dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

02 paź 2012, 08:25

witam

buciki na zime mam po Dawidku...no chyba ze bedą za duze, to wtedy bede mec problem :ico_oczko: a takich skarpetek to mam całe mnostwo, bo i moja ciocia robi na drutach i moja siostra cioteczna :-D .

martalka coś juz wiem o zdejmowaniu buciukow...dostalismy takie mieciusie adidaski...i musze pilnowac wciąz aby ich nie zgubić bo mały non stop je zdejmuje :ico_noniewiem: choc i skareptki tez potrafi zdjąc , ale na zimniejsze jesienne dni mam kobinezon jednoczęściowy , ktory zakładam mu i mam wtedy problem z głowy :-D

binius, asienka Patryk też jest mistrzem wygibasow podczas snu...biedny nie raz już sie uderzył o szczebelki głowką. Choć ostatnio połowę nocy spi ze mną...bo ja nie dam rady już wstawac do niego co 20 minut.

miłego dnia

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

02 paź 2012, 21:42

przepraszam że was zaniedbuje ale jestem teraz u babci bo mama w sanatorium ale już jutro wraca i ja tez wracam do domu
spię tu z małym i co rano zaprowadzam go do żłobka
zadowolony jest

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

02 paź 2012, 21:55

a my mamy chyba bolesne ząbkowanie :( Młody śpi tylko na spacerze,dziś cały dzień spał na dworze,jak tylko poczuje dom,budzi się i drze bidak mój jeden. Chyba będzie miał taki problem z zębami jak Andrzejek,jemu szły zawsze parami i dwa tygodnie przed ujawnieniem się była jazda w postaci kataru i właśnie takiego nie spokojnego zachowania :( Dziś pół nocy budził się co godzinę i płakał,nawet cycusia nie chciał biedaczek mój kochany :(
Zuzka też z katarem..ehh....

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

03 paź 2012, 14:38

witam

jagodka czekamy na wiesci ...jak tam nasz Iwo sie miewa?

ryba witaj wśród ząbkujących maleństw...zaczyna sie...

u nas jest już wreszcie czwarty ząbek...cos cięzko nam wychodzą...

Patryś ostatnio ma faze na rechotanie...chodzi po całym domku i sam do siebie i do wszystkich domownikow hhahahahaaha...i tak w kółko...rośmiesza wszystkich dookoła...śmieszny nasz Patryś sie robi. :-D . A wczoraj jak usiadł przed lustrzem to az łzy mi leciały ze smiechu...bo na swoj widok tak głosno brechtał...komicznie to wyglądało.

a od wczoraj jemy obiad z dwoch dan, bo małemu nie wystarczy już sama zupka.

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

03 paź 2012, 22:21

dzwoneczek ogromne :ico_brawa_01: dla Patryczka za kolejny ząbek.
a od wczoraj jemy obiad z dwoch dan, bo małemu nie wystarczy już sama zupka.
u nas przeważnie wygląda to tak od jakiegoś czasu:
- między 5.00 a 7.00 mleko 150 ml
- około 10.00 kaszka ze 150 ml mleka
- około 14.00 zupka takie 125 ml i do tego deserek (owoce z biszkoptem albo same owoce) też około 125 ml
- około 17.30 mleko 150 ml
- 20.00 mleko różnie od 60 - 180 ml
Fajnie, bo jakoś tak ostatnio się nam unormowało.

Byliśmy dzisiaj na szczepieniu, waga uwaga 9560 g :ico_szoking:
Cezary poraz kolejny był bardzo dzielny, nawet nie pisnął :-D mój bohater.

Ja ostatnio nie wyrabiam z czasem, od rana w domu ciągle coś do zrobienia i obiad a popołudnia w pracy. Na dodatek jeszcze pokłóciłam się z K. - od jakiegoś czasu gra sobie w jakieś czołgi i wszystko byłoby ok, gdyby nie to że ostatnie kilka dni ta gra pochłania go kompletnie, ja do niego mówię a do niego nie dociera a później dziwi się że on nie wie o czymś. Zwracałam mu już kilka razy uwagę ale do niego nie dociera, więc zastosowałam "terapię" - nic dla ciebie nie robię :-) , mam nadzieję, że zda egzamin.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

04 paź 2012, 00:10

binu - ja tez gralam w czolgi :) Moj mezu gra nadal na zmiane z gwiezdnymi wojnami ;)

Dzwoneczek - fajnie,ze Patrys taki smieszek. Moj jest aktualnie na etapie smiania sie w glos,kiedy wacham jego stope i udaje ,ze brzydka pachna,zaczyna sie smiac jak tylko widzi,ze lapie mu nozke :) No i pierduski na szyjce jak robie,to tez sie smieje.

No i mam wreszcie wozek,super sprawa z tym przekladanym siedziskiem,Szymcio widzi swoja mamusie i zasypia na spacerach,wiec problem darcia rozwiazany ;)))

Asienka - pytalas co z wozkiem,otoz licytowalam mutsy urban rider i udalo mi sie kupic,jak sie pozniej okazalo - kupilam samo siedzisko,bez stelaza - babka tak opisala aukcje i zdjecia calej spacerowki wkleila,ze bylam pewna,ze kupuje wozek!!!Wkurzylam sie strasznie,bo ponad 200 zl poszlo na to,wiec musialam kupic jeszcze stelaz.udalo mi sie znalezc na tablicy.pl oferte,babka miala mi go przetrzymac 4 dni ,a kiedy do niej napisalam o numer konta,dostalam info,ze oferta nie aktualna ! No i znowu rozpoczelam poszukiwanie stelaza,co jak sie okazuje nie jest takie proste,bo ceny sa kosmiczne ! No ale udalo sie wylicytowac stelaz na allegro i mamy nasza wymarzona furke :) Tylko zamiast max 300 zl wydalam na niego 445 zl :( Cale szczescie 200 zl dolozyla babcia Szymka,moja tesciowa ;)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

04 paź 2012, 09:10

Iwo ma się dobrze aczkolwiek dzisiaj już zostaje w domu bo ma gorączkę
wczoraj dodatkowo wsadził sobie chrupka do oka i dzisiaj ma całe czerwone a w nocy miał zaropiałe strasznie
zaczyna się

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

04 paź 2012, 09:35

Byliśmy dzisiaj na szczepieniu, waga uwaga 9560 g
imponująca waga :ico_brawa_01: rośnie facet :ico_haha_01:
Cezary poraz kolejny był bardzo dzielny, nawet nie pisnął :-D mój bohater.
super chłopak!
ytalas co z wozkiem,otoz licytowalam mutsy urban rider i udalo mi sie kupic,jak sie pozniej okazalo - kupilam samo siedzisko,bez stelaza - babka tak opisala aukcje i zdjecia calej spacerowki wkleila,ze bylam pewna,ze kupuje wozek!!!Wkurzylam sie strasznie,bo ponad 200 zl poszlo na to,wiec musialam kupic jeszcze stelaz.udalo mi sie znalezc na tablicy.pl oferte,babka miala mi go przetrzymac 4 dni ,a kiedy do niej napisalam o numer konta,dostalam info,ze oferta nie aktualna ! No i znowu rozpoczelam poszukiwanie stelaza,co jak sie okazuje nie jest takie proste,bo ceny sa kosmiczne !
ależ historia... :ico_szoking: troche sie nadziałaś , ale dobrze ze jakoś sobie poradziliście z pomoca teściowej :-D . fakt ze dziewczyna nie fair postapiła wstawiając zdjecie całego wozeczka... :-/

biniu u nas z karmieniem wyglada to tak:

7.30-8.00 - 120-150ml kaszki
11.00 - 120 -150 ml mleka
ok.13.00-14.00 - ok.180ml zupki z zóltkiem co drugi dzien
16-17 - drugie danie z mieskiem około 120ml
około 18 -deserek, najczęsciej jest to jego ulubiony banan(połowa) lub połowka jabłuszka
19.30-20.00 - około180ml mleka.
3-4 rano 210ml mleka.
oczywiście przekąski typu chrupki, biszkopty, bułki, soczki.

ostatnio apetyt mu sie poprawił..chyba po tych lekach od refluksu :ico_haha_02:
wczoraj dodatkowo wsadził sobie chrupka do oka i dzisiaj ma całe czerwone a w nocy miał zaropiałe strasznie
biedactwo...zdrówka Iwo!

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

04 paź 2012, 10:54

rybka ale historia :ico_szoking: no ale najważniejsze że wózek już u Was i Szymek zadowolony :ico_brawa_01:
jagódka zdrówka :-)
biniu super waga :ico_brawa_01: w końcu ktoś zdogonił wagowo Piotrusia :ico_haha_01: rosną nam te dzieciaki że szok :ico_olaboga:
dzwoneczek u nas z karmieniem wygląda bardzo podobnie jak u Ciebie, z tym że Piotruś dostaje koło 16 mleko- ok. 150ml, a na kolację 210ml :ico_sorki:
tylko nam ciągle drzemki się nie uregulowały- bo biedak nie może zdecydować się na regularną porę wstawania- raz budzi się o 6 a raz o 8.. i potem wychodzi 1 w porywach do 2 drzemek 15minutowa do południa i jedna po obiedzie- z reguły przesypia ok.1,5-2 godzinki..

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

04 paź 2012, 12:34

Kurcze Wasze maluchy po 210ml melka wciągną ? Jestem pełna podziwu :) u nas 180ml max.
A wagowo mega jak na chłopców przystało :D nosicie tyle ile ja hehe

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość