Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

23 kwie 2012, 10:08

Ja juz nie mam tego uczucia :( Cycus tylko z rana po spanku o 5:20 potem uzbiera sie tak ze ze 2 razy w ciagu dnia cycus ale i tak dokarmiac mm musze. Takze ja sie juz godze z tym ze cycus w odstawke idzie. Nie pozwole by dziecko glodne bylo.
Ciesze sie i tak ze 3 miesiace mozemy sie karmic (kapturki nam pomogly a zapowiadalo sie w ogole bez cycusiania) i bede chciala tego cycusia dawac jeszcze ile bede mogla, az zaniknie calkiem. Ale cycusianie to super sprawa i juz teraz zdarzy mi sie lezka w oku z kuli tego.
Mad doskonale Cię rozumiem, bo u mnie jest DOKŁADNIE identyczna sytuacja. Filip też sprawiał uczucie wiecznie głodnego, więc z 1 butli dziennie zrobiły się 2, potem jeszcze więcej, potem zaczął dostawać w nocy, bo te cogodzinne pobudki były wynikiem tego, że się nie umiał najeść po prostu... strasznie mi żal, no ale co zrobić... najbardziej zaskoczyło mnie to, że odkąd tak zaczął więcej tych butelek dostawać, momentalnie odczułam, że mam jeszcze mniej pokarmu. wcześniej zdarzało się, że po kilkugodzinnej przerwie w karmieniu były ciężkie i pełne, teraz nie pamiętam już, kiedy ostatnio tak było :ico_placzek: w karmieniu butelką najbardziej uciążliwe jest dla mnie jej nocne przygotowywanie :(

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

23 kwie 2012, 10:10

wcześniej zdarzało się, że po kilkugodzinnej przerwie w karmieniu były ciężkie i pełne, teraz nie pamiętam już, kiedy ostatnio tak było
To tak samo teraz mam.
w karmieniu butelką najbardziej uciążliwe jest dla mnie jej nocne przygotowywanie
Ja robie z wody niegazowanej Żywiec Zdroj podgrzewam w podgrzewaczy i sypie mleczko ;-) A w nocy sie nie karmimy bo mala przesypia mi od wieczora do 5.20 rano.

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

23 kwie 2012, 10:13

heh to tylko pogratulować... marzą mi się takie nocki :ico_noniewiem: a ja zanim wygramolę się w nocy z wyra, pójdę do kuchni, wodę podgrzeję itd itd... to junior już się zdąży tak rozedrzeć że makabra... :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

23 kwie 2012, 10:43

Myślę, że do pół roku dociągniemy z karmieniem na pewno, tak sobie założyłam minimum, a potem zobaczę
Też sobie tak zakładałam :(
zanim wygramolę się w nocy z wyra, pójdę do kuchni, wodę podgrzeję itd itd... to junior już się zdąży tak rozedrzeć że makabra...
Dlatego ja robie na wodzie niegazowanej bo raz ze jest dla dzieci dwa nie trzeba jej zagotowywac i czas oczekiwania na butle sie skraca. A mleko sie rozpusci ;-)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

23 kwie 2012, 11:46

mad swietny filmik widac ze dla Martynki piesek to norma, co inne dziecko moglo by sie bac, a jaj piesek zastepuje rodzenstwo jak narazie

co do siersci psa to zalezy od rasy, my jak mielismy dalmata to wszedzie byla ta jej biala siersc a jak mielismy sznaucera miniaturke ktory jest teraz u tesciow bo przejeli go jak wyjechalismy do Uk i mieszka z nimi juz ok 10lat to nie maja problemu z sierscia bo jest regularnie szczyzony.

nostromo piekne zdjecie w podpisie, slodki Filipek

mam juz wizyte umowiana u chirurga plastyka dzieciecego na 25 lipca troszke dlugo ale to i tak byl najwczesniejszy termin wolny

[ Dodano: 23-04-2012, 11:53 ]
Beatka ufff :ico_oczko: a Hania cudna mojej Lence pokazałam to tak sie chichrała :ico_oczko: do monitora ze :ico_szoking:
bo one w koncu forumowe blizniaczki z 15 minutowa roznica :ico_brawa_01:

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

23 kwie 2012, 14:46

Dziewczyny, mam problem.
Iga mi prawie nie chce jeśc, ona od urodzenia mało jadła ale to co je teraz to juz przechodzi ludzkie pojęcie :ico_olaboga: Powinna jeść mniej wiecej 120 ml co 3 godziny a ona jak mi zje 60 ml co 3 nieraz nawet co 4 godziny to jest dobrze. Jak mi zje czasami 90 ml to jestem przeszczęśliwa, daje jej butle a ona mi ciągle jezykiem wypycha a w brzuszku jej tak burczy że ja to bym juz pewnie dawno zjadla całą butle. A w ogole to ona mi nie płacze jak jest głodna tylko sama jej daje co 3 godziny a nawet częściej. Nie wiem juz co mam robic, a i jeszcze zjedzenie tych 60 ml potrafi trwac nawet 40 minut :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

23 kwie 2012, 14:59

agaa22, a jak z wagą ?? przybiera ci?

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

23 kwie 2012, 15:09

Jadzia- teraz nie mam pojeia ile wazy, za 2 tyg idziemy na szczepienie to sie dowiem.
Jezeli przybrala na wadze tonie za duzo bo nie jest duzo ciezsza niz byla ostatnio

Sorki, ale cos mi sie stalo z klawiatura i nie mam polskich znakow :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

23 kwie 2012, 15:10

agaa22, no własnie jak waga? a może spróbuj inny rodzaj smoczka jej dać może te co jej dajesz jej nie odpowiadają :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

23 kwie 2012, 15:18

własnie tez o tym pomyslałam moze butla jej nie pasi :ico_noniewiem: a no i teraz ci tak zaczeła czy to juz jakis czas ?? bo burczenie w brzusio to moga by gazy i brzuszek moze ja boli i dla tego gorzej je :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości