Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

10 wrz 2007, 19:17

bozenka74, Wiesz co lubimy :ico_oczko: Naprawde warto bylo pojechac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

10 wrz 2007, 21:01

My jedziemy w niedziele na pampka. nie moge sie już doczekać;) super Bożenka że podałaś tą stronkę:)
Mati dziś mnie zadziwił. Spał do 6.50. potem mąż wziął go do nas i przykimał do 8.15!!! a potem usnął o 12.30 a my się z mężem na zakupy wybraliśmy a wnusio został z babcią:)

Ogólnie u dziadków jest fajowo. Całe dnie mamy odwiedziny:)

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

10 wrz 2007, 22:21

Hej dziewczynki długo mnie nie było bo problemy z netem miałam :ico_olaboga: masakra...moja olcia katarek złapała :ico_placzek: ale po trzech dniach jej przeszło całkowicie za to ja złapałam od niej i walczę z grypa mega!!! Moje słoneczko mnie meczy bo teraz chodzenie to jej ulubione zajęcie i każe sie prowadzać po całym domu oczywiście może to robić cały dzień bo tyle rzeczy ma do obejrzenia :ico_szoking: wszystko fajnie tylko ze ja już nie mam siły a tym bardziej jak jestem chora i wtedy jak mama mówi nie to histeria :ico_nienie: ...no i ulegam bo jak tu takiemu dziecku małemu wytłumaczyć????ale moze przez to trochę schudnę bo od porodu ciągle mam 20 kilo nadwagi :ico_olaboga: :ico_placzek: buziaki :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 wrz 2007, 22:57

Witajcie dziewczynki.
No to widzę że Pampers ma powodzenie :one:

Paulinko fajnie ze jesteś spowrotem z Nami, ZDRÓWKA życzymy,sił i wytrwania , ucałuj tę mała rozrabiakę :-D
Mój też rozrabiak niesamowity , dzisiaj zrobilismy taką mega rundkę wieczorną przed snem że Antoś padł po kąpieli, tymbardziej że spał dzisiaj w dzień tylko 15 minut :-)
No i znowu się martwię bo dzisiaj to juz pobił rekord niejedzenia.... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

11 wrz 2007, 10:08

witam :ico_haha_01:

Alka mamaGabi:) super foteczki ,też się wybieramy na Pampersika jak będzie w Bydgoszczy :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Maggie oj współczuje takiego niejadka ja też bym się martwiła ,na szczęście Ada jest małym obżartuszkiem.

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

11 wrz 2007, 10:17

wiecie co moja oli tez miała taki okres ze nie jadła tylko mleczko!!!!!juz sie martwiłam bo nawet kilogram mi schudła :ico_olaboga: przy czym wazy tylko 10 kilo pozbywając sie kilograma to juz 9 :ico_olaboga: ale tak naprawdę próbowałam wszystkiego nawet zaczęłam jej wmuszać co oczywiście nie przyniosło efektów :ico_puknij: byłam z nia u lekarza i moja pani doktor pozwiedzała mi ze wszystko jest oki i jak zgłodnieje to zje bo dzieci czasem maja takie okresy ze nie chcą jeść i koniec!!!Najważniejsze to cierpliwość chociaż sama wiem po sobie ze jak dziecko nie je i chudnie to dla mamy tragedia warto sie przejść do pediatry i jesli on uzna ze nic złego sie nie dzieje to po prostu przeczekać albo pogodzić sie z tym ze dziecko jest niejadkiem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

11 wrz 2007, 11:48

Witam!

Kacper niby lepszy ma apetyt,ale zapisałam go na czwartek,bo dzis mi godziny nie pasowały.
Zadzwoniła dzis do mnie mama Emilki koleżanki Kacpra i okazało sie ze mała ma lamblie,niby lekarz powiedzial jej że nie można sie zarazić jeden od drugiego ale ja czytałam że mozna i to łatwo,musze zrobić mu kał,bo to moze być tak jak podejrzewałam pasożyt,może zdąże złapać kupe i w czwartek pójde juz z wynikami.
Od tego moze być brak apetytu,bóle brzuszka,niespokojny sen a także marudzenie bo one mają wpływ na układ nerwowy.No zobaczymy,mam nadzieje ze to sie wyjaśni,ale jak Emi ma to Kacper pewnie tez

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

11 wrz 2007, 12:06

Witajcie, zaczęłyście pisac o tym nie jedzeniu i mój Antolek sobie chyba to przeczytał i od dwóch dni odmawia sniadania. Nad ranem wypija mleko i potem dopiero kaszkę przed snem około 11. Później jest już ok.

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

11 wrz 2007, 12:30

przynajmniej mleko pije Antek,mój to mleka nie ruszy :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

11 wrz 2007, 14:01

Wiem że to okropne zmartwienie dla mamy jak dziecko nie chce jeść....mój Antoś kiedys miał świetny apetyt, nigdy wcześniej nie było z Nim problemu....poza tym cały czas dobrze przybiera na wadze.....ale nie waży jakoś dużo...bo 10,550 ,mleka też ostatnio nie chce...no dzisiaj było już trochę lepiej ale nie idealnie.
Ja już byłam u naszej l;ekarki i powiedziała nam dokładnie to co Tobie Paulina ,powiedziała żeby nie zmuszać, jak nie chce to odstawić i spróbować póżniej, w takich okresach "nie jedzena" trzeba dawać mniejsze ilości, ale częsciej" Ja dzisiaj tak robie...no zobaczymy :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość