donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

16 mar 2011, 09:33

witam :)

my dziś pospaliśmy do 8, Szymek ma nosek zapchany i buzią oddycha, kataru nie widać, ale często psikam i raz na jakiś czas wyjdą zielone smary, oby mi się znów nie rozłożył :ico_sorki:
donatka26, a tym jokerze to oparcie tylko lekko się odchyla do tyłu?
tak, masz na siedząco i na półleżąco

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

16 mar 2011, 10:23

hej witam
Ja dzisiaj tez pospałam prawie do 9. Mała wstała przed 7 ale był jeszcze P i jej butle zrobił a potem poszła sie bawić do babci.
Tylko jakos dziwnie sie dzisiaj czuje, mam nadzieje ze nic mnie nie rozłoży bo wstałam z takim jakims dziwnym katarem :ico_noniewiem:

Dzisiaj u nas zimno i nie przyjemnie na dworze byłam tylko na poczcie i do domu wróciłam.

Jakie dzisiaj u was plany? Ja biore się za przygotowanie następnych aukcji z ubrankami Emi i wystawienie ich na allegro bo znowu sie kupka uzbierała.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

16 mar 2011, 10:51

Jakie dzisiaj u was plany? .
my na razie siedzimy w domu, przygotowałam już obiad, o 13.30 położę małego spać, a jak wstanie to skoczę z nim do mojej mamy, a mąż będzie u nas wieszał antenę i ciągnął kable, bo kupiliśmy cyfrę +

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

16 mar 2011, 13:17

hej hej
witam i ja.
maly wstal o 5, ale dalam mu pic i pospal jeszcze do 9, za to ja cala noc nie moglam zasnac, jak maly wstal o 5 to juz sie nawet nie kladlam :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
maz wyjechal rano i wroci jutro, na pietek bierze sobie wolne, bo musimy pare spraw pozalatwiac, lozeczko dla malego trzeba zlozyc i wstawic. kurcze juz sie boje, jak on usnie na takim normalnym lozku to ja jestem swieta :ico_olaboga: :ico_puknij:

no i wczoraj bylam z nim u lekarza, gardlo znowu zawalone, katar i kaszel, ale mimo goraczki maly zywy jak zawsze. juz mi rece opadaja. jak z nim nie wyjde gdzies na spacer czy do mamy mojej to tak marudzi i wymysla ze nie idzie z nim wytrzymac. mnie to od razu nerwy ponosza :ico_zly: :ico_olaboga:

donatka my mielismy cyfre i wymienilismy na cyfrowy polsat. jak dla nas to duzo wiecej kanalow i taniej :ico_noniewiem: szkoda mi tylk 1 kanalu - Kuchni tv bo jej nie ma na polsacie :ico_puknij:

Asia zdrowka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

16 mar 2011, 13:40

u mnie mama była, a ja skoczyłam na pocztę, głowa mnie znów rozbolała :ico_zly: , za 20min położę Szymka spać,

zdrówka dla Dawidka :ico_sorki:
kurcze juz sie boje, jak on usnie na takim normalnym lozku to ja jestem swieta :ico_olaboga: :ico_puknij:
będzie dobrze, położysz się z nim i na pewno zaśnie :-)
donatka my mielismy cyfre i wymienilismy na cyfrowy polsat. jak dla nas to duzo wiecej kanalow i taniej :ico_noniewiem: szkoda mi tylk 1 kanalu - Kuchni tv bo jej nie ma na polsacie :ico_puknij:
:
my mieliśmy kiedyś polsat, potem cyfrę, no i teraz zdecydowaliśmy się też na cyfrę plus, programy polsatowskie są w cyfrze, no i wzięliśmy ją też dlatego, że mąż chciał canały +, bo tam mecze lecą i cyfrę można rozdzielić tzn. kupiliśmy 2 dekodery i Szymek i my będziemy mogli oglądać co innego, a abonament płacimy jeden :-)

[ Dodano: 2011-03-16, 12:50 ]
aaa wczoraj zajrzałam Szymkowi bo buźki, żeby zobaczyć, czy ta piątka się przebiła, no i myślałam, że to ostatnia 5, ale się pomyliłam, jest jeszcze jedna i próbuje się przebić, widać już ją ciut,

a ostatnio to mnie martwi Szymka jedzenie, od paru miesięcy w ogóle nie chce jeść obiadów, ogólnie mało je :ico_olaboga: i wybrzydza, wczoraj wieczorem zjadł 2 suche skibki chleba, bo nie chciał posmarowanych ani obkładu :ico_puknij: ,kupiłam mu syrop na apetyt i zobaczymy, muszę tylko go przemycić w herbatce

[ Dodano: 2011-03-17, 06:48 ]
ale pustki :ico_szoking:

Szymek wczoraj w dzień nie spał, 1,5h z nim walczyłam, w końcu sobie darowałam i pojechaliśmy do mojej mamy,tam wojował i było OK,zasnął o 20.20,
ale noc była ciężka, bo znów musiał buzią oddychać,chyba wszystko mu do niej spływał i kaszlał :ico_olaboga: , wstaliśmy o 7 , brzydki ma ten kaszel, zaraz zacznę dzwonić do przychodni, kurcze już się boję, bo na pewno nic co zapiszą doustnie nie weźmie :ico_placzek: i co nam pozostanie :ico_placzek:

[ Dodano: 2011-03-17, 11:43 ]
u nas od wczoraj pada i wieje, że głowy urywa :ico_olaboga: ,

a Was też wywiało ? :-D

byłam z małm u dr, zapisała krople do nosa i syrop na kaszel i znów40zł :ico_olaboga: , osłuchowo wszytko OK :ico_sorki:

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

17 mar 2011, 17:13

Pustki, bo nie mam jak pisać
Asia jest tak marudna, że aż.... :ico_placzek:
wciąż płacze, jedzenie i picie siłą jej dajemy... już sił nie mam
przecież te lekarstwa już powinny działać, dzwoniłam do lekarza to kazała mi dawać syropek przeciwbólowy... ale jakoś poprawy nie widzę
oj, aby jej szybko minęlo, bo chyba zwariuję

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

17 mar 2011, 18:35

Antoń ze swoim ulubieńcem :)
Obrazek
(naciśnijcie to się powiększy :) )

[ Dodano: 2011-03-17, 17:36 ]
po fryzjerze wielkiej różnicy nie ma :) zdjęcia wrzucę następnym razem:)

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

17 mar 2011, 19:50

hej
Sorki ze nie zaglądam ale nie mam czasu. Przez weekend na allegro jest tansze wystawianie w kategorii dzieci wiec robię zdjęcia, opisówki itp na aukcje zeby skorzystać :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

17 mar 2011, 21:25

Przez weekend na allegro jest tansze wystawianie w kategorii dzieci
dobrze wiedzieć :) a ile tańsze??

[ Dodano: 2011-03-17, 20:44 ]
właśnie na Allegro przeczytałam co i jak :) no to robię zdjęcia i wystawiam - mam trochę nowych rzeczy, które siostra właśnie specjalnie na allegro kupiła

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

18 mar 2011, 11:15

witam :)

u nas brzydkiej pogody ciąg dalszy, ciągle pada i wieje :ico_zly: ,

wstaliśmy po 8, ale noc była taka se, bo Szymek kaszlał,

ja właśnie włożyłam placek do piekarnika, sernik z rosą :), bo jutro do nas przyjeżdża kuzynka z narzeczonym,

miłego dnia! :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości