Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

17 kwie 2012, 15:04

mama_zuzi1980, trzymam kciuki, żebyś się uspokoiła :ico_sorki: może nie będzie tak źle jak to sobie wyobrażasz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: tego życzę z całego serca.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

17 kwie 2012, 15:06

mama_zuzi1980, trzymam kciuki, żebyś się uspokoiła :ico_sorki: może nie będzie tak źle jak to sobie wyobrażasz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: tego życzę z całego serca.
dziekuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

17 kwie 2012, 16:40

mama_zuzi1980 u nas z tym imieniem to jeszcze nic pewnego ale Veronika chce zeby siostra miala na imie Elsa ale to jeszcze do konca niewiadomo :ico_noniewiem:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

17 kwie 2012, 17:30

Elsa mi sie bardzo podoba! Pytam bo kiedys na poczatku mowilas cos o Zuzi :-) Na moja Zuzie tutaj wszyscy wolaja Susana lub Sanna a Zuzia jest tylko w domu :-) W ogole tyle pieknych dziewczecych imion tutaj maja! A co naszego imienia to tez ciagla debata... teraz jak mi sie Julian odwidzialo to Jotowi sie podoba i naciska na Juliana :ico_noniewiem: A ja bym Gustawa chciala :-D

[ Dodano: 17-04-2012, 17:31 ]
w szpitalu daja torby libero i tam sa pieluszki Libero ale chyba tez nr 2 :ico_noniewiem:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

17 kwie 2012, 17:50

W ogole tyle pieknych dziewczecych imion tutaj maja!
No wlasnie i nie wiadomo na jakie sie zdecydowac :-D
teraz jak mi sie Julian odwidzialo to Jotowi sie podoba i naciska na Juliana A ja bym Gustawa chciala
I Julian i Gustaw ladnie :-D. My mielismy dla chlopca imie Alexander ale niewyszlo :-D

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

17 kwie 2012, 17:54

witajcie!
kingoza, binius- śliczne dzieciaczki :))
Pisałam do Rybci, prawdopoodnie w czwartek wyjdą do domu.
A u mnie dziś były odwiedzinki koleżanki z pracy sie sypney, było baaardzo miło!
Damian znów chory, ta wilgoć w powietrzu mi dziecko wykończy :ico_placzek:

[ Dodano: 17-04-2012, 17:54 ]
mamo-zuzi- trzymam kciuki, badz dzielna kobieto!!!

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

17 kwie 2012, 18:02

Hej, jestem...

tak jak dziewczyny pisały, komputer w naprawie miałam, dopiero wczoraj dosiadłam, a tyle było czytania, że potem już nie wiedziałam co napisać i komu :ico_oczko:
No, ale teraz już powinnam być.

Cudne dzieciaczki macie!!! Zdjęcia- no nie można się napatrzeć :D
A dla mnie to NADAL niepojęte jakoś, że zaraz taki mikrus pojawi się i u nas!!!

Od jutra mogę rodzić (położna daje mi pozwolenie od jutra, no i ciekawe, bo mam niziutko brzuch, nacisk na szyjkę straszny, bo czuję dziecko aż w pochwie a nawet na zewnątrz- takie prądy-sorki za dosadność :ico_haha_01: ).
Przywiozła mi też już większość sprzętu do porodu. Także tam jest... no wszystko- nawet jakiś płyn jakby mi wody za szybko wyplywały, nawet zastrzyki, coś w razie krwotoku, znieczulenie do ew. szycia, wit K dla dziecka, i nawet wiaderko na łozysko :D :ico_haha_01: Wielki wór, ze dwa razy taki jak torby zakupowe z Ikei :ico_oczko:

Mi się Julian bardziej podoba niż Gustaw :D
Ale Aleksander bardzo... ostatnio nawet rozważałam to imię...
bo my nadal nie mamy

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

17 kwie 2012, 18:27

Alexander mi sie bardzo podoba, ale przyjaciolka ma synka Alexandra. Na dodatek mieszka 200 m ode mnie i pewnie chlopcy beda sie czesto razem bawili. Jej jest straszy o 5 m-cy. :-)

Martalka, no to dziewczyno dawaj, dawaj! W ogole rodzcie sobie a ja bede lazic z tym brzuchem, bo jakos przestalo mi sie spieszyc :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

17 kwie 2012, 18:36

tibby, wiesz co, jest mniej żółty niż po powrocie do domku ale może coś tam jeszcze pozostało, ale położna nic nie mówiła, a pediatra jeszcze nie widział małego. Dopiero dzisiaj K. załatwił formalności i jutro mam zadzwonić umówić się na wizytę patronażową.

mama_zuzi1980, a mnie się bardziej Gustaw podoba, tylko jakie zdrobnienie? Guciu?

Martalka, to ja już bym była posikana ze strachu jakby mi cały ten sprzęt stał w domu i odliczałabym minuty di godziny zero :ico_oczko:

A my już używamy pieluch nr 2, miałam tylko jedną paczkę nr 1 i nawet ich nie zdążyłam zużyć więc przy kolejnym bobo zacznę od razu od nr 2.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

17 kwie 2012, 18:59

mamo_zuzi, ha, mnie też się nie spieszy wcale a wcale. I piszę zupełnie serio.
Oby jak najpóźniej urodzić :ico_wstydzioch:
No nie spieszy mi się do kolejnych obowiązków :ico_olaboga:
Mimo, że biodro strzyka, nie umiem normalnie wejśc po schodach, tylko zawsze po schodku od lewej nóżki i dostawiam prawą na ten sam schodek - i tak do samej góry :ico_haha_01: No i spojenie, krok w bok niemożliwy, podobnie obracanie się w łóżku w nocy!! Miednica już ma dość. Szyjka też. Auććććććććććććććć....

Przynajmniej jednak oddychać mogę- brzuch niziutko!

biniu, no jestem w strachu :ico_oczko:
Ja jeszcze chcę:
-ugotować i pomrozić sobie pulpeciki z ziel. pietruszką na pierwsze dni karmienia.
-skonczyć szydełkowy kocyk
-pofarbować poszycie kanapy na intensywniejszy kolor.
-doczekać do urlopu M (ma od 6 maja!!!)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość