Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

10 lut 2010, 16:00

Hmm, zależy ile w tym szpitalu się zostanie, a tego się nigdy nie wie...W każdym razie zużywa się aż 8 sztuk na dobę. Zawsze można kupić mega pakę, skoro jest tańsza, zabrać część do szpitala, a resztę zużyć w domku po powrocie:)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

10 lut 2010, 16:02

tak właśnie też myślę. szkoda, że nie wiem do kiedy jest ta promocja... :-/ może M. jednak się namówi na wcześniejszy wydatek.
jeszcze musimy mieć 100zł na materacyk w tym miesiącu bo w czwartek za tydzień zamawiamy.

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

10 lut 2010, 16:10

No tak, sporo tych wydatków... Ja wczoraj jak spojrzałam na pełną listę, z ciuszkami, kosmetykami, farmaceutykami i innymi akcesoriami to mnie aż głowa rozbolała... Nie sposób tego wszystkiego kupić w jeden miesiąc. Powinni dawać jakieś dofinansowanie na te wszystkie zakupy!

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

10 lut 2010, 16:12

z tym dofinansowaniem się zgadzam! :ico_sorki:
szkoda, że becikowe takie nijakie... :ico_noniewiem:


zaraz uciekamy z M. na chińszczyznę i popołudnie ze znajomymi :)
do wieczorka :ico_papa:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

10 lut 2010, 16:16

Miłego jedzonka i popołudnia!:) Papa

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

10 lut 2010, 18:02

Ja miałam dzieci 3 kilowe, więc małe w sumie, a 1-ki pampersy (newborn) uzyłam jedną małą paczkę i finito (ale chyba używałam Huggies premium). 2ki można już sobie kupić mega pakę... :ico_oczko: A i nic przecież nie przeszkadza zabrać rozpakowanej paczki, a resztę zostawić w domu w szufladzie :D
I co do sztuk pieluch na dobę, to hmmm, ja chyba zużywałam 10 i to już jak kupki się ustabilizowały, znaczy się, nie były jak noworodkowe- co jedzenie to kupa i zaraz potem kupa, i przy wysiłku- kupa :ico_haha_01: Bo siknąć siknie kilka razy, ale kupę już trzeba wywalić :ico_noniewiem: Także z 12 na początek szło...

Co do wyprawki, och, jak dobrze, że już wszystko mamy, no prawie, bo w różu nic nie mam :ico_haha_01: A tak serio, to muszę kupić nowe staniki-karmniki, podkłady ginekologiczne i takie jednorazowe podkłady na łóżko do szpitala... Przydały mi się ostatnio ... No i wsio, resztę i tak mamy na bieżąco..
Ale nie wiem z czego to kupię, bo właśnie się okazało, że M dostał obniżkę :ico_zly: No gnoje... sami na ferie zagraniczne, a pracownikom "ciach" po pensji!!!!!!!!!!
Niech już przyjdzie wiosna. Coś się ruszy w dodatkowych zleceniach...

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

10 lut 2010, 18:18

Cześć dziewczyny,
Nicola prosiła żeby wam przekazać że nie będzie jej kilka dni. Dostała skierowanie do szpitala bo ma zapalenie żył i zaczęła jej się skracać szyjka macicy. Szykuje rzeczy do szpitala i dziś już nie da rady wejść na forum.
To jej numer 790 898 954

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

10 lut 2010, 18:30

Oj, oj to niedobrze. W takim razie trzymamy wszystkie kciuki za zdrówko Nicoli, z pewnością wszystko będzie dobrze! :-)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

10 lut 2010, 19:00

Oj, kciukasy za Nicolę, zdróweczka dla Niej! :ico_sorki:

tibby, miłego wieczorka z przyjaciółmi!

Martalka, to widzę, że Ci totalnie dzisiaj się chrzani :ico_noniewiem: Trzymaj sie, kochana, jutro będzie lepiej, a wiosną na pewno będzie duuuuuuuużo zleceń! :ico_sorki:

karo, ja jeszcze nei robiłam podrachunków i narazie żyję w błogiej niepewności jakie wydatki nas czekają, ale czuję że niedługo już trzeba będzie to sobie uświadamiać i powoli kupować to i owo żeby na koniec nie było zaskoczenia. Pomysł ze spotkaniem jest rewelacyjny - tylko że my chyba wszystkie porozrzucane jestesmy. Ja mieszkam w Lublinie.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

10 lut 2010, 23:02

Nicola, kciuki za ciebie!!! Wiem, że będzie dobrze!!!

eSKa, ja sobie zapisałam numer Nicoli. Dziewczyny możliwe , że też, a jakby co im podam. Możesz wykasować numer z posta, żeby nikt obcy do niej nie wydzwaniał ;)
Dzięki za informację..

julchik no dzień do bani generalnie.
Teraz relaksuję się przy herbatce, w CISZY!! tak upragnionej przez cały dzień, a zaraz idę spać.
Jutro będzie lepiej na pewno.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość