Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 kwie 2008, 09:51

:ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: dlA hANKI MOC ZYCZONEK ROCZNICZKOWYCH...A ZA MIESIAC JUZ URODZINKI :ico_szoking:
Karolek....kochany chlopaczek,no i ten usmiech..slodki jak cukierek....a juz nie mowie jak gra na flecie!!!no a ta umiejetnosc napewno sie przyda..my tez musimy cwiczyc bo ostatnio mala solenizantka nie mogla swieczki zdmuchnac....

no jest mi przykro bo to pierwsza osoba ktora mnie ze swojej listy wykreslila...ale to o nim swiadczy....

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

07 kwie 2008, 10:06

GLIZDUNIA, naprawdę przykro. To bardzo smutne, że są tacy ojcowie, rodzice. Jaka to zadra w sercu człowieka, na całe życie.

[ Dodano: 2008-04-07, 10:07 ]
A Karolek wziął mi i padł, znów coś mu się przestawiło i będzie miał dziś dwie krótsze drzemki, a nie jedną dłuższą. jakoś się nie może zdecydować :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

07 kwie 2008, 10:14

Mila zaraz cos czuje tez odpłynie, bo jakas smetna siedzi i patrzy na klub Myszki Miki :ico_haha_01:

karolek sliczny i juz taki jakis "dorosły" :-)
no i dla Hanuli moc calusków, w przyszłym miesiacu juz zadnej z nas sie nie zapomni, bo to w koncu I urodzinki beda... :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 kwie 2008, 10:43

Maycia poszla spac...ja probiuje sie z mama skonatktowac ale jakos chyba zajeta jest ze czasu na skypa nie ma :ico_noniewiem:
chatke trzeba ogarnac bo dzis goscie...2 male rozbojniczki z mamusiami......a ja dalej z podejrzeniem spisku jakiegos z ich strony czekam....matko ale jestem podejrzliwa nie?...tak juz mam szczegolnie do osob z ktorymi niespecjalnie sie koleguje....
Kate...po co babka kreci?nie lepiej byloby jej prawde powiedziec?a zadatku chyba nie musisz oddawac co?bo to taka zaliczka na wszelki wypadek nie?i chyba tego sie nie zwraca....

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

07 kwie 2008, 10:48

Lady ceny mieszkań wahają się od 500 wzwyż, domy są droższe, a ja mam do zaoferowania dom około 90 m2 podwórko duże garaż i jeszcze 50 arowy ogród za domem, więc 400 zł nie jest dużo, ona znalazła coś blizej siebie czyli jakieś 40 km od mojego domu, Glizdunia babka kręci bo chce zadatek odzyskać, a ja jej mówiłam że w razie rezygnacji jest on bezzwrotny...

oj zapomniałam o Hani najszczersze życzenia, no a za 1 malutki miesiączek już urodzinki :-D :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-04-07, 10:50 ]
a to na zjeżdzalni, krótki bo potem się uderzył :-D

http://pl.youtube.com/watch?v=CSzerg_EubQ

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 kwie 2008, 10:57

Kate...ale Mati urwisek i ruchliwek na podworku :ico_szoking: :ico_haha_01: Maya na nieswoim gruncie to bardzo ostrozna jest....jedynie co to spaceruje i ewentualni9e znajduje cos na ziemi...ale tak skakac to nie....no i zjezdzalnie sie boi :-D

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

07 kwie 2008, 11:06

My właśnie szykujemy się na plac zabaw, zjemy jeszcze kachę i na dworek ruszamy :-D A Mati faktycznie szałaputek :-D Mój to tak jak Maya badacz terenu :-D Ale na zjeżdżalni jak go trzymam to lubi zjeżdżać i się uśmiecha :-D .
Dobra no to lecimy :-D

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

07 kwie 2008, 11:29

Witajcie.

Dla naszej słodkiej Hani sto lat :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Obrazek

Pogoda iście wiosenna, tyle, że deszczowa :ico_oczko: Ale wyskoczyłam już na miasto - kupiłam sobie buty, małemu kapciuszki.

Glizdunia przykre :ico_pocieszyciel: Tylko ciekawe po co najpierw cię zaprasza, a potem kasuje :ico_noniewiem: Może chciał ci zrobić na złość :ico_noniewiem: Dziwne :ico_puknij:

Ach, nasi chłopcy są rewelacyjni - Karolek i Mati :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

07 kwie 2008, 11:50

kate no ty sie nie daj wyrolowac skoro mowiłas ze zadatku sie nie zwraca..a z reszta nawet nie musiałabys mowic, o ile dobrze pamietam mozesz powołas sie na kc jakby robiła problemy..a Mati musiał na tej zjeżdżalni nieźle huknąć co??

Mila na dworze na razie nie chodzi, tzn nie puszczam jej zeby chodziła bo jeszcze nie mamy butkow..ale jak podjeżdżam do jakiegokolwiek krzaczka to tez rwie sie do chwytania i oczywiscie skosztowania :ico_haha_01:

wy mowicie o spacerkach, a my nie mamy poki co zadnych szans..raz wychodzi słonce nie minie 5 min pada deszczyk..

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

07 kwie 2008, 12:40

huknął się nieźle, płakał ale zaraz mu przeszło jak tylko zobaczył pieska :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość