Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

15 lip 2008, 18:35

Teraz ja wstalam po polodniowej drzemce,my teraz dziewczynki jak niemowlaczki, w ciagu dnia spimy :ico_brawa_01: Pati kochana,ja juz na liscie oczekujacych z miesiac jestem,tylko tak jak Marta nie wpisalam imienia dzidzi,z obawy czy czasem Laura nie wyskoczy :ico_noniewiem: Martus-No piekny brzuszek masz,duzy juz....ale Ty nie jestes gruba,pewnie i tak ja jestem najgrubsza z Was wszystkich,ostatnio mi jeszcze bardziej urosl tylek :ico_placzek:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

15 lip 2008, 18:37

czesc dziewczynki :-D siedze na watku Październikowym, ale moze tak sie zdarzyc, ze zostane wrzesniowka :ico_brawa_01: , termin mam na 1.10, pozwolicie, ze tez bede do was zagladac :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

15 lip 2008, 18:39

ja jestem najgrubsza z Was wszystkich,ostatnio mi jeszcze bardziej urosl tylek :ico_placzek:
no nie nastepna, co TY kochana wygadujesz za glupoty, zaraz przylece do Ciebie najblizszym samolotem i Ci wybije takie gadanie z glowki :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: wcale nie jestes gruba, wygladasz normalnie i slicznie i tak duzo nie przytylas przynajmniej ja nic nie widze. A nonono to i mi wieksza sie zrobila, bardziej odstajaca, ale kochana to nie problem wszytsko spadnie nam po porodzie, wiec sie nie smutaj mi tutaj bo ja stwierdzam ze wygladasz bardzo dobrze i ladnie :-)

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

15 lip 2008, 18:40

czesc dziewczynki siedze na watku Październikowym, ale moze tak sie zdarzyc, ze zostane wrzesniowka , termin mam na 1.10, pozwolicie, ze tez bede do was zagladac
No jasne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Na bank bedziesz ,z nami wrzesniowka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

15 lip 2008, 18:40

adia26, no jasne, ze tak im wiecej tym razniej, a po drugie to forum dla kazdego i kazdy moze zagladac i pisac gdzie chce :-)

Witaj na wrzesniowkach :ico_brawa_01: :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 lip 2008, 18:41

adia26 :ico_brawa_01: witaj we wrzesniu :ico_sorki:
,tylko tak jak Marta nie wpisalam imienia dzidzi,z obawy czy czasem Laura nie wyskoczy
no to ja dzisisj podalam co tam jak co to bedzie smiech :ico_haha_01:
,ostatnio mi jeszcze bardziej urosl tylek
ja mam taka nonono ze chyba 10 lat minie zanim sie w moje dziny wbije

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

15 lip 2008, 18:43

no nie nastepna, co TY kochana wygadujesz za glupoty, zaraz przylece do Ciebie najblizszym samolotem i Ci wybije takie gadanie z glowki wcale nie jestes gruba, wygladasz normalnie i slicznie i tak duzo nie przytylas przynajmniej ja nic nie widze. A nonono to i mi wieksza sie zrobila, bardziej odstajaca, ale kochana to nie problem wszytsko spadnie nam po porodzie, wiec sie nie smutaj mi tutaj bo ja stwierdzam ze wygladasz bardzo dobrze i ladnie
Zebys Ty Pati wiedzial,jak potrafisz poprawic humor :588: ,a tak przy okazji,kto wie czy nie zorganizujemy sobie kiedys,jak juz dzidzie juz beda,takiego wspolnego np.weekendu.Ale bysmy mialy co wspominac :-D

[ Dodano: 2008-07-15, 18:45 ]
ja mam taka nonono ze chyba 10 lat minie zanim sie w moje dziny wbije
Ja wyjelam wczoraj swoje z przed ciazy i nawet "poldupek"mi kurcze w nie nie wejdzie poki z 20 kilo nie schudne :ico_placzek: Normalnie nie moglam uwierzyc ze bylam taka chuda :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

15 lip 2008, 18:49

Zebys Ty Pati wiedzial,jak potrafisz poprawic humor :588:
no to sie ciesze, bo naprawde nie masz co do glowki brac, bo widzialam fotki i wcale nie uwazam ze jestes gruba, a ja mam podwojne oczy wiec widze wiecej :-D skoro one tego nie widzialy to znaczy ze tak jest :-)
ja mam taka nonono ze chyba 10 lat minie zanim sie w moje dziny wbije
normalnie nie moge ze smiechu wyrobic z tego tekstu :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

15 lip 2008, 18:50

no cos tak czuje,ze wrzesniowka zostane bo brzucholek duuzzzzzy sie zrobil :ico_oczko: , ja tez gruba jestem, przed ciaza szczupla tez nie bylam........... ale pocieszam sie tym ,ze po porodzie mam 6 miesiecy w domku z dzidzia i wetedy biore sie za dietke :ico_sorki: :ico_sorki: , kumpela mi mowila,ze jak sie karmi piersia to dzidzia wszystko z ciebie wyciaga szybciutko :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

15 lip 2008, 18:51

kumpela mi mowila,ze jak sie karmi piersia to dzidzia wszystko z ciebie wyciaga szybciutko :ico_szoking:
tez tak slyszalam wiec sie okaze :-)

wiecie co tak sie zastanawiam, czy ktoras z Was wie moze czy taka ceratka pod przescieradelko na materac jest potrzebna bo ja takiej nie zakupilam i teraz sie zastanawiam bo w sumie jak maly sie osika to zeby materac nie przesiakl siusiami :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość