Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

16 wrz 2008, 16:50

wózek kupilismy niestety nowy :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2008-09-16, 22:12 ]
Witajcie z wieczorka ale widze ze jestem sama :ico_szoking: od mojego ostatniego postu nikt jeszcze nie był
u nas leje dalej :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: w ramach
"odstresowania "pojechalismy do tesciowej :ico_oczko: :ico_oczko:
Jula śpi juz od godzinki a ja sobie siedze i dumam jakie ciuchy mam wziasc do tej Anglii ciepłe czy takie przejsciowe :ico_noniewiem: masakra ech no nic ide sie myc bo co tu tak sama do siebie bede szczebiotac
Dobrej Nocki

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

17 wrz 2008, 08:02

Hej:-)
Widzę, że ja dziś pierwsza.

Dzisiejsza noc całkiem niezła, Zuzia nawet całą przespała. Od kilku dni zrywała się w nocy z płaczem i histerią. Nie wiem czy to było od zebów, zatkanego nosa czy poprostu nadmiar opiekunek jej się udziela... jak nie tesciowa, to ciotki zjezdzają.Zaesze przezywała nocą wrazenia z całego dnia, ale teraz zaczyna mnie to niepokoic bo nie da się jej uspokoic. Krzyczy, placze, bije..koszmar. Dzis tylko pare razy hlipala przez sen, histerii nie bylo na szczescie :ico_sorki:

Aga miejmy nadzieję,że z Emilką jednak wszystko w porządku mimo tych szmerów.I spóźnione ale serdeczne życzenia na skończone pół roczku :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01:

Urmajo szybkiego powrotu do zdrówka dla Majeczki

Beti super adidaski :ico_brawa_01: widzę, że niezły z Ciebie majster klepka :-) kurczę, u mnie w łazience nie ma komu już trzeci dzień żarówki w plafonie wymienić, może mogłabyś..?? :-D :-D

Goździk ja też nie leciałam samolotem, gdzieś tam za granicą byłam, ale to tylko na wycieczkach u sąsiadów. Najciekawiej było na białorusi i litwie, te ich hotele czterogwiazdkowe... myszy za szafą i karaluchy w łazience :-D ale było przynajmniej ciekawie :ico_oczko:

Lecę na śniadanko póki dzieciaki jeszcze drzemią. Nie powinam zbyt dużo jeść bo jeszcze mi 8kg do rzucenia zostało, ale mam taki wilczy apetyt.. ciągle głodna jestem :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-09-17, 08:09 ]
Aga poprawiam się - PÓŁTORA :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

17 wrz 2008, 08:26

hej babeczki

nocka koszmarna podobnie jak u sensibel ,mela sie co chwile zrywała z bekiem ,juz nie miałąm sił wstawac i wziełam ją do siebie ,wieczorem poszłam spac szybciutko bo cos mnie telepało ,położyłam sie no tak :ico_chory: gorączka przez pół nocy i reka mnie prawa kreciła ,że jzuuuu,a ta jeszcze co chwile łeeeeeeeeeeee :ico_placzek: ,ale u mnie w łozku było to samo ,u nas daja sie te trójki we znaki górne ,nie moge zajzeć bo nie da i nie wiem czy juz wyszły czy dopiero czesciowo ,ale wczesniej zauwazyłam ,że i pod piatkami ma zaczerwione miejsca :ico_olaboga: no i naraz pewnie idą ,a wstała o 7 razem z budzikiem :-D


w ramach odstresowania koleząnka mnie wczoraj zaprosiła na kawke ,wiec niedługo szorujemy ,umyje se główke zaraz kaszke młodej dam i sioo ,kumpela ma synka 3 tygodniowego tak jak sensibel rodziła ,ale chyba :ico_noniewiem: 1 lub 2 dni wczesniej już niepamietam dokładnie,to co mi zostałoz ubranek to jej zaniose ,bo juz nie wiem co mam z tymi pakunkami robić -gdzie upchac , niektórych az zal niszczyć bo są całe i niepoplamione raczej szkoda na scierki dla M do garazu :ico_noniewiem:


sensibel -oczywiście ,że wymienie :ico_haha_01: to jest pryszcz dla mnie :-D
\
u nas dziś nad ranem troszke popadało ,ale juz nie pada sie przejaśnia ,jakby chciało słoneczko wyjsc :-) no i ponad 10 stopni juz jest to wsumie nie jest zle

gozdzikowa w Angli o tej porze roku zawsze ciepło jest ,wsumie tam zawsze tak jest nawet zimą,wiec jakiś sfeterek zabiez, a tak raczej lekkie ubranka typu bluzeczki no i kurtke przeciwdeszczową bo wiadomo ciagle prawie pada

ide robić papu meli

[ Dodano: 2008-09-17, 08:37 ]
dziewczyny ja juz mam słoneczko u siebie :509: :526: :527:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

17 wrz 2008, 08:57

witajcie.

:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: dla Emi na te 1,5 roczku.

A u nas tak sobie. Majka chora, myślę, że to angina albo podobne cholerstwo, bo nie połyka nawet sliny, nie chce jeść . Na szczęście temperatura juz normalna była w nocy, ale budziła się kilka razy z płaczem. Zarejestrowałam ją do lekarza na popołudniu.

Kurcze muszę kończyć, bo piszę tego posta już od godziny. Idę popraować.

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

17 wrz 2008, 09:22

hej dziewczyny
wiedzę że to nie tylko u mnie, u nas tez histerie nocne i spi z nami bo się go nie da uspokoić :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

urmajo, duzo zdrówka dla Majuniu

a u nas dalej leje już 3 dzień cały czas koszmar :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

17 wrz 2008, 11:46

Zuzia wstała zakatarzona, do tego kaszle.... Krzyś tez ma jakby katar, albo panikuję.. I mnie boli gardlo i mam katar ale sobą akurat najmniej się przejmuję. Do tego dobił mnie M. bo dzwoni, ze chyba mu się zapalenie ucha zaczyna :ico_olaboga: szpital poprostu :ico_noniewiem:

Urmajo miłej pracy

Becia dzięki za dobre chęci. Szkoda, że nie mieszkamy bliżej siebie, niestety muszę poczekać az moj M. się tym zajmie, pewnie nie prędko...

I u nas wychodzi slonko, ale raczej na dwor nie wyjdziemy.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

17 wrz 2008, 13:57

witajcie u nas noc tez nieciekawa Jula spi a ja zmykam sie pakować

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

17 wrz 2008, 15:15

:-D a u nas dzis cieplutko i słoneczko :ico_brawa_01: ,mela śpi od 14

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

17 wrz 2008, 16:18

Duszka, zazdroszczę bo u mnie leje bez przerwy :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

17 wrz 2008, 18:38

to znowu my.

Byłam z Majeczką u lekarza. Na szczęście na razie nie wyglada to jak angina, ale gardło ma zaczerwienione. Zachowuje się już troszkę lepiej niż wczoraj i dlatego Pani doktor zapisała na razie tylko tantum verde, wapno, wit C i pyrosal. Jak sie Majce pogorszy lub znów zacznie gorączkować to w piątek rano mamy podejść po antybiotyk. Mam nadzieje jednak , że obędzie się bez tego i będzie juz lepiej,

sensibel zdrówka życze dla całej rodzinki. Kurujcie się.

_DOMI_ rozumiem Twoje rozdrażnienie. U nas co prawda dzis duzo nie padało, ale zimnica okropna. Zaczęliśmy nawet grzać i od razu powietrze w domku inne. :-D

gozdzik przyjemnego pakowania. ja też jeszcze nie leciałam nigdy samolotem, ale jakos mnie nie ciągnie.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość