Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

04 lut 2010, 09:31

witam
my juz w wawie :) wczoraj miałysmy usg bioderek, wszystko jest ok :) nastepna kontrola jak zzacznie sama chodzic :)
dziekujemy za komentarze na naszej klasie :)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

04 lut 2010, 10:16

Witam,
mam nadzieję, że dziś będzie lepszy dzień, bo wczoraj głowa mi pękała z bólu.

wczoraj miałysmy usg bioderek, wszystko jest ok
rewelacja :ico_brawa_01: my jutro się dowiemy zy można już zdjąć szynę :ico_noniewiem: całeszczęście Zosi ona nie przeszkadza :-D

wiolaw to chyba wczorajszy dzień był taki dołujący, dziś musi być lepiej :-)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

04 lut 2010, 12:24

witam

dziś widząc takie piękne słońce ,to już jest lepiej :ico_haha_02:

my dopiero niedawno wstaliśmy z Lolkiem :ico_wstydzioch:
Ala u babci to my mamy luz , może to może dziecie pospać , teraz dopiero pójdzie spać jak wyjdziemy na spacerek
lecę właśnie pod prysznic i się ubrać , bo słonko zniknie :ico_oczko:
zy można już zdjąć szynę całeszczęście Zosi ona nie przeszkadza
mam nzdzieję że już będzie wszystko ok

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

04 lut 2010, 13:45

Witam :ico_haha_02:

Wczoraj z mala byłam u okulisty. Z oczkami ma wszytsko dobrze. Byleysmy tez u dermatologa z tym znamiem na glowce. Przepisała nam masc.
A dzis byłam z mala juz na spacerku, a o 15 mam egzamin.

Magda33, mnie tez wczoraj glowa bolała, cos chyba z cisneniem bylo nie tak.

[ Dodano: 2010-02-04, 12:47 ]
Prosimy o głosiki:
http://bobovita.com.pl/fotogaleria.php? ... s_id=39109

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

04 lut 2010, 14:57

Witam
My dzis od rana z Ida krzątamy sie po domku i sprzatamy :-) właśnie przed chwilka skończylysmy prasowanie :ico_prasowanko:
Mroźno dzis ale jak Niki wróci z przedszkola wyjdziemy troszke na spacerek
emikaw85, trzymam kciuki za egzamin :-)
Magda33, - dobrze by było aby juz wszystko się ładnie skorygowało, mam nadzieje ze uda sie poźegnać z szyną
takie piękne słońce
u nas bez słoneczka :/

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

04 lut 2010, 19:08

u nas dziś było słoneczko i 0 stopni, cudowna pogoda
byliśmy na długim 3 godzinnym spacerku, po powrocie poćwiczyłam i jestem hepiiiii

emikaw85, fajnie że oczka małej ok

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

05 lut 2010, 08:23

Witam w piątek :-D
Zosia śpi, a mi się nie chce :-) Wczoraj wieczorem miałam zamiar poleżeć sobie w wannie i poczytać książkę, ale mi się nie udało :( Zosia tak strasznie zaczęła PIotrowi płakać, że musiałam wyjść z łazienki. Okazało się, że dziecko chciało cycusia :-D Nie pomagało karmienie butelką, noszenie na rękach, nic...a cycuś uspokoił natychmiast. Co to będzie jak wrócę do pracy :ico_olaboga: Mam nadzieję, że w dzień jakoś da radę bez cycusiowania, ale martwić się będę za jakiś czas. Dziś mamy usg bioderek i jestem ciekawa jaką decyzję podejmie ortopeda, choć u niego będziemy za tydzień, ale zobaczymy co powie pani, która zrobi nam dziś usg. :ico_noniewiem:
byliśmy na długim 3 godzinnym spacerku, po powrocie poćwiczyłam i jestem hepiiiii
ja się coś nie mogę zmoblizować do ćwiczeń, mam mnóstwo płyt z ćwiczeniami i żadnej nawet nie przejrzałam :ico_wstydzioch: chyba muszę w końcu wyciągnąć i odkurzyć stepper :-D

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

05 lut 2010, 10:51

witam, dziewczyny powiedzcie mi jak to jest - bo ja jakas taka mało doswiadczona :-P
skończyłam w niedziele I opakowanie tabletek anty (takich z 7 dniową przerwą) a okresu ni widu ni słychu. wczesniej nigdy nie brałam tabletek wiec nie wiem - czy okres musi wystapic czy bedąc "świeżo" po porodzie wcale nie musi
nie moge byc w ciązy bo jakos niezbyt jest po czym byc, no niby na upartego było by po czym ale to byłby juz 3 miesiąc :ico_noniewiem: wezcie poradzcie :)

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

05 lut 2010, 20:15

Witam :ico_haha_02:

A co tu taka cisza? :-D

isiawarszawa, kiedys braam tabletki , ale okres miałam. A moze organizm sie musi przestawic na tabletki

Egzamin nie zalicczylam :ico_placzek: nie ma sie co przejmowac mam jeszcze 2 poprawki. To byl egzamin zerowy. A jula zdrowa. Ze znamiem na glowce tez juz lepiej.

Pozdrawiam :ico_haha_02:
Ostatnio zmieniony 06 lut 2010, 08:47 przez emikaw85, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

06 lut 2010, 00:59

oj naprawę cisza :ico_szoking:

isia ja też ci nie pomogę , ale z tego co wiem to okres powinien pojawić się następnego dnia , jak brałam kiedyś to tak było , ale może organizm się jeszcze nie prestawił ....a wogóle miałas już @ po ciąży ?

u nas dziś był szlony dzień
wstaliśmy późno i zanim sę obrobiłam to trzeba było z Lolkiem na spacer wyjść
przed wyjściem już miałam telefon ,że klientka na hennę czeka w salonie u siostry więc wychodziłam w przyspieszonym tepie :ico_noniewiem:
jak się pokazałam w salonie i wózek tał przed to która moja klientaka przechodziła to zachodziła i z jednej henny zrobiło sie 6 :ico_brawa_01:
troszkę kaski wpadło :ico_oczko:
po powrocie do domu ugotowałam póxny obiad
następnie wziełam się a ćwiczenia , w tym samym czasie mój maż wracał z pracy i zdzwaniał się ze znajomymi na wieczorek przy piwku :ico_oczko:
więc szybko sie ogarnełam i za pół godzinki miałam cały sztab ludzi w rożnym wieku , przedział wiekowy 3miesiace - 60 lat :-D
towarzystwo rozeszło się po 23.00
Ala dopiero co usneła , bo musiała opowiedzieć mi wrazenia z pobytu u dziadków bo dziś po południu wrociła i nie miałyśmy czasu się nagadać :ico_haha_02:
no i wreszcie ma czas na neta

ale zdałam szczegółowa relację :ico_wstydzioch:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości