Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

28 lis 2007, 16:50

Czesc dziewczyny!

Nasza-klasa fajny portal. Niedawno sie zalogowałam, mozna znależć znajomych ze szkoły.

Marcysia szybkiego powrotu do zdrowka:) Widze, ze sie wahasz pomiedzy wyspianskim a Eskulapem :) Wydaje mi sie, ze po wizycie w Eskulapie sie przekonasz na 100%.

Moj Maly dzisiaj byl 5 godzinek po raz pierwszy beze mnie z babcią. Ja musialam pojechać do mojej promotorki.

Co do pneumokokow - to mi pediatra mowila, że zastrzepimy synka jak bedzie mial jakies 7-8 miesiecy. Bo w pierwszej kolejnosci polecila mi jakis iny zestaw szczepionek, neistety platny po 150 i 300 zl :( A pneukoki dopiero pozniej.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

28 lis 2007, 18:09

Marcysia myślę że te sklepy które wymieniłaś w zupełności wystarczą. Miłych zakupów życzę.

Portal nasza-klasa fajna sprawa, można wielu znajomuch odnaleźć :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

28 lis 2007, 18:39

Nareszcie udało mi się zrobić jakiś postęp we wklejaniu zdjęć:)

Marcysiu jeśli chodzi o sklepy faktycznie w Glucku drożyzna, ja tam byłam tylko popatrzeć, a kupowalam większość rzeczy w Dudusiu i na allegro.

marcysia74
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 31 paź 2007, 11:30

28 lis 2007, 19:48

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

29 lis 2007, 10:46

maryyann widziałem twojego posta na e-mamie na bielszczankach :-D :-D też się tam czasem udzielam :-D No i widze że opanowałaś wklejanie zdjęć :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

29 lis 2007, 11:28

Dzień doberek!:)

Ale pięknie dziś świeci słoneczko. Tak mi świeci, że prawie nie widzę tego co mam na monitorze.

Olciu to fajnie, że też piszesz na e-mamie. Nie zauwazylam Cie, bo ja tam dawno nie zagladalam.:) Ja to forum odkryłam jak byłam w ciąży i troszkę popisałam,
A co zdjęć ciesze sie, ze mi sie wreszcie udalo. Zalogowalam sie na suwaczku, bo z tamtej strony wklejalam kody i nic sie nie wyswietlało.

Awatar użytkownika
caroa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 29 lis 2007, 12:43

29 lis 2007, 13:05

witam
ja też z e-mamy- i znamy sie z olcią :-D
dziewczyny piszę, bo może któraś z Was byłaby zainteresowana zajęciami: "Ćwiczenia mamusi z dzieckiem"? ćwiczenia te to pół godziny aerobicu/pilatesu z dzieciem na rękach, bądź nie (zależy od temperamentu dzieciaczka)- ćwiczenia z piłkami, na piłakch i takie tam atrakcje :ico_oczko: - oj bolą mięśnie po tym, bolą :ico_oczko: .
drugie pół godzinki to masaż dziecka- np. kamieniami, pędzelkami, specjalnymi piłeczkami :ico_haha_01:
zajęcia są naprawdę świetne- dzieciaczek ma kontakt z rówieśnikami, mama może sobie pogawędzić i atmosfera jest wspaniała,no i mięśnie pracują :ico_haha_02:
zajęcia są 2 razy w tygodniu- wtorek i czwartek o 9 rano- w sali na ul. Lompy.
jeżeli któraś z Was byłaby zainteresowana, to dzwońcie lub piszcie do prowadzącej Ewy:
mail: bartelmus@neostrada.pl, tel- 0503010980.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

29 lis 2007, 17:39

OOOOOOOOOOOOO a kogo ja widze. Cześć Karolina :-D :-D :-D :-D
Co do tych ćwiczeń to ja bym się nawet przeszła ale ta godzina jakoś mi nie za bardzo pasi :ico_noniewiem: Bo lubimy sobie czasem posać do 8 z Emilką :-D

maryyann no nie dziwie się że mnie nie zauważyłaś na e-mamie bo ja tam żadko coś pisze - przeważnie tylko czytam, bo dziewczyny to mają tam niezłe tempo i za nimi nie nadążam :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

29 lis 2007, 17:51

wybaczcie że tak hurtowo ale jak już miałam czas (bo Emi śpi już 1,5 godzinki :ico_szoking: ) to wrzuciłam więcej zdjęć

jemy marczeweczkę
Obrazek

Obrazek

ząbki
Obrazek

Obrazek

Obrazek

dzisiejsza zabawa
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-11-29, 16:52 ]
a co do tych ćwiczeń to muszę sie nad ty poważnie zastanowić bo to rzut beretem ode mnie, ale to będzie zależało od tego czy bede dalej pracować czy też nie

Awatar użytkownika
caroa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 29 lis 2007, 12:43

29 lis 2007, 18:11

Olciiaa pisze:OOOOOOOOOOOOO a kogo ja widze. Cześć Karolina :-D :-D :-D :-D
Co do tych ćwiczeń to ja bym się nawet przeszła ale ta godzina jakoś mi nie za bardzo pasi :ico_noniewiem: Bo lubimy sobie czasem posać do 8 z Emilką :-D

maryyann no nie dziwie się że mnie nie zauważyłaś na e-mamie bo ja tam żadko coś pisze - przeważnie tylko czytam, bo dziewczyny to mają tam niezłe tempo i za nimi nie nadążam :-D


no ba... kto może, to śpi do 8 :ico_haha_01: ja na nogach od 7, więc... :-D
ola może i jutrzejsze ćwiczenia sobie odpuścimy, bo mam jechać do macro po jakiegoś koguta, co chodzi- podobno pobudza dzieciaczki do raczkowania i chodzenia :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość