Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 lip 2008, 18:52

Ja wyjelam wczoraj swoje z przed ciazy i nawet "poldupek"mi kurcze w nie nie wejdzie poki z 20 kilo nie schudne Normalnie nie moglam uwierzyc ze bylam taka chuda
:ico_haha_01: to dokladnie tak jak u mnie...no chyba ze dzinsy rurki wtedy to nawet do polowy uda mi nie wchodza takie girki grube swinsko dostalam :ico_haha_01:
,a tak przy okazji,kto wie czy nie zorganizujemy sobie kiedys,jak juz dzidzie juz beda,takiego wspolnego np.weekendu.Ale bysmy mialy co wspominac
:ico_brawa_01: o tak jestem za :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

15 lip 2008, 18:56

A co to mialoby by byc za spotkanie???? Mowicie o spotkaniu na zywo??? Bo jesli tak to ja niestety odpadam :ico_placzek: bo mieszkam w Niemczech :ico_placzek:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

15 lip 2008, 18:59

wiecie co tak sie zastanawiam, czy ktoras z Was wie moze czy taka ceratka pod przescieradelko na materac jest potrzebna bo ja takiej nie zakupilam i teraz sie zastanawiam bo w sumie jak maly sie osika to zeby materac nie przesiakl siusiami
Ja sie caly czas nad tym zastanawiam,niby w sklepach widzialam,ale troszke sie Pati boje czy nam sie dzidzie nie poodparzaja od tej ceratki :ico_noniewiem:
Adia-----A gdzie Twoje zdjecie brzuszka!Wrzucaj szybciorem.podobno tak jest z tym karmieniem cyckiem,ale czy ja dam rade,kupilam sobie nawet takie nakladki na sutki :ico_noniewiem: Bo ja w ogole nie lubie za bardzo totykania tego miejsca-jakas dziwna jestem,wiem-a co dopiero tak intensywnego zasysania.......

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

15 lip 2008, 19:00

Pati85, wydaje mi sie ze tak na wszelki wypadek mozna miec, choc przeciez maly bedzie spal w pieluszce,no chyba ze bedzie ci wodospady urzadzal :-D :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

15 lip 2008, 19:02

Ja sie caly czas nad tym zastanawiam,niby w sklepach widzialam,ale troszke sie Pati boje czy nam sie dzidzie nie poodparzaja od tej ceratki :ico_noniewiem:
kochana ale przeciez to sie na materac kladzie a na to przescieradelko :-)

ja tez musze kupic te nakladki sylikonowe na sutki bo ja wcale nie mam ich :-D :ico_noniewiem: nie mam takich odstajacych i maly nie bedzie mial za co lapac :-D

[ Dodano: 2008-07-15, 19:03 ]
Pati85, wydaje mi sie ze tak na wszelki wypadek mozna miec, choc przeciez maly bedzie spal w pieluszce,no chyba ze bedzie ci wodospady urzadzal :-D :-D
hmm ja zamierzam uzywac pampersow a nie tetrowych wiec chyba nie powinno przemoknac nie

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

15 lip 2008, 19:03

A co to mialoby by byc za spotkanie???? Mowicie o spotkaniu na zywo??? Bo jesli tak to ja niestety odpadam bo mieszkam w Niemczech
Pati ,to odlegly temat,ale wszystkie bysmy sobie w samolociki powsiadaly i spotkaly w 1 miejscu.My tez mieszkamy dosc daleko od siebie.Zobaczymy kochana,nie plakac mi tutaj prosze,poradzimy,jak bedzie trzeba,tak?

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

15 lip 2008, 19:04

miszka, no kurcze zdjecie ,ehhhh no najpierwe to musze wbic sie w jakies super ciuchy, pojsc do fryzjera i mkijazystki, byscie sie nie przestraszyly :-D :ico_brawa_01: , ale tak powaznie to jak bede miec jakies fajne zdjatko to wkleje, bo jak na razie to moj facet woli mi robic zdjecia jak sie obżeram po przebudzeniu albo mojego tylka :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 lip 2008, 19:05

Mowicie o spotkaniu na zywo??? Bo jesli tak to ja niestety odpadam bo mieszkam w Niemczech
Pati my sie wlasnie do Ciebie zwalimy wszystkie :ico_haha_01: tak jakbys jeszcze nie wiedziela :ico_haha_01:
wiecie co tak sie zastanawiam, czy ktoras z Was wie moze czy taka ceratka pod przescieradelko
ja mam taka ceratka a na wierzchy taki mily cottonic :ico_haha_01:
moze sikac ile wlezie :ico_oczko:
kupilam sobie nawet takie nakladki na sutki
tez musze sobie je sprawic :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

15 lip 2008, 19:06

kochana ale przeciez to sie na materac kladzie a na to przescieradelko
W sumie to w moim lozeczku materacyk z drugiej strony jest z takiej ceratki,wystarczyloby go odwrocic.No tylko ja tak sobie ,wiecie myslalam,ze moze to nie przepuszcza powietrza,ale skoro ceratki sa w sprzedazy,to odwroce swoj materacyk i juz.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

15 lip 2008, 19:07

Pati ,to odlegly temat,ale wszystkie bysmy sobie w samolociki powsiadaly i spotkaly w 1 miejscu.My tez mieszkamy dosc daleko od siebie.Zobaczymy kochana,nie plakac mi tutaj prosze,poradzimy,jak bedzie trzeba,tak?
no fajnie by bylo, ale nie wiem czy to mozliwe :ico_noniewiem: :ico_placzek:
Pati my sie wlasnie do Ciebie zwalimy wszystkie :ico_haha_01: tak jakbys jeszcze nie wiedziela :ico_haha_01:
no to zapraszam, tylko bedzie problem ze spaniem ale chyba jakos sobie poradzimy :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość