Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 lis 2010, 20:37

hej wieczorkiem
wpadam na momencik bo niedługo "mam talent" będzie i skupię się na nim a potem na mężu jak ząb pozwoli :ico_noniewiem:

patrycja_g szefowa nawet w miarę przyjęła wiadomość o zwolnieniu,a tydzień pochodzisz a potem sobie odpoczniesz :-)

Koroneczka widać twój wie co zrobił,pewnie córka będzie :-D
ania jak córeczka???
kaszle ale tak to leki chyba pomagają bo nie marudzi :ico_oczko:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

14 lis 2010, 10:19

hej :-)

R tez caly czas mowi ze dziewczynka ale bardziej ze wzgledu na nasza "klatwe" niz przeczucie :ico_oczko:

Gorzej z imieniem. On caly czas przy Kasce obstaje a ja juz ciagle zmieniam bo R sie na Hanie nie zgadza. Ale jak na to sie nie zgadza to gdzie zgodzi sie na Antosie ktora mi tez po glowie chodzi :ico_haha_01:

Ostatnio gin chcial podejrzec, choc juz na wstepie zaznaczyl ze widac jeszcze nie bedzie, a jak wycelowal miejsce to pokazal nam ze dzidzia tak posladki zaciska ze jakby nawet cos mial zobaczyc to ten maly zlosnik pokazac nie chce :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

14 lis 2010, 10:44

Hejo :-)

Ja wczoraj nie mialąm weny do pisania, jeszcze Filip był bardzo niegrzeczny i ciagle domagal sie mojej uwagi :-)
Dzis biore go na podworko juz, bo pogoda piekna i juz ten wiatr tak nie wieje :-)

aniawlkp86, szybkiego powrotu do zdrowia dla Hani :-)

patrycja_g, moze "klatwa" nie zadzialą w waszym przypadku :-)
A do imienia to najgorzej jak rodzicom podoba sie cos innego.

Ja sie ciesze ze moje pierwsze dziecko nie bylo dziewczynka bo ni cholere nie moglismy sie dogadac co do imienia, ja nadal chcialąm Laure, a on Wiktorie, wiec ciezko bylo.

Teraz jakos mu przeszlo i stawiamy na Laure oboje, tylko ze dla chłopca tym razem nie mamy imienia, znaczy myslimy o Mikołaju i Igorze ale nei wiem :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

14 lis 2010, 13:27

Wiola85 skoro tym razem zgadzacie się na imię dla dziewczynki to może będzie dziewczynka :ico_oczko:

My dla chłopca to jakoś szybko doszliśmy do kompromisu. D długo nie chciał myśleć o imieniu dla dziewczynki, wszystkie propozycje odrzucał stwierdzając, że "Jak będziemy wiedzieli kto mieszka w brzuszku to będziemy myśleć o imieniu". Dziś sam znalazł wielką księgę imion i zaczął czytać o imionach dla dziewczynek :ico_szoking:

U mnie też pogoda piękna i za chwilę zabieramy psa na długi spacer bo szkoda w domu siedzieć.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

14 lis 2010, 13:54

No my tez od paru dni przegladamy ksiege imion i jeszcze kilka dodatkow do gazet sprzed paru lat, tez z imionami. Dostalismy je od brata R, ktory 3 lata temu jak sie rodzil jego syn kupowal wszystkie gazety z takimi gratisami.
I wczoraj sie poklocilismy az o to, kazdy chce postawic na swoim. Dzis rano sie do R nie odzywalam a on udaje ze nie wie o co chodzi :ico_oczko:

A ja niestety niedziele w pracy spedzam. Ale... to juz ostatnia niedziela w pracy :-D

Zastanawiam sie caly czas czy wziasc z ery laptopa z internetem bezprzewodowym za 1 zl. Abonament 90 zl a umowa na 3 lata i to mnie wlasnie troche odstrasza. Teraz przy wszystkich wydatkach nie wyloze na laptopa 2 tys a tych 90 zl to bym tak nie odczula. Siedze i mysle. Moze ktoras z Was z tego korzysta?

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

14 lis 2010, 14:25

Wiola85 skoro tym razem zgadzacie się na imię dla dziewczynki to może będzie dziewczynka :ico_oczko:
hihi moze, moze fajnie by bylo :-D

Pochwal sie jakie imiona macie na mysli :-)
No my tez od paru dni przegladamy ksiege imion i jeszcze kilka dodatkow do gazet sprzed paru lat, tez z imionami.
to jest takie nerwujace jak trzeba znalezc imie a jak na zlosc nic sie nie podoba :-)
Zastanawiam sie caly czas czy wziasc z ery laptopa z internetem bezprzewodowym za 1 zl. Abonament 90 zl a umowa na 3 lata i to mnie wlasnie troche odstrasza. Teraz przy wszystkich wydatkach nie wyloze na laptopa 2 tys a tych 90 zl to bym tak nie odczula. Siedze i mysle. Moze ktoras z Was z tego korzysta?
_________________
wiesz jak ci raczej nie pomoge, my nadal mamy starego grata stacjonarny komputer i internet z orange freedom, place 45 zl miesiecznie.
U nas w domu sa trzy komputery, bo szwagier ma taki jak my a tesciowa ma laptopa, ale mamy router i przez niego wszyscy maja internet.

Wydaje mi sie to duzo 90zl za abonament :ico_noniewiem: umowa troszke tez długo, nie wiem musicie sami zadecydowac, ale ja szukala bym czegos tanszego :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

14 lis 2010, 15:16

Dla chłopca Mateusz, dla dziewczynki to co dziennie coś innego i nie ustalone ale wczoraj była Helenka, a były już Zosie, Hanie i Anielki.
Co do internetu rok temu też oglądaliśmy te ofertę ale bardziej opłaciło się nam kupić normalnie laptopa i płacić abonament w upc (kablówka+internet) za 87zł.Teraz nie orientuję się jak to wygląda więc nie pomogę.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 lis 2010, 16:30

witam
u nas ładna pogoda ale co z tego jak musimy w domu siedzieć :-/
wczoraj ząb na wieczór na szczęście odpuścił to i miły wieczorek był :-D :-D
już dawno po obiadku,z Hanią puzzle układałam,aż 160 elementów,godzinę mi zeszło,a Hania też trochę pomagała :ico_oczko: mąż spi bo dzisiaj nocki zaczyna,jutro do UP a we wtorek w końcu wizyta u gina :ico_brawa_01:
aniawlkp86, szybkiego powrotu do zdrowia dla Hani :-)
dziękuję :-)
Zastanawiam sie caly czas czy wziasc z ery laptopa z internetem bezprzewodowym za 1 zl. Abonament 90 zl a umowa na 3 lata i to mnie wlasnie troche odstrasza. Teraz przy wszystkich wydatkach nie wyloze na laptopa 2 tys a tych 90 zl to bym tak nie odczula. Siedze i mysle. Moze ktoras z Was z tego korzysta?
powiem ci tak,że zobacz ile by cię wyniosło kupienie laptopa na raty+opłata za internet,bo abonament z laptopem to jest to,że jest internet i rata za komputer więc rozejrzyj się co ci się bardziej opłaci i jak zasięg internetu u ciebie w domu by wyglądał :ico_sorki: ja mam z orange mobilny internet i tu na wiosce zasięg nawet ok ale internet jest wolny i wkurzający

my mamy imię dla synka-Ignaś,i nawet jakbyśmy chcieli inne to Hania stanowczo mówi,że jest Ignaś i koniec :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

14 lis 2010, 20:04

Witam i pozdrawiam Majóweczki :ico_buziaczki_big:


Brzuszki macie piękne :-)

wiola85, jak się czujesz? Ciekawe czy będzie córeczka :-) powiem Ci że też bym chciała dziewczynkę, i chciałbym ją nazwać Oliwia :-) Ale jeszcze nie wiem co na to mój mąż :ico_oczko: On liczy na drugiego synka :ico_haha_01:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

14 lis 2010, 20:10

Motylek22, witaj w maju :ico_oczko:

Was w czerwcu tak niewiele, a lipca nie widac, niz demograficzny idzie :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-11-14, 19:11 ]
a co do laptopa dalej siedzie i mysle, dzis era zamyka tak samo jak ja o 20, odlozyli mi tam dziewczynny jednego bo zostaly tylko 3. Sami przedstawiciele sobie pobrali ta oferte wiec cos musi w niej byc :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość