągnąc na kase, czy to naprawde tak drogo musi byc? narazie tabletki mam brac przez 4 tygodni

[ Dodano: 2008-06-17, 22:42 ]
zubelek, dzięki :-)

No to fajnie że w klinice zalatwiliście. Śliczne dziewczynki, zdjęcie w podpisie - bomba :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

17 cze 2008, 22:53

lulu81, dziękuję :ico_sorki:
a nie masz możliwości zkonsultować tego z innym jeszcze lekarzem? Bo jeśli to potrzebne to ok ale jeśli lekarz naciąga,to strasznie szkoda kasy no i nerwów :ico_noniewiem:
a co to wogóle osteoartoza? bo ja słyszałam tylko o oseoporozie...ale poczytam w necie to i się dowiem .

[ Dodano: 2008-06-17, 22:54 ]
kasiekk,
kasiekk pisze:kiedys już widziałam cos podobnego,a nawet znacznie gorszego,bo facet z dachu chciał zrzucić swoje dziecko,niemowle,pamiętam jak trzymał go głowa w dół :ico_olaboga: :ico_placzek: i trwało to kilka godzin,byłam jeszcze w podstawówce wtedy,nie pamietam o co to chodziło wtedy :ico_olaboga: ale straszne było,na szczeście dał sie przekonać i oddał dziecko :ico_sorki:


nie żebym nie doczytała...po prostu brak mi słów :ico_olaboga: :ico_puknij: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

17 cze 2008, 23:07

zubelek, nie wiem, chyba tak to się nazywa.
nic groźnego chyba , tylko ze w kolanie między koścmi niemam tego smaru i przez to ten straszny bol

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

17 cze 2008, 23:11

witajcie dziewczynki

Aniu dobrze że załatwione co trzeba :ico_sorki: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-17, 23:12 ]
lulu :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

17 cze 2008, 23:19

kasiekk, witaj :-)

ja juz sie zbieram, spac , bo jesc mi sie chce, nie moge wytrzymac, niedlugo moze @ bedzie

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

17 cze 2008, 23:19

ide spać
gadam z siostrzenicą a tu juz taka godzina,a rano do pracy trzeba wstac :ico_noniewiem:

dobranoc
paaa

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

17 cze 2008, 23:22

Dobranoc

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

17 cze 2008, 23:46

i ja się żegnam,też idę zjeść a rano do szkoły Zuzę zawieść,wstaję też o 7.tyle,że u nas dopiero 22.45 ale niestety Zuza jeszcze zlazła na dół bo niby głodna :ico_zly: zawsze tak robi jak nie chce spać,bo wie ,że jej damy coś jeść a ona jeszcze posiedzi :ico_zly: a nie mogę jej nie dać jeść bo powie,że ją głodzę :ico_haha_01:
to dobrej nocy!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość