Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

11 lut 2008, 12:35

Anuszka, a co tak teściowa na noc zostaje :ico_brawa_01: Przyzwoitka?> :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

11 lut 2008, 12:50

w poniedziałki tak przyjezdza do nas. Mphfhfff zauwazyłam ostatnio, że jak ona u nas zostaje, to ja nie śpię w nocy... :ico_olaboga:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

11 lut 2008, 14:41

witam ja was :-)
Ja po learzu antybiotyki dostałam :ico_placzek: ,synus mój tez sporo leków dostał i tearz musimy sie kurowac,normalnie jak na złosc a chciałam juz leków niebrac zadnych przed porodem :ico_placzek:
Lekarz mówi ze chyba na dniach urodze bo brzuch mam bardzo nisko i cisnienie wyzsze,z synkiem tez tak miałam :ico_szoking:

Bylismy tez na szybkich zakupkach i zakupiłam se dżinsy i dwie tuniczki co po porodzie bede mogla se ubrac,bo czasu na zakupy potem to szybko nieznajde.

Spadam sie troche połozyc,miłego dzionka wam zycze :-)

Żona a ty dalej na porodówke :-D :-D :-D Cos Szymonkowi dobrze w twoim brzuszku :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

11 lut 2008, 14:45

Zona, musisz siąść i mu wytłumaczyć, że na zewnatrz też jest fajnie :-D :-D :-D


karina22, moze antybiotyk był konieczny dla dobra dzidzi, nie martw się :-)

A jak taki brzuch nisko wyglada???

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

11 lut 2008, 15:41

Dziewczyny ja przed samym porodem sie lepiej poczulam - normalnie to mialam skurcze od 6 miesiaca, a przed porodem sie uspokoilo. Tylko dzien przed pod wieczor brzuchol byl taki dziwny napiety, nie moglam znalezc pozycji i zmeczona bylam na maksa...

Zona daj znac co lekarz mowi... Moja kumpela wlasnie urodzila - przenosila rowno do konca 42 tygodnia :) Rano mieli jej w koncu wywolywac to wieczorem dzien wczesniej zaczela rodzic - chyba tak sie przejela. Podobno chlopcy lepiej sie nosza w srodeczku, szczegolnie zima im nie spieszno na swiat.

Emilia - rodzilam na Polnej, jak chcesz to Ci opisze wrazenia.

Coffe jestes juz? Pisz jak bylo!

Karina, Anuszka czekamy na wiesci od was!

Ja jestem na etapie testowania co wolno jesc a co nie i stwierdzam ze moja dzidzia chyba na szczescie nie jest az tak wrazliwa. Poza tym wczoraj ja zwazylismy domowymi sposobami i ma juz 3 kg!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Chetnie powoli szykowalabym ja na spacer tylko krocze mi daje popalic i to ostro. Ma szwy jakos jeszcze wewnatrz i polozna nie siega ich zeby zdjac :((((

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

11 lut 2008, 17:26

Tagar pisze:Chetnie powoli szykowalabym ja na spacer tylko krocze mi daje popalic i to ostro. Ma szwy jakos jeszcze wewnatrz i polozna nie siega ich zeby zdjac (((

no to idź moze do lekarza,zeby zdjął?przeciez ci ich tam nie zostawią?
:ico_szoking:

Miałam ten okropny masaż szyjki...tzn powiem wam,ze tak ostatecznie myślałam,ze będzie gorzej, ale i tak bolało nieźle :ico_olaboga: Tylko,ze bardzo szybko skończył to masowanie, moze dlatego,ze wciąż gadałam,ze to boli :ico_oczko: :ico_oczko: hehe

Jak do czwartku nic sie nie ruszy to mam sie zgłosić na oddział :ico_oczko: będzie wywoływanko. Stwierdził,ze zaczniemy od cewnika :ico_szoking: :ico_szoking: Muszę przysiąść i zagadać z tym moim synkiem, bo chyba nie chcemy więcej bólu niz nam pisane :ico_oczko: NIECH WYCHODZI!!!!!!!!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_oczko:

Kurcze no boję się, ale już chcę to mieć za soba, bo to czekanie mnie wykończy.

[ Dodano: 2008-02-11, 17:26 ]
otóż i ja dwa dni po terminie :ico_oczko:

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-11, 17:27 ]
Anuszka, a ty gdzie?>?? Chyba nie na porodówce? :ico_szoking: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-11, 19:25 ]
no gdzie te lutówki??? :ico_szoking: :ico_szoking:

SAMA ZOSTAŁAM??? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

no nieładnie moje kochane :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

11 lut 2008, 20:52

Ja dzisiaj tylko na chwileczkę

Tagar, proszę napisz mi jak tam na Polnej

Żona mi lekarz dzisiaj mówił, że w męskim nasieniu jest taki hormon (tylko nie pamiętam jaki), po którym szyjka się skraca, mi troszkę pomasował i powiedział, aby mąż poprawił (bolało strasznie)

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

11 lut 2008, 20:58

emilia7895, a czemu ci masował jak masz 19 dni do terminu??? :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-02-11, 20:00 ]
emilia7895 pisze:i powiedział, aby mąż poprawił

no ja własnie jakos sie nie moge przekonac do tego sposobu, ale chyba bedzie trzeba :ico_oczko: :ico_olaboga: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 lut 2008, 21:02

Zona sprobuj sprobuj, moja kolezanka tez tak zrobila, mowila, ze jej juz tam ciezko i pielegniarka jej powiedziala zeby sie kochala z mezem i tak zrobila i w nocy miala skorcze i urodzila :-D

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

11 lut 2008, 21:13

ło matko a wy tylko o porodach :-D :-D :-D

Ja to z checia bym juz na porodówke pojechała,ale jakos niemoge sie przekonac do "miziu miziu "z małżem :ico_wstydzioch: juz nawet niepamietam jak to sie robi :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość