Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

27 wrz 2011, 07:41

tyle godzin ..ja po 2 h darlam sie zeby mnie cieli ;D a rodzilam od 4 rano do 12.20 ;d tez 4 kg 59 cm
a czy czasami nie daja znieczulenia do kregoslupa jesli sie bardzo boli ?? bo to chyba mozna z tego bolu oszalec :ico_olaboga:
daja ale platne..a wiesz nawet podczas porodu nie pomyslalam o tym znieczuleniu... jakos dalam rade... :) boli..bo tak ma byc tak nas natura stworzyla. :) :ico_brawa_01:

[ Dodano: 27-09-2011, 07:44 ]
heh mam takie glupie pytanie ... jak to jest z ta lewatywa.. :shock: zawsze ja robia ... ?? :ico_noniewiem:
u mnie w lublinie nie bylo lewatywy, czopek sie dostawalo na oproznienie.. i tyle :)

Tak wogole to czuje sie dzis ok :):) zero mdłości itp..bede mogla dzis normalnie funkcjonowac :)

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

27 wrz 2011, 08:30

kingoza napisał/a:
Sylwia napisał/a:
tyle godzin ..ja po 2 h darlam sie zeby mnie cieli ;D a rodzilam od 4 rano do 12.20 ;d tez 4 kg 59 cm

a czy czasami nie daja znieczulenia do kregoslupa jesli sie bardzo boli ?? bo to chyba mozna z tego bolu oszalec


daja ale platne..a wiesz nawet podczas porodu nie pomyslalam o tym znieczuleniu
ja miala to znieczulenie za darmo i powiem wam ze czulam sie jak w raju po nim.a zalatwil mi to moj maz bo widzial jak cierpie i poszedl do lekarza i zrobil awanture

rybka a ty duzo przytylas w poprzedniej ciazy

[ Dodano: 27-09-2011, 08:31 ]
aaa wczoraj pojechalam na dyzur do mojej promotorki a jej nie bylo i byla w weekend a w necie co innego jest napisane ale sie wnerwilam

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

27 wrz 2011, 08:43

Witajcie wczoraj tak sie fatalnie czułam mdlości sie nasiliły w ciągu tych 3 dni że normalnie mam serdecznie dość ngdy wiecej !!!!!!! :ico_zly: W nerwach powiedziałam do P. że jak mi kiedyś do głowy przyjdzie że chce jeszcze jedno dziecko to niech mi młotkiem to wybije :ico_wstydzioch: .Byłam wczoraj u gina po zwolnienie dostałam na miesiąc i mówię do niego że móił mi że do 12 tyg i mi mdłości miną i co zaczełam 14 a tu jeszcze gorzej tyle że bez wymiotów :ico_olaboga: :ico_puknij: . Powiedziałam mu że mam kaszel osłuchał mnie wszystko ok ale nic na kaszel mi nie przepisał powiedział że nie wolno że wszystkie syropy są na alkoholu a on jest taki przestrzegający.

Co do lewatywy też sie obawiałam ale naprawdę nic strasznego tyle że brzuch przy tym boli ja chyba 30 min w kibelku spędziłam , ja też sobie nie wyobrażam bez lewatywy :ico_wstydzioch: .

[ Dodano: 27-09-2011, 09:22 ]
Kingoza :ico_brawa_01: za czwarte okienko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 wrz 2011, 09:40

rybka a ty duzo przytylas w poprzedniej ciazy
- z Andrzejkiem ponad 20 kg i mialam ogromniasty brzuch,z Zuzka przytylam 14 kg ( bo juz wiedzialam jak ciezko to potem zrzucic :ico_oczko: ) i brzuch tez mialam duzy,ale mniejszy niz z Andrzejkiem,dlatego dalam sie zwiesc lekarzowi,ze ona kolo 4 kg bedzie miala :ico_zly: Z Andrzejem mialam bardzo duzo wod plodowych i wody w sobie,jak wyszlam ze szpitala po 5 dniach,juz mialam -14 kg :ico_oczko:
ale sie wnerwilam
- nie dziwie sie :ico_noniewiem:

mama_zuzi1980, ja tez na lewaywe nie narzekam :ico_oczko: Z Zuzka nie bylo potrzeby,bo tu sie porod sam zaczal,kilka dni mnie czyscilo,potem wody odeszly,wiec bylam "pusta" i wpadki nie bylo :ico_oczko:
Tak wogole to czuje sie dzis ok :):
- super,ja z rana oczywiscie zaliczylam kilka napinan ale nie zwymiotowalam :ico_oczko:
W nerwach powiedziałam do P. że jak mi kiedyś do głowy przyjdzie że chce jeszcze jedno dziecko to niech mi młotkiem to wybije :ico_wstydzioch:
- to jeszcze nic,ja do mojego wczoraj powiedzialam,ze zaluje,ze tak chcialam byc w ciazy :ico_wstydzioch: Ale szybko dzidziusia przeprosilam,maz na mnie nakrzyczal,ze tak nie wolno mowic :ico_wstydzioch:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

27 wrz 2011, 09:46

iw_rybka, ja z zuzka przytylam 24 i 12 od razu zlecialo bo bylam bardzo napuchnieta i tez miala duzo wod a 12 zostalo i nie chcialo zlecic. teraz tez staram sie ograniczyc jedzenie ale w sumie nie mam takiej ochoty.

a jak mi nie dobrze to wkladam palca do buzi i wymiotuje pozniej sie juz dobrze czuje.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

27 wrz 2011, 09:58

to jeszcze nic,ja do mojego wczoraj powiedzialam,ze zaluje,ze tak chcialam byc w ciazy Ale szybko dzidziusia przeprosilam,maz na mnie nakrzyczal,ze tak nie wolno mowic
takie myśli to i ja miałam koło 8 tyg jak było najgorzej :513: ryczłam i mówiłam do męża że nie dam rady że nie chce przytulił i powiedział że teraz nie ma wyjscia że damy rade oboje.
a jak mi nie dobrze to wkladam palca do buzi i wymiotuje pozniej sie juz dobrze czuje.
ja sie boje wymiotować zaraz ryczę :ico_wstydzioch: i mam dość bo już sie w tej ciąży nawymiotowałam :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 27-09-2011, 09:59 ]
Acha lekarz mi mówił że za jakieś 3 tyg poczuję ruchy :ico_brawa_01: bo już mu mówiłm że coś poczułam takie muśniecie ale oczywiście nie uwierzył mi.

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

27 wrz 2011, 10:03

witajcie :-)
Kingoza :ico_brawa_01: za czwarte okienko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
aaaaa.. to juz 4 okienko .... :ico_buziaczki_big: a niedawno bylo 2 gD>

dziewczyny czuje czasami takie jakby klucia jakby w pochwie ale bezbolesne :ico_noniewiem: mam nadzieje ze to nic takiego ... czasami tez jajniki daja o osobie znac ale to juz mialam od poczatku takie jakby rozciaganie.... ile to miesiecy bedzie trwac ...

no to widze ze z ta lewatywa jest o 100 x lepiej g:D bo wzasadzie chyba wiekszy wstyd jest kiedy sie zrobi kupke na stole .... g:\ g:o g:D>

a skoro o wadze (po raz kolejny mowa :596: ) to moja waga nadal stoi w miejscu :586: a to chyba nie jets tak calkiem normalne zeby juz 4 miesiac a ja nadal ani grama :ico_noniewiem:

:ico_pocieszyciel: z tymi modlosciami to juz przesada :ico_zly: ale kiedys mina .... :-) musza minac :ico_haha_01: .. mi wczoraj t. wlozyl sila cala lyzke miodu do buzi zebym posmakowala jaki dobry a po 15 min :587: bo takie slodkie to bylo ... :ico_zly:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

27 wrz 2011, 10:13

mi wczoraj t. wlozyl sila cala lyzke miodu do buzi zebym posmakowala jaki dobry a po 15 min :587: bo takie slodkie to bylo ... :ico_zly:

ja na sama mysl o miodzie mam ochote :587: .... no ale minie ten stan w koncu ... oby szybko :)
Włąsnie dowiedzialam sie ze moejgo meza siostra cioteczna tez w 2 mc ciazy jest :D :ico_brawa_01: :ico_szoking: w sumie 4 ciaza pierwsza poroniona, kolejna urodzila coreczke, potem poronila i teraz znowu w ciazy..

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

27 wrz 2011, 10:14

dziewczyny czuje czasami takie jakby klucia jakby w pochwie ale bezbolesne mam nadzieje ze to nic takiego ... czasami tez jajniki daja o osobie znac ale to juz mialam od poczatku takie jakby rozciaganie.... ile to miesiecy bedzie trwac ...
też to mam i tez sie denerwowałam w ciąży z Frankiem bo wiadomo wszystkim sie człowiek stresował ale to normalne wszystko sie rozciąga i rośnie.

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

27 wrz 2011, 10:23

Włąsnie dowiedzialam sie ze moejgo meza siostra cioteczna tez w 2 mc ciazy jest :D :ico_brawa_01: :ico_szoking: w sumie 4 ciaza pierwsza poroniona, kolejna urodzila coreczke, potem poronila i teraz znowu w ciazy.

oby tym razem wszysko sie jej ulozylo :ico_sorki: :-)
kingoza napisał/a:
dziewczyny czuje czasami takie jakby klucia jakby w pochwie ale bezbolesne mam nadzieje ze to nic takiego ... czasami tez jajniki daja o osobie znac ale to juz mialam od poczatku takie jakby rozciaganie.... ile to miesiecy bedzie trwac ...
też to mam i tez sie denerwowałam w ciąży z Frankiem bo wiadomo wszystkim sie człowiek stresował ale to normalne wszystko sie rozciąga i rośnie.
no to uspokoilas mnie :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość