Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 lis 2012, 11:21

Gosiu - a czemu smieszne ? :-) Przeciez nie zmieniałam :-)
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: miało być śliczne a nie śmiczne :-D :-D :-D

Co do ulewania dzisiaj nad ranem Maks jadł na leżąco i marudził wzięłam go na brzuch i tez ulał.


:ico_smiechbig: hehehe myślałam,że śmieszne :P

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 lis 2012, 11:22

a tak wogole to dzis mija rok od zrobienia testu ciazowego :-)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 lis 2012, 11:25

hejka. u nas też temat prezentów. Na Mikołaja skromnie bo smyk ma w pkolu fajną zabawkę i od teściów i od chrzestnego a Agatka to zadowoli sie jakąś pierdułką :ico_oczko:
na gwiazdkę Agatka dostanie z Fisher Prica garnuszek i szczeniaczka uczniaczka a smykowi chyba zamówię zestaw chomików (2szt) zuzu pets z domkiem, autkiem itp. powinno mu spasować :ico_oczko: my sie składamy po 200zł z siostrą i rodzicami na czwórke dzieciaków- czyli po 150zł na jednego dzieciaka. i kupujemy jakieś ustalone wspólnie rzeczy. "starym"- czyli dorosłym nie kupujemy :ico_haha_01:

Śmiczne zdjęcie mnie znokautowało, fajne słowo wyszło :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_oczko:

ulewanie bym wiazała z nietolerancją jakiegoś nowego produktu jeśli Marcinek nagle i dużo. chociaż i Agatce się teraz częściej to zdarza ale odrobinkę i nie codziennie

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 lis 2012, 11:33

ulewanie bym wiazała z nietolerancją jakiegoś nowego produktu jeśli Marcinek nagle i dużo
No ale wlasnie ostatnio niczego nowego nie zjadl.jadl to co juz wczesniej dostawal i nie bylo problemow... hmm mamy we wtorek szczepienie to zapytam lekarki jesli nie przejdzie :-) Moze troche przesadzam,ale znowu naczytalam sie o reflukcie ;/
my sie składamy po 200zł z siostrą i rodzicami na czwórke dzieciaków- czyli po 150zł na jednego dzieciaka. i kupujemy jakieś ustalone wspólnie rzeczy. "starym"- czyli dorosłym nie kupujemy
Fajny pomysl :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 lis 2012, 11:59

a tak wogole to dzis mija rok od zrobienia testu ciazowego :-)
o fajnie :ico_brawa_01: ja nie pamiętam kiedy zrobiłam ale na pewno po Tobie. Bo podczytywałam upragnione maleństwo :ico_haha_01:
my sie składamy po 200zł z siostrą i rodzicami na czwórke dzieciaków- czyli po 150zł na jednego dzieciaka.
fajny taki sposób. Bo np na czwórkę dzieciakow z Pawła rodziny daję 200zł czyli po 50zł i za to już ciężko coś kupić a tak fajny prezent już by był.
Moze troche przesadzam,ale znowu naczytalam sie o reflukcie ;/
myślę że to chwilowe.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 lis 2012, 12:10

no własnie o to chodzi że za 150 zł już coś fajnego idzie kupić. własnie zamówiłam dwa dwujęzyczne szczeniaczki- dla Agatki i dla siostrzenicy. zastanawiałyśmy się z siostrą czy kupowaćdwa takie same ale przecież mieszkamy osobno to każda będzie miałą swojego miśka i tyle ;-)
oby u Marcinka to ulewanie było przejściowe- tak przypuszczam :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 lis 2012, 16:01

odpukac od rana zadnego "ulania" nie było :-) wiec moze rzeczywiscie to bylo chwilowe.
zapiekanka z porem juz w piekarniku,maz zaraz bedzie i zawiezie mnie do tesco bo lodowka pusta,no i dzisiaj w koncu przywiozna nam zamowiona w Agacie kanape i stolik. Tylko boje sie,ze koty sie do niej dorwą ;/

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 lis 2012, 16:11

Dzien dobry wszystkim :-)
a ja mam pytanie do mamuś karmiacych - co szykujecie dla siebie i maluszka :ico_haha_01: na święta??będziecie jadły juz normalnie?
a tak na codzień juz normalnie jecie?przyprawiacie potrawy?wczoraj tak mnie kusiła kapusta kiszona i w ogole bigos..ale jeszcze nie jem takich rzeczy a i tak Mała jest wg mnie wrazliwa jest..a jak \Wasze w tym temacie zdanie?doświadczenie?"hartowałyście" już dzieciaczki z wlasnym jedzonkiem?czosnek, cebula, przyprawy??nie wiem co mysleć :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 lis 2012, 16:17

wiec moze rzeczywiscie to bylo chwilowe.
na pewno :ico_sorki:
a tak na codzień juz normalnie jecie?
ja już jem prawie wszystko. Czosnku nie jem, słyszałam że dzieci odrzuca od cycka po czosnku i Kasiala to potwierdziła. Kapustę z gołąbka już jadłam, kapustę kiszoną też. Groszek zielony też. Wczoraj jadłam spaghetti takie gotowe z knorra, smażone już dano jem. A na święta zamierzam jeść uszka. Z bigosem nie mam problemu bo u nas się nie robi. Ale spróbowałabym już trochę. Przyprawiam normalnie. W zasadzie ja już wszystko jem. A jak czegoś nie jem to dlatego że nie mam tego w domu a nie że unikam. No po za wspomnianym czosnkiem. Jak na razie wszystko w porządku :ico_sorki: :ico_sorki: grejpfruty jadłam. Maks już ma ponad 4 miesiące a piszą jedynie o pierwszych 3 miesiącach by uważać. Ja uważałam bardzo ale od ponad miesiąca już nie uważam.

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 lis 2012, 16:23

Gosia - ja też normalnie jem, no oprócz tej kapusty, cebuli surowej malutko, jak gdzies do surówki wkrojona, na czosnku czasem w sosie jem, a dzis nie miałam co na obiad i zrobiłam na czosnku i masełku brokula do makaronu i tam bardzo dużo czosnku jest a ja jestem baardzo głodan :-D choc sie boje bo własnie czosnek zmienia smak mleka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość