Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

15 lis 2010, 13:00

Nowa czekamy na wieści.

Wiola mam nadzieję, że szefowa nie będzie marudzić i gderać, a 18 jak pójdziesz do lekarza to może da Ci zwolnienie i nie będziesz musiała znosić gderania szefowej. Co do imienia dla dziewczynki to D wcozraj znowu zmienił i wymyślił Madzia. Pewnie zanim się dowiemy to przerobi cały słownik imion ze 3 razy :ico_oczko:

Jeśli o mnie chodzi to możemy połączyć wątek maj-czerwiec.

Emilia pytałam koleżankę o te leki ale nie pamięta nazwy. Brała je 2 lata temu i to były jakieś homeopatyczne tabletki.

U mnie pogoda tez bardzo ładna i aż szkoda siedzieć w pracy. na środę biorę urlop a od czwartku L4 (jeśli lekarz tylko nei zmieni zdania).

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

15 lis 2010, 13:16

Jeśli o mnie chodzi to możemy połączyć wątek maj-czerwiec.
ja tez :ico_haha_01:
Emilia pytałam koleżankę o te leki ale nie pamięta nazwy. Brała je 2 lata temu i to były jakieś homeopatyczne tabletki.
bylam w aptece i pani wlasnie najpierw chciala dac mi wlasnie te homeopatyczne, ale potem stwierdzila, ze jak jestem w ciazy to nic sie ni epowinno stac z piersiami, a gdybym teraz brala jakies leki czy pla nawe ta szalwie, to niewiadomo co by bylo z pokarmem po urodzeniu dzidzi

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

15 lis 2010, 13:28

Nowa czekamy na wieści
czekamy :-)

Ja tez nie mam nic przeciwko polaczeniu watkow :-)

Obdzwonilam wszystkie kluby u nas i w sasiednich miastach i nigdzie nie ma grup fitnessu czy aerobiku dla ciezarnych. Mimo ze w ofertach i na stronach wiekszosc sie deklaruje ze organizuja, to jak dzwonilam to sie dowiedzialam ze zbyt malo chetnych bylo i grupy nie utworzyli itp. Ok. 19 maja oddzwonic do mnie z jednego bo kobieta na recepcji powiedziala ze niedawno na zwykly pilates chodzilo kilka pan w ciazy ale instruktorka opracowywala im osobny plan cwiczen jesli jeszcze chodza to moge do nich dolaczyc. O 19 przychodzi ta instruktorka i mam czekac na telefon. Nie wiedzialam ze z tym taki problem :ico_olaboga:

Wiola popros gina na wizycie o zwolnienie, powiedz mu jaka maszy sytuacje w pracy i nie powinien robic problemow. Moj wypisal bez niczego troche naklamal w kartotece ze mam bole krzyza i uciazliwe bole podbrzusza i wystawil L4 chodzone na caly miesiac chociaz wlasciwie nic mi nie ma a im dalej w cize tym lepiej sie czuje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

15 lis 2010, 14:57

hej

U nas ok. moje wyniki super, badanie tez ok. :-) usg miałam robione, ale głównie pod kątem badania tętna,z dzidziusiem wszystko dobrze, szalał dzis strasznie nie chciał dać sie namierzyć :-) . wielkości nie mierzył (bo 2 tyg. temu był dokładnie zmierzony), ale orientacyjnie wychodzi 14 t. i 6 dni ciazy (czyli teoretycznie moge troche wczesniej urodzić :-) ).
Na nastepnej wizycie juz usg przez brzuch, a im później tym prawdopodobienstwo okreslenia dokładnego terminu jest mniejsze (tu sie zdziwiłam, bo myslałam, ze jest odwrotnie).

Co do zwolnień, to mój gin sie mnie pyta przy każdej wizycie, czy chce pracować wiec mysle, że ze zwolnieniem nie miałabym problemu, ale póki co jak jest dobrze, to jeszcze popracuję.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 lis 2010, 15:12

hej dziewczyny
ja też nie mam nic przeciwko połączeniu wątków :-)
byłam w UP na podpisie,kolejny na lutego i będę miała normalnie macierzyński,potem dentysta i tragedia,nie dało się wyrwać zęba i czeka mnie usuwanie chirurgiczne :ico_placzek: :ico_placzek: a boli jak cholera ja nie wiem jak wytrzymam kolejny raz :ico_placzek:
sorki,że tak o sobie ale nie jestem w stanie myśleć :ico_sorki:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

15 lis 2010, 15:28

aniawlkp86, bidulko wspolczuję okropnie wizyty u sadysty :ico_olaboga: , jak to sie nie dało wyrwać, ale chyba miałaś znieczulenie :ico_olaboga: ja sie panicznie boję dentysty, zwkekałam z wizyta ile sie dało, w koncu w ciazy z Pola zmobilizowałam sie (chyba ona mi odwagi dodała) i porobiłam wszystkie ząbki, jeden z leczeniem kanałowym zrobiłam po porodzie, w grudniu mam wizyte kontrolną, na moje oko wszystko ok. zobaczymy co powie lakarka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

15 lis 2010, 15:52

Cześć dziewczyny
Próbuję was trochę doczytać. Może najpierw że u małej wszystko dobrze. Rośnie siostra dla Izy :-) lekarz jest pewny w 75 %, także o rzeczy nie muszę się martwić. Rośnie mi ładnie. Wyniki też wyszły dobre, jedno co to powtarza mi się problem jak przy Izie. Mam krótką macicę i mała już jest nisko, prawdopodobnie trzeba będzie założyć szef. Jak to lekarz powiedział, taki mój urok i tak to już u mnie będzie .Ostatnio też nie wyrabiam na głowę, wczoraj to bez apapu nie byłam w stanie chodzić, budziłam się w nocy tak mnie bolała.
Za 2 tyg Izy 2 latka, ściągam mamę i już nie mogę się doczekać jej przyjazdu, nie widziałyśmy się od sierpnia. Namiętnie szukam też w tym zadu... kurtki ale taki tu problem z rzeczami ciążowymi że szok a na allegro bardzo mały wybór.
Pracuję nadal, ale też mi ciągle ciśnienie podnoszą. Także Wiola jak wiesz że tam nie wrócisz to szkoda twoich nerwów, ja niestety tak nie mogę bo mój M pracuje w tej samej firmie i wiem ze miałby nie przyjemności, także ciągle czekam chyba, że wcześniej uda mu się pracę zmienić. Różnie się czuję, a mój szef w zależności jaki ma humor, ale dziś taki nie bardzo i co chwile patrzył mi na ręce i pytał co robię, a co zamierzam, a nie od tej strony on by chciał. Czasem mam ochotę mu powiedzieć opierdal... się jak mogę byś się głupio pytał :ico_noniewiem: ale naprawdę nie siedzę na tyłku i co mam zrobić to robię.
Nowa cieszę się że u was wszystko dobrze.
Aniu bądź dzielna, kiedy będziesz miała wycinany?

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

15 lis 2010, 18:02

Dziewczyny cieszę się, że z Waszymi maleństwami wszystko dobrze :-D
mama Izuni gratuluję drugiej córci.
Mi ból głowy przeszedł ale ja mam migreny więc jak będzie znowu zmiana pogody to pewnie znowu zacznie boleć. Teraz mam problem ze swędzącą skórą, swędzi mnie całe ciało. Najgorzej jest w nocy bo tak swędzi, że spać nie mogę i trudno mi się opanować by nie drapać.
Aniu współczuję z tym zębem.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

15 lis 2010, 18:12

Murchinson, a czy na swedzaca skore probowalas kosmetykow z linii Excipial, albo olejek balmandol?

[ Dodano: 2010-11-15, 17:14 ]
mama Izuni, fajnie, ze juz poznalas plec i z dzidza wszystko ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

aniawlkp86, tez bradzo wspolczuje :ico_olaboga: mam nadzieje, ze dostaniesz jakies znieczulenie i nie bedzie bolalo :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

15 lis 2010, 18:30

emilia7895 olejek mam i nie pomaga, kosmetyków Excipial nie próbowałam.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość