Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

30 wrz 2012, 21:20

Asienka Piotruś jest super i albo tak zdjęcia zrobione ale mnie się wydaję że strasznie duże ma stopy :-) U Cezarego właśnie mam teraz mały problem, bo stópka malutka a zima idzie i jakieś pantofelki by się przydały ale wysoki przegub ma i ciężko coś znaleźć, narazie pozostają grube skarpetuchy.

dzwoneczek Patryczek super postępy. A jak nocki - lepsze?

iw_rybka Szymcio cudny ma uśmiech.
I ja Ci powiem, że czasami mi żal, że Cezary już nie jest podłogowy- potrzebuje więcej uwagi i więcej czasu muszę mu poświęcać.

A u nas dzisiaj wyszły (albo dopiero dzisiaj zauważyłam) dwa ząbki - górne jedynki :ico_szoking:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

30 wrz 2012, 22:04

:-D dzięki dziewczyny! Mamusia wciąż nie moze wyjść z podziwu :-D

ryba piękny Szymuś i na kazdym zdjęciu z mega uśmiechem :ico_brawa_01:
ja Ci powiem, że czasami mi żal, że Cezary już nie jest podłogowy- potrzebuje więcej uwagi i więcej czasu muszę mu poświęcać.
a u mnie znow na opak :ico_oczko: ...mały wreszcie zajmuje sie zabawą a nie ciągłym płaczem :ico_sorki: dla mnie to ze zaczał raczkować i swobodnie sie poruszać jest wybawieniem...już prawie nie płacze w ciągu dnia :ico_sorki:
A u nas dzisiaj wyszły (albo dopiero dzisiaj zauważyłam) dwa ząbki - górne jedynki
o ja... :ico_szoking: ależ goni z zębami :ico_brawa_01: u nas też prześwituje od kilku dni jedyneczka, ale wyjśc nie chce :ico_oczko:
dzwoneczek Patryczek super postępy. A jak nocki - lepsze?
przemilczę ten temat...chyba gorzej już byc nie moze... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

30 wrz 2012, 22:17

Biniu - ale idziecie z zebami!!

Co do nozek,to i tak dopóki nie chodza,to mozna zima na spacer zapakowac w skarpetki,kombinezon i opatulic kocem i spiworkiem :ico_haha_02:

Dzwoneczek - Szymek to takie pogodne dziecko,wciaz sie smieje - pod warunkiem,ze go caly czas zabawiasz i tulisz,calujesz i nosisz :-P

A co do waszych nocek,to wspolczuje :cry: U nas tez gorzej,bo maly juz pieknie przesypial od 20stej do 4-5 rano,a teraz potrafi sie obudzic o 23 i 3 jak niemowlac na jedzenie :ico_zly:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

30 wrz 2012, 22:51

A tak wogole,to jutro MOZE bede miala wreszcie wozek dla Szymona,mialam z nim takie przeboje,ze szok :ico_zly:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

30 wrz 2012, 23:32

biniu co do stópek to zależy jak patrzeć- ogólnie to ma proporcjonalne do wzrostu, ale większe niż dzieci w podobnym wieku.. jak przymierzałam jemu buciki to 19 przyciasnawe są...ale on ma strasznie duże przegubie i dużo butków na wysokość nie wchodzi :ico_sorki: a na zimę to nie mam pojęcia co zrobić.. kupiłam jemu kurtkę z ogrodniczkami bez stópek i kurczę mam problem teraz, bo będziemy musieli ubierać normalne butki zimowe- mimo że on niechodzący..
a i gratuluję ząbków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nam co prawda widać już dolne dwójki i górną jedynkę ale jeszcze się nie przebiły :ico_noniewiem:
rybka słodziak z Szymka :ico_brawa_01: powiem CI szczerze że szkoda mi czasem że Piotruś już siedzący jest. teraz potrzebuje jeszcze więcej uwagi, mimo że on potrafi zabawić się sam.. wcześniej można było powiesić w łóżeczku grzechotki i leżał sobie sam, a teraz grzechotki po paru minutach lądują daleko, ten wędruje po łóżeczku we wszystkie strony, wkłada nóżki za szczebelki i płacze bo ruszyć się nie da, w krzesełku to najlepiej jak stoisz koło niego i jemu zabawki z podłogi sięgasz bo zwala co w rączki złapie- 100% chłopak :ico_haha_01: dziś M dawał jemu obiadek i miseczkę trzymał za blisko Piotrusia- ten złapał ją i efekt-wszystko w obiadku było- krzesełko, Piotruś, podłoga, a także M i jego ręka, spodnie i laczki :-D no i pochwaliłam się moim diabełkiem :ico_haha_01:
a co takiego się z wózkiem działo??
dzwoneczek współczuję kochana nocek :ico_pocieszyciel: ale za to już fajnie powiedział mama i stoi sam :ico_brawa_01:
No i się rozpisałam bardzo :ico_oczko: lecę spać bo za godzinkę- 2 będzie pierwsza pobudka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

30 wrz 2012, 23:55

dziewczyny, zamiast butków, dajcie stópkom jeszcze swobodę. Zwłaszcza, ze zimę spędzą w wózku na spacerze :) A w domu pewnie raczkując. Niech się stópka rozwija mając możliwość ruchu.

Teraz są/mają być fajne skarpetki dla niemowląt z wełną w H&M. Ja takowe zamierzam właśnie kupić na zimę. :)
Wełna, wiadomo, jest świetna. Ciepła, ale nie przegrzewa.

A wiosną? Wiosną faktycznie można już zainwestować w lekko miękkie butki do pierwszych prawdziwych KROKÓW :-)
Chociaż Patryczek nie wygląda jakby miał czekać do wiosny :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

01 paź 2012, 15:34

w krzesełku to najlepiej jak stoisz koło niego i jemu zabawki z podłogi sięgasz bo zwala co w rączki złapie- 100% chłopak :ico_haha_01:
Ja mojemu zabawki na sznureczki powiązałam, bo wiadomo takie dzieciaki uwielbiają patrzeć jak obiekt spada na ziemię, wygodnie za sznureczek chwycę i zabawka spowrotem u Cezarego :-D
Butki 19 :ico_szoking: a wzrost jaki? Mój mały ma 10,5 cm długą stopę - 18 są za duże sporo.
A o tych wygibasach w łóżeczku to jakbym o moim czytała - wczoraj położyłam Go spać i K. po godzinie wszedł do sypialni i przychodzi przerażony i mówi, że Cezary spał w poprzek łóżeczka na dodatek na brzuszku. Rano K. wstaje do pracy o 5.00 a Cezary znowu na brzuszku w poprzek łóżeczka :-D
Dzisiaj w końcu przenosimy łóżeczko do innego pokoju.

dzwoneczek może to przez te zęby - oby szybko wyszły a Patryk lepiej spał.

Martalka wczoraj byłam w H&M - napewno skarpetuch takich jeszcze nie ma, może faktycznie niedługo się pojawią. Albo poproszę mamcię, może udzirga mi na drutach :-D

A co do naszych zębów to z jednej strony się cieszę, bo raczej bezproblemowo wychodzą - kilka razy tylko przebudził się w nocy i nic poza tym, właśnie podobno mniejsze dzieci lepiej znoszą ząbkowanie, ale z drugiej strony się śmieję, że szybciej wypadną mleczki :-D i pójdą stałe i szybciej mogą się zacząć psuć, chodź nie wiem czy jedno ma coś wspólnego z drugim :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

01 paź 2012, 17:23

Ja mojemu zabawki na sznureczki powiązałam,
hihi dobre, muszę też spróbować :-D
Butki 19 :ico_szoking: a wzrost jaki? Mój mały ma 10,5 cm długą stopę - 18 są za duże sporo.
aż z ciekawości zmierzyłam jemu długość stopy- ma 11,5cm. ale przymierzałam buciki takie po domu to 18 były za ciasne, 19 w sam raz na teraz.. niby tylko 1cm różnicy a kurcze jaka różnica w rozmiarach butków :ico_szoking: a wzrostu małego nie znam, ale ciuszki w tej chwili na 80cm nosi, ale powoli z nich wyrastamy :ico_oczko:
dziewczyny, zamiast butków, dajcie stópkom jeszcze swobodę.
ale ja nie chcę małego kisić w normalnych butkach.. zastanawiałam się tylko w czy są butki zimowe dla niechodzących niemowląt.. tu gdzie mieszkam nie ma w ogóle- rozmiarówka kończy się na numerze 14 :ico_zly: na allegro z większego przeglądnęłam to nic ciekawego nie było.. tych wełnianych na stronie h&m nie znalazłam, ale są tam jakieś inne butki niby ciepłe, z wyglądu super, pytanie jakie w rzeczywistości będą.. muszę podjechać kiedyś i obejrzeć- dobrze wiedzieć że coś takiego będzie :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

01 paź 2012, 19:06

Na stronie UK są takie, ale wiem też że w polsce też już są.
Ale generalnie, jak kiedyś szukalam czapeczki dla Damiana, bo mi się bardzo spodobala, to koleżanka musiała mi w Katowicach kupić i wyslać, bo u nas nie było nigdy tego rozmiaru :)

Takie (mają 40% wełny w składzie):
[img]http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2012/J01%2092827%2017209%2000%202526%200.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&set=key[type],value[STILL_LIFE_FRONT]&call=url[file:/product/large][/img]

lub
[img]http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2012/J01%2092827%20D1785%2000%202530%200.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&set=key[type],value[STILL_LIFE_FRONT]&call=url[file:/product/large][/img]

uwielbiam też ich golfiki
[img]http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2012/J01%2091895%2076223%2070%201334%204.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&set=key[type],value[STILL_LIFE_FRONT]&call=url[file:/product/large][/img]

Co do butów na zimę, i w ogóle do wózka, to niemowlaki kopiąc, ruszając się, zwykle je zsuwają ze stóp. Zakładanie w kółko tylko.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

01 paź 2012, 19:07

coś się nie powiodło ;)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość