doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

08 kwie 2008, 13:01

biedna Haniula - ale na pewno wszystko bedzie ok.

GLIZDUNIA pisze:Doris...no ja mam czas na tt jak Maya spi np....bo mam 3 pokojowy domek do ogarniecia a to naprawde niewiele...obiad do ugotowania no i zajecie sie Maya do godz.15.00okolo do mnie tez nalezy....i nic wiecej w sumie...bo praca narazie w weekendy...a spotkania na tt trktuje jak kawke z kolezankami wiec czesto bywam

no ja tez mam tylko trzy pokoje - ale postanowilam ogarnąć je tak super - wszystko co nie uzywane i nie potrzebne wywalic itp - i troche sie tego uzbieralo...

a na tt jakos malo zcasu mam... szkola, praca, kinga, dom, praca społeczna... ach...

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

08 kwie 2008, 13:37

zbora trzymaj sie dzielnie i oby Hania była dzielna :-) ..co to za pieronstwo was dopadło :ico_olaboga:

glizdunia ja sie nie załamie jak Mila nie bedzie jeszcze chodzic..po prostu mam nadzieje ze zanim skonczy roczek pierwsze samodzielne kroczki zrobi :ico_oczko: wszystkie maluchy ktore do tej pory znam juz na roczek chodziły i dlatego tak napisałam, ale wiadomo ze kazde dziecko jest inne, wystarczy popatrzec na Maye i Mile.. :-)

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

08 kwie 2008, 13:53

Zbora trzymajcie się skarby nasze :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

08 kwie 2008, 16:18

hej Zborra trzymaj sie i Hanie mocno mocno ...

a nam ida 4ki .. a trojek jeszcze nie mamy ... i tym sposobem mamy 9 ząbkow i 10 idzie ... ale dziwnie ze tak nie pokolei ..

u mnie snieg pada :ico_szoking: :ico_szoking: i dostajemy swira w domu ..

a Filipa juz zapisałam do jednego przedszkola ... itegracyjnego a 28 chce do drugiego w razie gdyby cos .. ale takich zaswiadczen jakich chca to smiech na sali .. jakbym dziecko w kosmos wysyłała .. a najlepsze jes zaswiadczenie o byciu samotna matka ... ale jak mam je wyczarowac to nie wiem .....

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

08 kwie 2008, 16:27

hello w to piekne popoludnie!!!!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

08 kwie 2008, 16:51

wiesz co daria musze ci powiedziec ze jak kazde dziecko ma wam takie wyjsc tzn mądre i sliczne to powinniscie sie rozmnażać co roku :ico_brawa_01:
mam nadzieje że sie nie obrazisz ale ja sie nie moge na nia napatrzec

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

08 kwie 2008, 18:00

glizdunia zdjecia wiosenne super.. :-)

i moge polecic film " dziewczyna moich koszmarow" choc myslałam ze bedzie lepszy..

a Mila sie obudziła ale taka nie wyspana ze cały czas na rekach u mnie a jak nie to :ico_placzek:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

08 kwie 2008, 18:05

a ja zaczynam wprowadzac na serio produkty mleczne i normalne obiadki
wczoraj mała wcinala pyry z sosem od pyz a dzisiaj zupke koperkową
bardzo jej smoakowało

a powiedzcie mi jak dajecie maluchom drugie danie to wszystko osobno czy mieszacie?
bo jak npo mam mielone to czymam je zmieszac z ziemniakami czy nie
o jak z warzywkami tzn np jakas suróweczka to chyba za twarda nie?

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

08 kwie 2008, 19:23

Jagodka,dziekuje za komplementy :ico_wstydzioch: ...planujemy w sumie 3 dzieciaczkow :ico_haha_01: :ico_oczko:
a co do jedzenia to Maya nie je dwoch dan...ale jak daje jej cos z mojego talerza to na widelec-bo ze swojej lyzeczki nie chce jest mojego jedzenie wiec pozyczam jej mojego widelca :ico_oczko: -to troche ziemniakow i ciutek mieska i odrobine np. buraczkow...tak wszystkiego troche nabieram i wtedy zjada ze smakiem :ico_noniewiem:
bylismy po zaproszenia na chrzto-roczek,oczywiscie takich tu nie bylo ale cos tam wybralam na jakies party :ico_haha_01: ....no i kuknelam na nowa kolekcje w Adamsie...bossskie ciuszki maja i w takich kolorkach ze musialam uciekac zeby nie nakupic :ico_haha_01: :ico_noniewiem: ....no bo kasy nie mam za bardzo...i tak oszczednosci musimy ruszyc na wyjadz do PL bo z kasa cienko....ale przezyjemy :ico_oczko: a po jedne spodenki i tak sie chyba wroce :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

08 kwie 2008, 20:01

ach jak dobrze ... u mnie juz cisza ....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość