Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 sty 2012, 13:54

a u nas mama, ama (jak chce jeść), lala (na lalkę) , yyhh, yhhh (jak piesek szczeka ) i alo (jak dzwoni ) :-)
sporo :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Olenia ma ekstremalnie silną alergię na roztocza :ico_placzek:
bidulka, a tego nie wytępisz niestety do końca :-( masakra, oby odczulanie pomogło...
mi juz odbilo w inna strone bo bedziemy brali chyba zestaw mammut z ikei,
hehehe, my mamy też, prostokątny stoliczek niebieski i niebieskie krzesełko. Jedyna wada tego, że nogi z krzesełka odpadają i teraz u nas są już tak wyrobione, że trzeba będzie nowe kupić.
juz rozmawialam z tesciowa, i bedzie pilnowala
to super :-)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

10 sty 2012, 14:40

że nogi z krzesełka odpadają
a nie mozna tego skleić lub coś takiego?

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 sty 2012, 16:19

Nie wiem właśnie jak, może można ale nie próbowałam ;-) To są plastikowe krzesełka.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

10 sty 2012, 16:21

To są plastikowe krzesełka.
wiem wiem :)
widzialam cale komplety tych mebelkow, swietne sa w wygladzie, no ale i kosztuja swoje

[ Dodano: 10-01-2012, 15:22 ]
Nie wiem właśnie jak, może można ale nie próbowałam
tak czy tak bedziecie musieli dokupic krzesełko dla Stasia heh :)

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

10 sty 2012, 20:16

Witam kochane to nie ząbki tylko wirus jakiś ochydny długo nie pisałam bo Stefan miał nawet do 39.7 temp spadła dopiero po 4 dniach teraz już jest ok .

manenkaciapa ze mnie tak myślałam ,że coś wcześnie ,ale jak mus to mus a malutkiej na zdrowie wyjdzie napewno bez smoka ty będziesz miała luzik a my będziemy się męczyć za jakiś czas!

Co do moich spraw mieszkalnych to wzięłam adwokata z urzędu i będziemy się sądzić jezu jak se pomyślę to mi się słabo robi!

[ Dodano: 10-01-2012, 19:19 ]
Aha a Stefek upodobał sobie słowo "buku buku buku"(boucoup -po francusku)-znaczy "dużo" Więc po francusku mu mówię ja Ciebie też kocham buku buku hihi słodki jest szkoda ,że nie umiem wrzucać filmików na neta :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

10 sty 2012, 23:12

dziewczyny ja jestem kompletnie załamana. Ola nie jest w stanie normalnie funkcjonować :ico_placzek: dziś nawet nie mogłam posmarować jej szyjki, bo skóra ją boli :ico_placzek:
ciągle tylko sprzątam i tak nic to nie daje. tracę siły do walki.
najlepszym rozwiązaniem byłoby zamieszkać na dworze. Wtedy by miała łądną skórę
Dziś popłakałam się z bezsilności. Za co to moje dziecko tak cierpi
Wiecie to chyba moja wina, że ona ma azs. nie sprzątałam dokłądnie, dlatego się uczuliła, w pokoju wiecznie wszytskiego nawalone, bo nie mam gdzie tego trzymać, już wywaliłam większośc, ale za późno się ocknęłam. Dywan???ok wywalę ale co z tego jak w drugim pokoju leży! Nie jestem w stanie dotrzeć do każdego zakamarka by wytrzeć kurze, mam jeszcze Mata. za duże mieszkanie. Firankę piorę co kilka dni, nie mogę z niej zrezygnować, mieszkamy na parterze. mebli też nie wyrzucę, na czym będę spać :ico_noniewiem:
po prostu wszytsko do d.upy!na dzień dzisiejszy nic nie jest w stanie mnie pocieszyć :ico_placzek:

w czwartek jedziemy do alergologa

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 sty 2012, 23:20

ak czy tak bedziecie musieli dokupic krzesełko dla Stasia heh :)
dokładnie ;-)
teraz już jest ok .
to dobrze, że już lepiej :ico_sorki: dużo zdrówka dla Stefcia.
szkoda ,że nie umiem wrzucać filmików na neta
na youtube się musisz zarejestrować i tam jest opcja dodaj film :-) Spróbuj, to nie takie trudne, jak się wydaje.
Tynusz1, szukasz barwników widziałam na fb... Ja kupiłam na allegro barwniki spożywcze w proszku, tam na jednej aukcji babeczka pisała, że różowy jest szkodliwy, żeby nie kupować. W zasadzie to wszystkie te barwniki nie są zdrowe, ale ja kupiłam czerwony i z niego zrobię róż ;-)

[ Dodano: 10-01-2012, 22:26 ]
dziś nawet nie mogłam posmarować jej szyjki, bo skóra ją boli :ico_placzek:
bidulka maleńka... przytulam Was mocno i trzymam kciuki żeby było dobrze... :ico_pocieszyciel:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

11 sty 2012, 10:49

buku buku buku"(boucoup -po francusku)-znaczy "dużo"
brawa dla Stefcia :ico_brawa_01:
Co do moich spraw mieszkalnych to wzięłam adwokata z urzędu i będziemy się sądzić jezu jak se pomyślę to mi się słabo robi!
kurde w takim razie cierpliwości Ci zycze :ico_sorki: przyda sie jej troche ..
nie sprzątałam dokłądnie,
kochana sterylności takiej jak w szpitalu raczej nie jest ktoś w stanie utrzymać, przychodzą ludzie i także przynoszą kurz, przytulam Was mocno :ico_sorki:
szukasz barwników widziałam na fb... Ja kupiłam na allegro barwniki spożywcze w proszku, tam na jednej aukcji babeczka pisała, że różowy jest szkodliwy, żeby nie kupować. W zasadzie to wszystkie te barwniki nie są zdrowe, ale ja kupiłam czerwony i z niego zrobię róż ;-)
masz racje ze kazdy z nich jest szkodliwy bo nie sa naturalne, ja zastanawialam sie nad sokiem z buakow, ale do masy plastycznej musi byc barwnik w proszku, znalazlam na allegro sklep w Bialymstoku i znajomy tesciowej kupi mi to co potrzeba,, a widzialas co napsiala moja tesciowa? - barwniki do jajek ;/

:ico_puknij:

[ Dodano: 11-01-2012, 09:50 ]
a co najlepsze nie przypominam sobie zeby Ona kiedykolwiek robila kolorowe ciasto albo jakiś krem ;|

[ Dodano: 11-01-2012, 10:09 ]
a ja muszę dzisiaj listę zakupów na tort itp na urodziny zrobić, bo dopóki Julki chrzestny jest w PL i ma samochód to zawiezie Nas do sklepu w Białym, zrobie i będę miała z głowy... wymyśliłam że zrobię tort z masą mily way, na wierzch (pod lukier) dam mase maślaną kakaową :ico_sorki: mam nadzieję że wyjdzie mi porządany efekt tort jaki chcę uzyskać, w sumie pierwszy raz będę robiła lukier plastyczny :ico_chory: no ale do odważnych świat należy ;p więc spróbuję :ico_sorki: już się nie mogę doczekać lutego ;D ahh ! :p


brzuch mnie dzisiaj boli niesamowicie :ico_olaboga:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

11 sty 2012, 14:41

Zapomniałam postawić urodzinowy!

Obrazek


Blanka26 napisał/a:
nie sprzątałam dokłądnie,

Co do kurzu nawet jeśli miałabyś sterylnie czysto to dziecko ,które ma alergię to ją ma a nie nabawi się bo masz kurz to nie tak.Ja całe życie miałam porządek i co alergię mam prawie na wszystko czekolada orzeszki pikantne pyłki podpaski itp itd. i to nie od tego ,że nadużywałam czekolady czy kurzu taka już jestem i nic nie zrobię .Jedno co mogę doradzić to postaraj się by maleńka miała jeden pokój w którym jest najczyściej no i chyba bez odczulania się nie obejdzie wiem bo ja mam psa a uczulenie mam na sierść i też muszę iść po szczepionkę ,ale u nas to trwa około 2 miesiące zanim skonstruują taki osobisty odczulacz .blankanie obwiniaj się nic złego nie zrobiłaś głowa do góry ,żyjemy w cywilizowanym świecie lekarze dadzą radę tej cholerze trzymam kciuki i nie smuć się :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

11 sty 2012, 22:01

barwniki do jajek ;/
hehehe, ponoć też ludzie stosują, ale masa podobno potem jest słona w smaku... a jaką robisz masę, z pianek marshmallow? Ja właśnie taką robię...
lukier plastyczny :ico_chory: no ale do odważnych świat należy ;p więc spróbuję :ico_sorki: już się nie mogę doczekać lutego ;D ahh ! :p
masa marshmallow lepsza i łatwiejsza, tu masz przepis: link usunięty przez obsługę forum a tu jak to się robi: link usunięty przez obsługę forum
@gniecha, 100 lat!!!
Ostatnio zmieniony 12 sty 2012, 17:56 przez pinko, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość