buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

14 paź 2010, 09:44

No i stawiam za skończone 26 tygodni
ależ laecimy z tymi tygodniami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

14 paź 2010, 12:29

Hej dziewczynki :)

Magga witam na naszym wątku mam nadzieje że miło spędzisz z nami czas ja może się nie udzielam tak często jak inne dziewczyny ale staram się czytać regularnie cały wątek:)

Wiecie jak się wczoraj przestraszyłam bo moja córcia cały dzień się nie odzywała tylko raz albo 2x mnie tak delikatnie kopnęła! I już na głowę dostawałam czy wszystko jest ok chyba z 3x słuchałam serduszka na dopplerze i biło szybciutko i regularnie ale wciąż nie kopała! Już zaczęłam myśleć nad tym czy do szpit. nie jechać tak jak mi radziłyście -ale mówię "nie panikuj", jak do jutra nie zacznie kopać to pojadę ale dziś w nocy to mi dała tak popalić ze szok- prawie całą noc się wierciła i kopała że nie mogłam spać! A jeszcze nie dawno pisałam Wam że w nocy śpi grzeczna dziewczynka - no do czasu! A dziś od rana już wariuje - ale jestem szczęśliwa bo wiem że wczoraj jej się chyba nie chciało i spała sobie grzecznie! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 paź 2010, 13:24

i ja się witam z :ico_kawa:

gaga za kolejny tydzień :ico_brawa_01:

Aga_86, malutka chciała się dobrze wyspać :ico_oczko: albo i tak się ułożyła,że nie czułaś ruchów.Fajnie,że masz ten dopler :ico_sorki: No i dziś ci nadrobi za wczorajsze :ico_oczko:
u mnie malutka chyba się obróciła głową w dół bo już nie kopie po pachwinach :ico_haha_01: tylko pod żebra.No ale jeszcze w sumie ma czas i może się różnie poobracać :ico_noniewiem:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

14 paź 2010, 14:13


buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

14 paź 2010, 18:48

Byłam dziś u lekarza razem z moją córcią, która czekała na poczekalni i jak wyszłam to była tak ucieszona, bo słyszała tętno dzidzi. Nie mogła uwierzyć, że to jej braciszek :ico_brawa_01: A tak ogólnie to lekarz zalecił mi dużo więcej o siebie dbać i wypoczywać, bo zaczął mi twardnieć brzuch, i to tylko w przypadkach jak się zapomne i np szybko po schodach pobiegam :ico_haha_01: . A i 7 kg jestem do przodu a wyglądam już jak wieloryb :ico_szoking: .

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 paź 2010, 18:52

buzok14, i dobre wieści :ico_brawa_01: a swoją drogą 7 kilo to nie dużo,ja mam 11 :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale jakoś nie wydaje mi się żebym wyglądała jak wieloryb :ico_oczko:

Aga_86, ale masz łowów :ico_olaboga: :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

14 paź 2010, 19:09

ale jakoś nie wydaje mi się żebym wyglądała jak wieloryb
oj Zubele bo Ty startowałaś z duż mniejszej wagi niż ja, a ja naprawde miałam troszkę zapasu przed ciążą, które nie udało się zgubić po Oliwce. Ale w nosie to mam oby tylko zdrowa dzidzia się urodziła :ico_haha_01: .
Aga faktycznie upolowałaś troszkę ślicznych ciuszków.
A co to ten duppler? i jak on działa?

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

14 paź 2010, 19:20

Buzok14 doppler to jest takie urządzenie jak u lekarza masz co słuchania tętna dzidzi! Ja mam takie tylko domowe dałam 25 fuli ale jestem b. zadowolona z tego ustrojstwa :) bo w każdej chwili mogę sprawdzić jak bije serduszko i w którym miejscu jest! Do tego słychać jak pływa sobie jak kopie nie można napisać że słychać jak się rusza ale są inne szumy jak się przesuwa i jak kopie! Mam nadz. że dobrze to wyjaśniłam :)

Ps. mam kilka nowych ciuszków nie mogłam się powstrzymać!: ) Buziaki

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

14 paź 2010, 20:34

To pewnie to samo urządzenie, którym dziś lekarz mi słuchał tentna. Kurcze ale fajnie masz że je masz w domciu. A jeśli chodzi o ciuszki to szalej szlej ile chcesz :ico_haha_02:

A tak wogóle dziewczyny nie pochwalilam się, że już z mężem zamówiliśmy szafę pod zabudowę, specjalnie o dzidziusia, ponieważ mamy malo miejsca na malutkie ciuszki. Połowę już zaplaciliśmy, a drugą połowę jak nam przywiozą. Za jakieś 3 tyg powinna być :ico_brawa_01: . No i jak już ją przywiozą robimy przemeldowanie w naszej sypialni pod kątem dzidziusia (już się nie mogę doczekać). Jak narazie będzie u nas, a jak będzie odpowiedni czas to w swoim pokoiku

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

15 paź 2010, 08:52

Witam się z :ico_kawa:

Dziewczyny coś dawno Agnieszki nie było :ico_noniewiem: jak dziś się nie odezwie, to po południu skrobnę do niej eska

A mój Młody śpi w nowym łóżku bez problemu i chyba nawet mniej się kręci niż w łóżeczku :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość