Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

09 sty 2012, 13:53

U nas tylko schodzi, bo mamy wysokie wszystkie i nie sięgnie nóżką :-D :-D :-D
u nas jedno jest tez dosc wysokie, to Ona lapie sie np za koc i się podciąga i dopiero nogę wsadza i wchodzi hehe :)
wychodzi tylko błyskawicznie na schody, tak że jak Oliwka krzyczy że Zuzia wybiera się na schody, to jak zdążę przybiec, to Ona jest już w połowie - dostaje spida jak słyszy, że ktoś idzie Ją zabrać.
u Nas sa schody tylko na strych i to za drzwiami wiec na schody u mnie nie pedzi, chociaz pewnie gdybysmy mieli tez by byla ciekawa ich :D
ale to świetnie wyglądało :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
na pewno :D hehe
A w ogóle jak patrzę na Waszą Julcie, to strasznie mi Zuzię przypomina, Jej ruchy, sposób poruszania się i reagowania na niektóre rzeczy (lekka przekora :ico_oczko: ) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
fajne te Nasze dzieciaki :D, ja ostatnio dla M mówiłam o "gliko gliko" i ostatnio sie śmiał że ciekawe co to znaczy hehe

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

09 sty 2012, 15:45

Tynusz1, Nell oglądała filmik i się cieszyła i tańczyła i brawo biła jak mówiłaś Julce by biła :ico_haha_01: :-D
super sobie radzi na jeździku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Basia masz racje najlepiej się zapamiętuje jak się filmik pokaże , do tej pory wszystkie pamiętamy gliko gliko :ico_brawa_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

09 sty 2012, 16:15

Nell oglądała filmik i się cieszyła i tańczyła i brawo biła jak mówiłaś Julce by biła :ico_haha_01: :-D
hehe udana ;D :ico_brawa_01:
na jeżdziku bawi praktycznnie 1/3 dnia :ico_sorki: tak sie jej spodobalo

Dziewczyny załapałam się na spotkania aktywizacyjne w Urzedzie Pracy i bede na nie uczeszczala od 6 do 24 lutego, po 2/3 h dziennie, i dostane za to 430 zł :ico_sorki: zawsze to cos, moze pomoze mi to w znalezieniu jakiejs pracy :ico_sorki:

[ Dodano: 09-01-2012, 15:17 ]
w sumie kolezanka mi to zalatwila bo staz ma w UP :D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

09 sty 2012, 17:53

Tynusz1, manenka, super filmiki, Julenia super sobie radzi z tym jeździkiem, a Nell pięknie chodzi, jak mała dama, a jaka jest przy tym słodka :-) hehehhe
B@sia, moje też się super bawią razem, ganiają się, Stasiu jest wolniejszy niż Ula ale się śmieje zawsze jak ona mu ucieka i gania ją w miarę swoich możliwości, dużo przy tym ich śmiechu, aż i ja się uśmiecham jak na nich patrzę. Stasiek czasem tak śmiesznie zawoła "Ula", po swojemu, ale my z mężem wiemy że on ją woła :-) i śmiesznie mówi kotek, wychodzi słowo "otet"
Z łóżka jeszcze nie potrafi zejść nogami, cały czas pcha się głową w dół, nie wiem już jak mam mu to wytłumaczyć, Ula szybciej to załapała.
Ona lapie sie np za koc i się podciąga i dopiero nogę wsadza i wchodzi hehe :)
skubana, kombinowac umie ;-)
Dziewczyny załapałam się na spotkania aktywizacyjne w Urzedzie Pracy i bede na nie uczeszczala od 6 do 24 lutego, po 2/3 h dziennie, i dostane za to 430 zł :ico_sorki: zawsze to cos, moze pomoze mi to w znalezieniu jakiejs pracy :ico_sorki:
super, będę trzymać kciuki...

Stasiu stoi obok i wciąga mandarynki, uwielbia je :-)
Wiecie, że niedługo zaczniemy obchodzić pierwsze urodziny naszych bąbli, a tak niedawno szykowałyśmy się do porodu... jak ten czas leci :-)

Dzięki dziewczyny za wszystkie Wasze słowa pocieszenia, to wiele dla mnie znaczy, że nie jestem sama i nie jestem taka zła, za jaką czasem się uważam. Dzisiaj kupiłam sobie nerwosol, może będę przez to spokojniejsza.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

09 sty 2012, 20:37

Dzięki dziewczyny za wszystkie Wasze słowa pocieszenia, to wiele dla mnie znaczy, że nie jestem sama i nie jestem taka zła, za jaką czasem się uważam. Dzisiaj kupiłam sobie nerwosol, może będę przez to spokojniejsza.
nie jesteś zła, tylko przemęczona :) ja też nie raz tak mam, tylko mi to na nerwy działa chwilami M..

Pamiętaj że zawsze jesteśmy z Tobą :)

a u Nas zmiana planów, teściowa wymyślila ze rowerek Julce kupi w lato, a teraz moze kupic ten stoliczek i krzeselka, i pewnie da 100 zł, a my dolozymy reszte i znalazlam taki stoliczek ktory ma podwojny blat, jeden normalny gladki, a na drugiej stronie jest blat do ukladania klockow lego :) koszt 16- zl, wiec bedziemy musieli dolozyc 60 :ico_sorki:

[ Dodano: 09-01-2012, 19:38 ]
zas moi rodzice kupia jej zlote kolczyki kółeczka, bo aktualnie ma już na sobie 2 parę, jednego gdzieś zdjęła i za Chiny nie moge go znaleźć :ico_noniewiem:

[ Dodano: 09-01-2012, 19:40 ]
Wiecie, że niedługo zaczniemy obchodzić pierwsze urodziny naszych bąbli, a tak niedawno szykowałyśmy się do porodu... jak ten czas leci :-)
ja dopiero teraz zdaje sobie z tego sprawe :ico_olaboga:

[ Dodano: 09-01-2012, 19:41 ]
Stasiek czasem tak śmiesznie zawoła "Ula", po swojemu, ale my z mężem wiemy że on ją woła :-) i śmiesznie mówi kotek, wychodzi słowo "otet"
Stasio to mądry chłopczyk, u Nas na razie na topie jest mama, ne ne, no i baba

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

09 sty 2012, 22:25

Pamiętaj że zawsze jesteśmy z Tobą :)
:ico_sorki: :581:
teściowa wymyślila ze rowerek Julce kupi w lato
taki rowerek to świetna sprawa, my Ulę w taki szybko przesadziliśmy i wcale wózka nie używałam, a ile radochy :-) Także to super zakup ;-)
aktualnie ma już na sobie 2 parę,
a nie wiedziałam że Julcia ma kolczyki :-)
u Nas na razie na topie jest mama, ne ne, no i baba
to też super :-) U nas mama jest dopiero od paru dni, i tata oczywiście od dawna.

Dzieciaki śpią, a my z mężulem obejrzymy sobie bones i też spać pójdziemy. Do jutra laseczki...

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

09 sty 2012, 23:29

Dziewczyny załapałam się na spotkania aktywizacyjne w Urzedzie Pracy i bede na nie uczeszczala od 6 do 24 lutego, po 2/3 h dziennie, i dostane za to 430 zł :ico_sorki: zawsze to cos, moze pomoze mi to w znalezieniu jakiejs pracy :ico_sorki:
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a co z Julką w tym czasie będziesz robić??
Stasiek czasem tak śmiesznie zawoła "Ula", po swojemu, ale my z mężem wiemy że on ją woła :-) i śmiesznie mówi kotek, wychodzi słowo "otet"
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u Nas na razie na topie jest mama, ne ne, no i baba
:ico_brawa_01:

a u nas mama, ama (jak chce jeść), lala (na lalkę) , yyhh, yhhh (jak piesek szczeka ) i alo (jak dzwoni ) :-)
Wiecie, że niedługo zaczniemy obchodzić pierwsze urodziny naszych bąbli, a tak niedawno szykowałyśmy się do porodu... jak ten czas leci :-)
nom za 3tyg :ico_olaboga:
a u Nas zmiana planów, teściowa wymyśliła ze rowerek Julce kupi w lato
taki rowerek to świetna sprawa, my Ulę w taki szybko przesadziliśmy i wcale wózka nie używałam, a ile radochy :-) Także to super zakup ;-)
u nas się nie sprawdził, kupili znajomi Michaelowi a on może parę razy na nim jechał, nie podobało mi się i już, a fajny , wiec leżał 2 lata na podwórku, ale źle nie wygląda, mam nadziej, że chodź Nell się spodoba :ico_sorki:

u nas Mike woli trampolinę, basen, jeździki, takie odpychacz na 3 kółkach
zas moi rodzice kupia jej zlote kolczyki kółeczka, bo aktualnie ma już na sobie 2 parę, jednego gdzieś zdjęła i za Chiny nie moge go znaleźć :ico_noniewiem:
super :ico_brawa_01: u nas Nell ma kropki :-)
ale na razie nosi takie z angielskim zapięciem srebrne, jak dla mnie te zapięcie bardzo się sprawdza :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

09 sty 2012, 23:53

hej
odebrałąm dziś wyniki z testów Olci. Olenia ma ekstremalnie silną alergię na roztocza :ico_placzek: a to chyba gorsze od alergii pokarmowej. Nie ma alergii pokarmowej. I wszytsko się zgadza, bo jak wstaje rano to ma zaognioną skórę, a jak wychodzimy na dwór to momentalnie się poprawia. Nieznaczna alergia wyszła też na pyłki brzozy.
jedyne pocieszenie, że można na to odczulać, ale mnie to mało pociesza :ico_placzek:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

10 sty 2012, 08:50

a co z Julką w tym czasie będziesz robić??
juz rozmawialam z tesciowa, i bedzie pilnowala, jesli trzeba bedzie bedzie sie w pracy zamieniala zmianami, a jak nie bedzie mogla, to te pare dni co bedzie np w pracy poproszę babci M, chyba że M bedzie w PL to wtedy On sie Nią zajmie o ile nie znajdzie pracy
u nas się nie sprawdził, kupili znajomi Michaelowi a on może parę razy na nim jechał, nie podobało mi się i już, a fajny , wiec leżał 2 lata na podwórku, ale źle nie wygląda, mam nadziej, że chodź Nell się spodoba :ico_sorki:
mi juz odbilo w inna strone bo bedziemy brali chyba zestaw mammut z ikei, zauroczyl mnie, tylko teraz mamy problem czy brac okrągły (srednica 85 cm) stolik, i 2 krzeselka, czy kwadratowy stolik (szer 55cm na 55 cm) i tez 2 krzeselka. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 10-01-2012, 07:51 ]
Olenia ma ekstremalnie silną alergię na roztocza :ico_placzek:
o kurde :/ to nie ciekawie

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

10 sty 2012, 13:14

mi juz odbilo w inna strone bo bedziemy brali chyba zestaw mammut z ikei, zauroczyl mnie, tylko teraz mamy problem czy brac okrągły (srednica 85 cm) stolik, i 2 krzeselka, czy kwadratowy stolik (szer 55cm na 55 cm) i tez 2 krzeselka. :ico_noniewiem:
mi się nie podobają tzn na obrazku bardzo, ale w dotyku mi nie pasują :ico_noniewiem: miałam jakieś inne wyobrażenie , że to drewno takie twarde solidne , a tu zupełnie co innego i się zawiodłam
odebrałąm dziś wyniki z testów Olci. Olenia ma ekstremalnie silną alergię na roztocza :ico_placzek: a to chyba gorsze od alergii pokarmowej
:ico_olaboga: współczuję bardzo
ale najważniejsze , że już wiecie co jej jest :ico_sorki: najgorsza jest niewiedza , bo wtedy nie można pomóc a teraz jak już wiecie co jej dolega to łatwiej leczyć bo wiecie za co trzeba się brać
jedyne pocieszenie, że można na to odczulać
widzisz będzie dobrze, ja trzymam bardzo bardzo mocno kciuki za odczulenie, będzie dobrze musi być :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 10-01-2012, 12:16 ]
juz rozmawialam z tesciowa, i bedzie pilnowala, jesli trzeba bedzie bedzie sie w pracy zamieniala zmianami, a jak nie bedzie mogla, to te pare dni co bedzie np w pracy poproszę babci M, chyba że M bedzie w PL to wtedy On sie Nią zajmie o ile nie znajdzie pracy
to spoko, masz już wszystko zaplanowane :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość