Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

17 cze 2008, 23:58

Aniu mojej Gabi zeby jakos wyjsc nie moga ale moze rzeczywiscie jej sie przebijaja i przebic nie moga :-D

to ja tez wam zycze spokojnej nocki :ico_oczko:
dobranoc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Madzisko
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1075
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:13

18 cze 2008, 14:41

Dzien doberek witam po bardzo długiej nieobecnosci i mam zamiar pojawiac sie czesciej i czesciej , bo po zmianie pracy mam full wolnego czasu :)

[ Dodano: 2008-06-18, 14:44 ]
Ale tutaj cisza, dlaczego nikogo nie ma ??

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

18 cze 2008, 16:13

witam :)
Madzisko, zmieniłaś pracę? Gratuluję,mam nadzieję że jesteś zadowolona,już sam fakt,że masz więcej czasu... :ico_oczko:
magda75, moja Gabi miała 13 miesięcy jak wyszedł jej pierwszy ząb ale marudziła dużo wcześniej.samo wyjście zęba naj mniej męczy.teraz ma tylko 11 ząbków i za każdym razem dużo wcześniej dale popalić no i często ją czyści a ząb dopiero po czasie wychodzi,kto wie.A może po prostu ma złe dni ? :ico_haha_01: :ico_oczko:

No pustki jak nie wiem,wszystkie na kanary pojechały :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

18 cze 2008, 16:19

u nas też idą zęby trójki, Krzyś daje czadu, i czyści go
u nas też dosyc długo go męczy ząbek nim wyjdzie

strazne pustki :ico_szoking:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

18 cze 2008, 17:17

:ico_noniewiem: idę się zdrzemnąć :ico_haha_01: dzieci mi się pospały,to i ja sobie odpocznę.

Awatar użytkownika
Madzisko
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1075
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:13

18 cze 2008, 17:40

No tak ja sie pojawiłam i znowu wszystkie uciekły :ico_placzek:
Tak zmieniłam prace i mam full wolnego czasu w robicie wiec moge rozmawiac do woli <lol>

[ Dodano: 2008-06-18, 18:08 ]
Sama zostałam to Wam parę fotek wrzucę z wizyty naszej w zoo
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

18 cze 2008, 19:14

witam
nocka ok,znowu jak ja musiałam wstać wcześniej to on spał do prawie 8 :ico_noniewiem: wszystko na odwrót,a jutro pewnie znowu wcześnie wstanie bo ja bedę mogła pospać :ico_puknij:
teraz oglada smurfy i je chlebek

miał dzis problem ze zrobieniem kupki,aż płakał,ale co sie dziwić jak nie chce zup jesć i w ogóle nie wiadomo co mu dawać na obiad,najlepiej to kolacje je
a dzis mu drugą dawkę leku mam dać na tą glistę,zebym nie zapomniała :ico_noniewiem:

w końcu ciepło sie zrobiło na dobre,dziś z dzieciakami nagrałam sie w kartofla w pracy,aż mnie ręce bola,jutro nie ruszę nimi :ico_noniewiem:
w piątek jeszcze zakończenie i luz,nie wiem czy dalej tu bedę ,bo wizytatorka namieszała :ico_noniewiem: muszę szukać czegoś innego i na cały etat bo tu to i tak tylko kilka godz,a ja tak czy siak potrzebuje więcej

zaraz kąpanko,potem serial i sie zjawię,mam nadzieje że wy tez :ico_sorki:

Witaj Madzisko :ico_haha_02: fajniusia ta Twoja laseczka :ico_brawa_01: ,dawaj wiecej zdjątek :ico_sorki:

dokupiłam mojemu leniowi dziś majtek i od przyszłego tyg zabieramy ise do roboty ostro,teraz siedzi tez w majtach

Awatar użytkownika
Madzisko
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1075
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:13

18 cze 2008, 19:30

Zaraz wrzuce wiecej zdjec ale cos mi net dzisiaj kuleje troszke.....

Obrazek

kasiekk pisze:dokupiłam mojemu leniowi dziś majtek i od przyszłego tyg zabieramy ise do roboty ostro,teraz siedzi tez w majtach


a co tez jestes na etapie nocnikowania ?? bo ja własnie zaczynam ale z marnym efektem

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

18 cze 2008, 20:42

Witajcie wieczorkiem
u nas nocka pięknie przespana do 8.30, ale w dzień nadrobił, znów dał mi popalić, swoim niejedzeniem i marudzeniem.
noga okropnie boli, zapisałam się do innego lekarza, na 26.
28. ide na wesele, jak ja wytrzymam :(

kasiekk, a jakie były oznaki, że zrobiłaś synkowi badania na glisty. bo ja już nie wiem, moje dziecko już prawie nie je, po pare łyżek

[ Dodano: 2008-06-18, 20:48 ]
Madzisko, gratuluję nawej pracy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

18 cze 2008, 21:35

Madzisko szkoda gadać z tym nocnikiem,Kacper jest okropny leniuch,on wie że siku i kupę robi sie do nocnika i wie kiedy bedzie robił a nie chce mu sie wołać
posiedział w majtach i trzymał a po bajce zrobił siku na nocnik :ico_brawa_01: ale potem kupa znowu w pieluche juz po kąpieli :ico_olaboga: kiedy to sie skończy

od poniedziałku ściągamy w domu pieluche i bedzie chodził w majtkach ,bede mieć juz wolne to go dopilnuję sama

lulu81 Kacper stracił apetyt a poza tym miał sińce pod oczmi i tak ogólnie marnie wyglądał,choc nie schudł i był taki bardzo nadpobudliwy - to za pierwszym razem jak miał gliste
a teraz poprostu stracił apetyt :ico_noniewiem:

ja bym Ci radziła zrobić badania na pasożyty ,tylko żeby były wiarygodne to musisz zrobić 3 razy w odstepach kilkudniowych,ja robiłam tak co 3 dni,a poza tym przy okazji zrób mu też na lamblie,nie ma na co czekać skoro sie martwisz,a on nie ma apetytu,lepiej sprawdzic,przecueż to nie zaszkodzi

[ Dodano: 2008-06-18, 21:37 ]
kurcze boje sie jak to bedzie z tym nocnikiem,bo dosć ze nie chce wołać to teraz ma taki okres wzmożonego buntu i obawiam sie ze łatwo nie będzie :ico_olaboga: ale cóż kiedys trzeba zacząć

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość