Awatar użytkownika
mysiorka023
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1829
Rejestracja: 14 maja 2008, 23:21

24 mar 2009, 23:30

Agnieś, a czemu byłaś u onkologa :ico_szoking: co się dzieje?????
o to samo chciałam zapytać

a mnie coś rozkłada i w ogóle czuję się do d...
czytam was ale nawet nie mam siły pisać i patrzeć w monitor , zaglądne jutro , może będę czuła się lepiej

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

25 mar 2009, 18:17

Byłam u onkologa, bo mam w jednej piersi włókniaka i prawdopodobnie w drugiej mam to samo, ale trzeba zbadać. Jest to nowotwór, ale niezłośliwy i podobno często występuje u młodych kobiet. Ja pierwszego wykryłam jak miałam ok. 20 lat, a ten drugi pojawił się przed drugą ciążą. Trzeba to kontrolować, a ja niestety trochę to zaniedbałam :ico_wstydzioch: Być może doktorka będzie chciała, żebym usunęła, czego się okrutnie boję :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-03-25, 17:23 ]
Obrazek
A to zdjęcie z dzisiejszej przejażdżki za miasto. Udało mi się pstryknąć fotkę trzem sarnom. Ale dodam jeszcze, że wcześniej widzieliśmy trzy pary żurawi, potem te trzy sarny, potem jedną a na koniec całe stado saren ok 15. Jasiek długo to przeżywał, bo to niesamowity widok był. A wystarczy trochę słoneczka...

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

25 mar 2009, 20:04

Agnieś, nic się nie bój, dobrze, ze to nic groźnego i ze to wykryłaś.
U nas rano byla zima, po poludniu juz przedwiosnie :ico_oczko:
Alez tu znowu pusto :-) Ja mam dzis pare do sprzatania wiec sie zabieram do dalszej roboty

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

25 mar 2009, 20:52

U nas przez noc napadąło 40cm śniegu!!!!!!! teraz już prawie nie ma po nim śladu ale o 7 świat wyglądał wspaniale. Marzenie Bożego Narodzenia. :ico_haha_02: drzewa aż się kładły pod ciężarem śniegu.

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

25 mar 2009, 20:58

drzewa aż się kładły pod ciężarem śniegu
u nas tak jest codziennie od kilku dni. Rano piękna zima, a popołudnie wiosenna odwilż. A dziś wyjątkowo od rana świeciło słoneczko :-D

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

25 mar 2009, 21:25

:-) Agnieś piękne widoki- u mnie tez sporo zwierzyny jest sarenki przychodziły pod domy jak było sporosniegu bm tylko raz sarenka wyskoczyła prosto pod koła samochodu mojego meza i to wieczorem przy bardzo śliskiej nawierzchni- dzieki Bogu wyszedł z tej opresji cało i sarna tez :-)
Oleńka oczywiscie jak zostaje postawiona do kąta to najpierw jest płacz a potem a po chwili odliczamy i uspakajamy i wtedy zwalniam ją, nagorsza jest teściowa bo ona przybiega na każdy jęk Oleńki
Agnieś ja w pracach domowych pozwalam spokojnie uczestniczyć.
To co jej nie wolno to przede wszystkim piszczeć i histeryzować bez powodu, otwierać piekarnika, bić wszystko w książeczkach(Nie mam pojecia skąd jej sie to wzieło) i oczywiście grzebać w koszu śmieci i wiaderku na odpady) otwierać szafki gdzie stoją płyny

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

25 mar 2009, 21:43

ja w pracach domowych pozwalam spokojnie uczestniczyć.
Lenka szczególnie lubi zamiatać, musze jej kiedys zrobic zdjecie z miotła, bo wygląda rewelacyjnie :-D Piekarnika nie rusza, pare razy chciala, ale sie oduczyła, czasem chce otwierac szafki, ale glownie jak chce mnie rozzłościć, ale ja taka cwana jestem i zakladam blokade hihi :-D histeryzuje tez jak chce cos wymusic, ale tak jak mowilam, albo ignoruje, albo zajmuje ja czyms innym.
A jak wasze dzieciaki na spacerze? Lenka normalnie chodzi za raczke, sama chce, puszcza jak chce cos broic. Jak wracamy z Krainy i jest ładnie to pozwalam jej sie przejsc ale jak kombinuje zeby isc w innym kierunku jest koniec chodzenia i nie wazne jak protestuje. Chyba dziala bo ostatnio to sie prawie nie zdarza

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

25 mar 2009, 22:53

Kuba piekarnika nie otwiera tylko przed nim siada i całuje :ico_haha_02: dzidzię w szybce
Z szafek wyciaga wszystko co się da, więc musze je wiązać. Otwarte są tylko 2 - jedna z butelkami Kuby a druga z garnkami i z tamtąd Kuba wyciąga co chce i się bawi. Mam przez to okropny bałagan, ale skoro pozwalałam do tej pory to trochę za późno na zakazy.
Jesli chodzi o spacer to u nas tragedia. Kuba zawsze chce iść w inną stronę i to najchętniej środkiem ulicy. Prowadzamy go trochę na szelkach ale i tak jest bunt

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

26 mar 2009, 10:48

u nas też zaczynaja sie problemy wychowawcze.Dominika zaczyna sie buntować,obraża sie i rzuca na ziemie i z byle powodu :ico_szoking: Wczoraj wrócilismy z złobka i od razu był płacz nie chciała sie rozebrać,pożniej nie chciała jeść i ak jej cos zakazuje też płacze i rzuca sie na ziemie i płacze nie wiem skąd to wynika :ico_szoking:

Dzis u nas piękna pogoda słonce słońce

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

26 mar 2009, 12:10

myszka105, jakie tam problemy, mi sie to podoba, bo szczerze mowiac jak Lenka byla mala bylam znudzona teraz w koncu stoi przede mna wyzwanie

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość