Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

19 lut 2009, 10:09

Marcia77 pisze:dziewczynki częstuje takim nie tuczącym pączusiem..http://www.paczekdlaciebie.pl/139698
suprr, pożarłam :-D szkoda, że tylko gryza można wziać :-D u mnie nie sprzedają pączków, także ja dziś nie muszę się bronić przed pokusą i ze spokojem wejdę do sklepów :-D

milutka204 pisze:a moze i wy nagracie maluszki :)?
wiesz co, ja mam kilka nagrań, ale niestety ze starego aparatu fotograficznego, którego funkcja kamery ma bardzo kiepską jakość :ico_sorki: i ledwo dźwięki słychać :ico_olaboga:
także jak to zgrałam na kompa to w ogóle kicha :ico_placzek: nakręcam Chłopa od kilku dni właśnie na zakup kamery :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

19 lut 2009, 10:28

czesc dziewczyny. ja to chyba powoli wpadam w jakas okropna depresje poporoowa. normalnie chce mi sie plakac. i mam czanemysli. ani czlowiek sie nie moze nigdzie ruszyc, odpowiedzialnosc jak nie wiem, uwiazana jestem w domu i w sumie to chyba nawet nie czuje milosci do synka. jakas wyrodna matka ze mnie... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
tez tak mialyscie po porodzie?

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

19 lut 2009, 10:34

dziewczynki a zakładacie jeszcze maluchom niedrapki??bo moja juz wprawdzie sie nie drapie ale marzna jej raczki..a wczoraj ogladałam program ze sie nie powinno bo to zaburza zmysł dotyku

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

19 lut 2009, 10:37

jedwabna, :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: nawet tak nie myśl... to tylko i wyłącznie zasrane hormony szaleją.... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: nie Ty... ja miałam doła niesamowitego i szczerze Ci powiem, że były chwile, że patrzyłam na Małego i zastanawiałam się, czy jestem mu potrzebna, czy on potrzebuje taką matkę, jaka jestem... i zastanawiałam się, czy na pewno jest mój :ico_puknij: :ico_sorki: noo, ale to minęło szczęśliwie. także uzbrój się w cierpliwość i poproś kogoś o pomoc... niech się zajmie dzidzia przez godzinkę a Ty w tym czasie zniknij w łazience- weź bez pośpiechu kąpiel albo długi prysznic, potem jakaś maseczka i spokojnie posiedź na kibelku..to powinno pomóc... niby nic, niby banał, ale chwila w ciszy i bez tej odpowiedzialności Ci pomoże :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-02-19, 09:44 ]
Marcia77 pisze:dziewczynki a zakładacie jeszcze maluchom niedrapki??
ja odkąd się odważyłam i zaczęłam obcinać Alkowi paznokietki to mu nie zakładam :-D

Marcia77 pisze:ale marzna jej raczki
Martuś, mój też ma chłopniejsze łapki, ale zawsze mu sprawdzam na karku i ma ciepłe, także zimno mu nie jest :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

19 lut 2009, 10:53

ananke pisze:ale zawsze mu sprawdzam na karku i ma ciepłe, także zimno mu nie jest
no ja tez jej tak sprawdzam..no to oki :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

19 lut 2009, 11:24

jedwabna pisze:czesc dziewczyny. ja to chyba powoli wpadam w jakas okropna depresje poporoowa. normalnie chce mi sie plakac. i mam czanemysli. ani czlowiek sie nie moze nigdzie ruszyc, odpowiedzialnosc jak nie wiem, uwiazana jestem w domu i w sumie to chyba nawet nie czuje milosci do synka. jakas wyrodna matka ze mnie...
to nomalne naprawde ja takze wrocilam do domu i plakalam i mialam gupie mysli nawet teraz niekiedy te mysli przechodza jak brak jest cierpliwosci ale to normalne nie jestesmy wyrodnymi matkami poprostu natyknelismy sie na nowa sytuacje jestesmy za kogos odpowiedzialni i to nas przerasta dlatego w tych zlych chwilach potrzebna jest pomoc kogos innego kto pomoze przy dzidzi... kazda pomoc sie przyda!! 3 maj sie bedzie dobrze

ananke pisze:wiesz co, ja mam kilka nagrań, ale niestety ze starego aparatu fotograficznego, którego funkcja kamery ma bardzo kiepską jakość :ico_sorki: i ledwo dźwięki słychać :ico_olaboga:
także jak to zgrałam na kompa to w ogóle kicha :ico_placzek: nakręcam Chłopa od kilku dni właśnie na zakup kamery :ico_sorki: :-D
no ja z telefonu nagrywalam ale to ma tyle samo co aparat 8 piksela ale staraj sie chlopa namowic bedziemy sobie filmiki ogladac na forum moze i inne dziewczyny wrzuca

ja jestem u mamuski zaraz jade z siostra i mezem kupic jej kuchenke tzn ona kupuje a my tylko przywieziemy na 14;30 mam wizyte u lekarza i moze dzis szczepienie aby tylko nie byla przeziebiona a katarek i chrumpka sobie i psika...

Marcia77 pisze:dziewczynki a zakładacie jeszcze maluchom niedrapki??bo moja juz wprawdzie sie nie drapie ale marzna jej raczki..a wczoraj ogladałam program ze sie nie powinno bo to zaburza zmysł dotyku
ja zakladalam tylko w szpitalu jak przyslismy do domu to od razu jej obcielam pazurki wczoraj tak sie zadrapala ze zlosci ze szok :ico_olaboga: a tylko 2 dni nie obcinane miala teraz juz co 2 dni obcinam i poiwiem ci ze sie tego nie boje za pierwszym razem ja zacielam troszke poplakala bo paznokietki swiezutkie i wogole a teraz juz ok jest tylko jak wpada w placz to nie da sie jej obciąć ;-D

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

19 lut 2009, 11:28

milutka204 pisze:a teraz juz ok jest tylko jak wpada w placz to nie da sie jej obciąć ;-D
ja zawsze obcinam jak spi

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

19 lut 2009, 11:31

ja zawsze obcinam jak spi
ja po kąpieli bo jak śpi to byle dotyk i ją zbudzisz

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

19 lut 2009, 11:35

ja się zbieram powoli do baby clinic :-) idę odwiedzić moja położną (HV) :ico_sorki: zważymy Małego i muszę ją zapytać o szczepienia, bo tutaj dają, jak maluch ma 8 tyg i listem przychodzi jakby wezwanie, więc to juz w przyszłym tygodniu powinniśmy mieć, a ja listu nie mam :ico_noniewiem:
na szczęście we czwartki ta moja visitorka ma dyżur, to idę :-) a potem spacer dokończę :-D

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

19 lut 2009, 11:58

ananke pisze:a potem spacer dokończę
zazdroszcze tych spacerów

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość