Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

13 kwie 2012, 09:38

hej ho :-D

Asia milczy - moze rodzi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja od 4 rano mam znowu jakies dziwne bole,dopakowalam torbe i czekam,moze sie cos rozkreci - aczkolwiek sie nie napalam,no i data do bani dzis :ico_oczko:

[ Dodano: 13-04-2012, 09:41 ]
. Kosmetyki zakupilam w wersji mini.
- ja tez :ico_oczko: W rossmanie sa te fajne male buteleczki,wygodne to,bo teraz jak szlam do szpitala to kosmetyczka pol plecaka zajmowala :ico_olaboga:

Dzis piore pokrowiec z kolyski i reczniki dla malego,musze jeszcze fotelik wyprac,bo odkladalam to czekajac na pogode ladna ale widze,szybciej mi przy kaloryferze wyschnie,niz slonko wysuszy :ico_olaboga:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

13 kwie 2012, 09:51

dziewczyny a dlaczego wy się tak boicie tej butli????????
jak dziecko jest głodne to trzeba je nakarmić i już
nie ważne jak ważne żeby było najedzone
Dokladnie !
A nagonka na karmienie piersia jest straszna. Troszke do przesady. Bo wiadomo ze karmienie piersia jest zdrowe dla dziecka, ale to nieznaczy ze butla krzywde wyrzadza. Rozne sa okolicznosci kiedy dziecko nie jest karmione piersia i trzeba to uszanowac.
Ja sama wykarmiona jestem na butli. Mama miala plaskie brodawki i nie lapalam. Teraz sa kapturki ktore mi pomogly w tym samym problemie co mojej mamie i karmie piersia. Ale coraz czesciej leci butla bo pokarmu coraz to mniej. Poczatkowo mialam wyrzut sumienia - dlaczego? no bo wlasnie jest ta nagonka !
Calyczas sie prostuje, ze mala jest glodna imusze ja nakarmic a ze nie mam to trzeba butle podac i dziecko szczesliwe po brzuszek pelen tym samym mama :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

13 kwie 2012, 09:52

No i mam wiesci od Asienki,rozwarcie na 4 cm,dalej daja jej zastrzyki,skurcze byle jakie i kaza jej czekac.Jak nie urodzi przez weekend,to w poniedzialek bedzie miala CC :ico_olaboga:

Nie wiem na co oni u niej czekaja?Na lapowke????

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

13 kwie 2012, 09:56

mój chłop mało co cycował (najpierw zalapenie piersi miałam i straciłam pokarm w jednej piersi), a potem się okazało, że miałam gronkowca w pokarmie, którego złapał maluch, po czym wymiotował jak kot - i stracił strasznie na wadze i trafiliśmy do szpitala prawie na 2tyg. (a miał wtedy 3tygodnie mój maluch) i musiałam od cyca odstawić. potem stwierdzili skazę bialkową u małego (totalna bzdura jak się potem okazało!!!) i musiał pić Bebilon Pepti. :ico_noniewiem: Koszmarne to było kupowanie tylu puszek (bo to w tych malutkich puszuniach było). 8/10 na miesiąc szło spokojnie takich puch.
No i co, chłop jak dąb i niczego mu nie brakuje. A butlocholik jak się patrzy :ico_haha_01:

nie ma co się dołować z powodu tego, że się dokarmi dziecko. ważne, żeby było najedzone, bo potem ładnie spi i mamusia zadowolona i może chwilowo odpocząć.

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

13 kwie 2012, 09:56

No i mam wiesci od Asienki,rozwarcie na 4 cm,dalej daja jej zastrzyki,skurcze byle jakie i kaza jej czekac.Jak nie urodzi przez weekend,to w poniedzialek bedzie miala CC :ico_olaboga:

Nie wiem na co oni u niej czekaja?Na lapowke????
Lekarze ....... ja pierdziu aż sie boje !!! zreszta coraz bardziej sie boje godziny W :ico_olaboga:

co do karmeinia, ja nastawiam sie na cyca ale jka nie wyjdzie to bedzie butla, z kuba nie mialam problemu od razu nawału dostyałam ze jednym karmilam z drugiego sikało :-D a tu zobaczymy jak bedzie.. wazne aby dziecko najedzone bylo..

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

13 kwie 2012, 09:57

matko, kolejna dziewczyna, którą bezsensownie w szpitalu męczą :ico_olaboga:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

13 kwie 2012, 09:58

No i mam wiesci od Asienki,rozwarcie na 4 cm,dalej daja jej zastrzyki,skurcze byle jakie i kaza jej czekac.Jak nie urodzi przez weekend,to w poniedzialek bedzie miala CC
Oby emocje wziely gore i ja ruszylo szybciusienko jak mnie by uniknac CC :-)

Niestety sa szpitale ktore sa za SN i odwlekaja CC w nieskonczonosc...

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

13 kwie 2012, 09:58

miałam full pokarmu ale co z tego do czasu tylko potem chyba byl za malo tresciwy bo mlody sie nei najadal i zaczelam butla karmic i doakrmiac cycem... ale pwoeim wam ze jak dalam butle to bylam pewna ze sie najadl i spal w nocy dłuzej i smaczniej :)

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

13 kwie 2012, 10:06

witam .. witam i ja :-)
asienka bardz dzielna :ico_sorki: :ico_sorki:
dziewczyny skoro juz o pokarmie mowa to zauazylam ze od 3-4 dni mala caly czas chce jesc.. caly czas mam na mysli ze jak sie obudzi to ssie przez 10-15 min potem opodczynek na bekniecie [po jakis 15-20 min znow chce cyca, possie 5 min potem znow odpoczynek i znow to samo i znow przez zasnieciem jakies 10 min .. wiem , ze mam mleko bo leci ale moze jest malo wartowsciowe i sie nie najada ?? spi ladnie od 2.5-3.5 godzin wiec nie wiem o co kaman :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

13 kwie 2012, 10:08

kingoza, przez te pierwsze tygodnie to normalne :-) dzidzius ma maly brzuszek i szybko potrzebuje kolejnego jedzonka :) Na pewno sie najada bo gdyby nieto bylby wrzask i nic innego :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość