Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

20 lip 2009, 16:13

Anetko ,ależ mi nasłodziłaś :ico_oczko: -bardzo dziękuję

A Bartek od chyba 2 tygodni wcale nie pije mleczka,któregoś poniedziałku się zwymiotował (pisałam Wam chyba) i babka w aptece nie pozwoliła wtedy pić mleka i tak zostało :-)

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

20 lip 2009, 16:29

Mąż z małym na spacerku a ja pakuję :ico_oczko: się
Z tym Nutramigenem i uczuleniem na białko mleka krowiego to czysta magia. Po maśle zrobila mu się szorstka skórka + kolejne badanie z krwi przesądziło, że mały na razie ma zostać na Nutramigenie i diecie bezmlecznej. 1 września idziemy na kolejną wizytę i się okaże, co dalej.... Maciej nie choruje, nie ma wysypek, nie boli go brzuszek :ico_noniewiem: , a mimo wszystko zapobiegawczo ma tak pozostać... Byłam u 3 lekarzy i się na razie poddałam.
riterko, wymioty? :ico_nienie: Nie wiem, jak sobie z tym radzić. Podobno imbir pomaga...Masz jakieś przeczucie co do płci?? :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

20 lip 2009, 18:48

No hey

Iwciu jak zobaczyłam rodziców to wpadłam w ryk, strasznie nie chciało mi się przyjeżdżać, ale póki co jest superrr, ja mam luzik a dziadki bawią się z wnusią :)

Chloe no biedny Maciuś, Wiki je tonami masło, dużo serków i jogurtów, ma czasem liszajki ale tak jak Mazia mał się tym przejmuje bo na tym się kończy. Ograniczam orzechy, kiwi i truskawki bo po nich Mała ma ewidentną wysypkę.

Riterko ja też słyszałam że na mdłości dobra jest skórka chleba. Nie mam pojecia co to mdłości, ja tylko cierpiałam na koszmarne bóle głowy i miałam wstręt do niektórcy produktów spożywczych...

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

20 lip 2009, 19:13

Asiu,to fajnie, oby tak super było do końca pobytu u rodziców... :-)

pisałam do Edulitki na gg,ale nic mi nie odpisała :ico_placzek: ,nie będę jej więcej dręczyć,ale martwię się strasznie ,że tak milczy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

20 lip 2009, 19:52

hej po wizycie wszystko ok później wrzucę fotkę mojego maleństwa

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

20 lip 2009, 20:03

Riterciu super wieści,trzymam kciuki,żeby do konca ciąży takie wieści były :-) ,a co lekarz powiedział na wymioty ???

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

20 lip 2009, 20:29

No dotarlam do was :ico_sorki: :ico_sorki:
Co do mleka to Ola nadal na butli rano i wieczorem,jak nie chce z butelki to robie jej platki miodowe na mleku,uwielbia je.
asiapanda, moja potrafi palcem wydlubywac maslo i jesc :ico_puknij:
riterka, no ja ci tez nie pow co poradzic na wymioty bo nie mialam ich w ciazy.
Czekam na fotki malenstwa :-D ni bardzo sie ciesze ze wszystko jest oki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

20 lip 2009, 20:59

Ja też nie wiem, co to wymioty w ciąży!
riterko, wspaniale wieści.
iwciu, ja tez martwię się tym brakiem wiadomości od Edyty :ico_noniewiem:
asiu, oby ta sielanka trwała jak najdłużej.
Żegnam się już na 100%, chyba że zajrzę jeszcze przed snem. Paa

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

20 lip 2009, 21:28

chloee, dobranoc,i udanego wyjazdu zyczy :-D

Awatar użytkownika
KarolaGD_30
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:47

20 lip 2009, 21:39

Iwciu - ja jednak poprosze adresik, bo mi nie zapisalo w skrzynce :ico_placzek:

Karolina - super, ze wszystko ok, oby tak do konca! a na wymioty tez nic Ci nie doradze, bo ja mialam tylko mdlosci, bez "uzewnetrzniania" ;-)

U nas tez jest jedzenie masla wydlubanego palcem ;-)
Bartek i Kuba zreszta tez, nadal jest na Nutramigenie, raz dziennie robie mu na nim kaszke i tak sie przyzwyczail, ze kaszki mleczno-ryzowej w ogole nie wezmie do ust, woli to gorzkie dziadostwo, bleee
My nie mamy problemu z receptami na Nutra dla Barta.

U nas pogoda w kratke, raz pada, raz slonce. W czwartek wyjezdzamy w glab Polski na tydzien urlopu i ciekawe jak bedzie. Bo byc nad jeziorem i siedziec w domku, to troche lipa...

Chloe - zycze Ci, zeby ta podoga sie unormowala, zebyscie co chwile z plazy nie musieli uciekac ;-)

Asia - Ty tez baw sie dobrze i odpoczywaj poki mozesz...

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość