marcysia74
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 31 paź 2007, 11:30

03 gru 2007, 09:41

Witajcie dziewczynki :ico_oczko:

Czy u Was też taka noc do kiciora??
Ten halny mnie dzisiaj dobił, już wolę ten śnieg i trochę mrozu niż to co jest teraz :ico_zly:

Byliśmy na zakupkach i melduję, że łóżeczko zakupione, pościele, prześcieradełka, buteleczki, pieluszki, szczoteczki, smoczki i inksze pierdółki dla juniora :-D
Obkupiliśmy się w Maluszku bo w sumie tam były najkorzystniejsze ceny, różnica np na buteleczce do 5 zeta ,

Byliśmy też na Hożej w ogrodzie wózków dziecięcych i chyba kupimy wózek Tako kiddy, co prawda ciężki, ale bardzo łatwy w obsłudze i bardzo lekko wszystko działa,

Wasze maluchy przesłodkie jak zwykle :-)

pozdrawiam Was gorąco,

Grażynka jak tam samopoczucie??
Ja się kulam, lekko nie jest ale co zrobić, paluchy cały czas zdrętwiałe, spojenie łonowe pobolewa, sikanie co pół godziny, macica już od 3 tygodni sobie ćwiczy bo mam co jakiś czas skurcze i twardnienia i wtedy ćwiczę oddychanie, jak na razie pomaga ,,
no cóż trza jakoś wytrzymać,, :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

03 gru 2007, 10:50

Witajcie dziewczynki!

Halny faktycznie masakra. Też mnie to denerwuje.

Marcysiu to fajnie, że już wszystko masz dla Maluszka. Człowiek sie pewniej czuje, jak już wszystko czeka pokupowane, bo wtedy można spokojniej czekać na wielki dzień.
Wózeczek fajny. Widziałam ten model w internecie. Do tego ogródka na Hożej nie dotarłam, tzn byłam tam i jak na złość było zamknięte, a drugi raz jakoś nie wybrałam.
W końcu kupiliśmy wózek Inglesina w Dudusiu i jestem z niego zadowolona, bo jest prosty w skladaniu, mozna wpiąć w stelaż fotelik samochodowy. Początkowo zastanawiałam się nad Breakerem troszkę podobno do tego Takko też z tych nowoczesnych wózkow, ale jakoś jednak bardziej przypadły mi do gustu wozki z gondolą.

A sklep Maluszek to gdzie jest? Czy to ten jak sie jedzie od sfery od strony parkingu w przeciwna strone do centrum? Wylecialo mi jak sie ta ulicaq nazywa co tam leci :)
Ja w tym sklepie bylam ale jakos butelek tam nie widzialam, a szkoda. Kupilam w Dudusiu w koncu. Z butelkami to w ogole szkoda przesadzac. Ja kupilam sobie poczatkowo jedna buteleczke z aventu 125 ml, potem dostalam w prezencie taki zestaw startowy z aventu gdzie byly 4 butelki, potem jedna gratis byla przy laktatorze, a potem zamowilam z internetu steryzlizator do kuchenki i tam tez byly dwie butelki gratis:) Wiec butelek mam stanowczo za duzo. Czekają zapakowane na przyszlego dzieciaczka mojej szwagierki :)

Znacie może jakieś fajne sklepy w Bielsku, gdzie mozna kupic plaszczyk na zime?
Potrzebuje coś w miare eleganckiego na slub szwagierki i na chrzciny i bylam juz i w sferze i na sarnim stoku i na gieldzie w Wapienicy i jakos nic nie znalazlam. Albo strasznie drogie, albo jakieś takie dziwne modele.

marcysia74
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 31 paź 2007, 11:30

03 gru 2007, 11:31

maryyann Maluszek jest na Grażyńskiego koło Fabryki-tam gdzie są dyskoteki, wjeżdża się w podwórko i tam się mieści ten sklepik,
ja dokładnie kupiłam taką jedną buteleczkę 125 ml :ico_oczko:

co do sklepów może zajrzyj sobie do Wokulskiego na pierwszym piętrze, może coś tam upatrzysz, kurcze wiem co to za problem bo tez w zeszłym roku kupowałam i nachodziłam się jak głupek,,,

A ja już nie mogę sie doczekac wizyty w Eskulapie za tydzień, ciekawa jestem strasznie :-D

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

03 gru 2007, 12:42

Marcysia ja też mam TAKO - fajny jest ale ciężki fakt. Strasznie cieszą takie zakupy dla dzidzi co nie??

maryyann no w sumie odwiedziłaś już chyba wszystkie miejsca które znam co do ciuchów i już sama nie wiem gdzie mogłabys się wybrać. Może po prostu przejdz się na miasto do Klimczoka i wokulskiego i ogólnie po 11 listopada :-)

A ja dziś ide do pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na trzy godzinki tylko co prawda ale zawsze to miło wyjść z domu choć na chwile i pogadac z ludzmi :-D :-D :-D

marcysia74
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 31 paź 2007, 11:30

03 gru 2007, 14:09

OLciu oj cieszą cieszą zakupki, bardzo :ico_haha_01:

Powiedzcie mi czy bolące , ciągnące pachwiny mogę sobie posmarować Amolem?
strasznie mnie dzisiaj ciągną i bolą .

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

03 gru 2007, 14:56

Zaraz mi pęknie głowa. Ktos robi remont piętro wyżej i od ponad godziny słysze tylko stuki,puki i wiertare :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: MASAKRA
Moje dziecko na szczęście zasneło aż dziwne że przy takich chałasach :ico_szoking:

No to ide do pracy :516:

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

03 gru 2007, 15:05

Olciiaa, Marcysia dzięki za odpowiedzi. Chyba faktycznie pozostało mi jeszcze Klimczok, Wokulski i 11 listopada:) Muszę teściową poprosic zeby sie zajęla wnuczkiem i na zakupki.

Marcysiu co do Amolu to byłabym ostrożna bo to jest lek na bazie alkoholu prawda? Pachwiny tez mnie niestety bolaly na tym etapie ciazy co Ty teraz jestes, wiec wspolczucia. A moze są jakieś masci ktore mogą stosować kobietki w ciazy? Warto byloby zapytac w aptece, na pewno mozna dostac cos bez recepty.
A Maluszek to juz ewiem ktory sklep, kupowalam tam lozeczki i posciel dla dzidzi :)

Olciaa fajnie masz, że wychodzisz do pracy chodziaz na 3 godzinki. Super tak sie wyrwac z domku.

Ja Wam powiem, że mnie czasem po prostu nosi. Zdarza sie, że z domu nie wychodze przez 2-3 dni, a jak wyjde to tylko na godzinke na zakupy i trzeba wracac z powrotem. Chetnie bym sie gdzies czesciej wyrywala, bo siedzenie domku non stop dla mnie jest troszke przygnebiajace. Jakos rzadko nas teraz ktos odwiedza i w sumie jedyne towarzystwo dla mnie oprocz synka, to maz, tesciowa hehe :)
Pietro nizej jest jeszcze tesc, szwagierka i jej przyszly maz, ale jakos im do glowy nie przyjdzie wpasc w odwiedziny, chociaz ja tyle razy mowilam, ze nie gryze :) Byli tylko ze 2-3 razy od urodzenia dziecka.
Niby zapracowani...Hmm, powiem Wam, ze siostra mojego meza czasem naprawde dziwnie sie zachowuje wobec mnie. Jest osoba dosyc spokojna, kontakty miedzy nami sa poprawne. Ja jestem wobec niej zyczliwa, ale czasem mam dziwne wrażenie...
Np. troszke dziwnie sie czuje, gdy ona przychodzi popatrzec na naszego synka wtedy kiedy nie ma mnie i meza bo jestesmy na zakupach, a z kamilkiem jest tesciowa. No to ona ma w zwyczaju wpasc na niego popatrzec, ale jak juz ja jestem w domu to jakos nie przyjdzie. Raptem byla 2-3 razy u nas od urodzenia Kamila podczas mojej obecnosci w domu, a tak to zaglada jak mnie nie ma. A ma byc jego chrzesna!
Druga sytuacja ktora mi dala do myslenia to, fakt, ze zamiast mnie o cos zapytac, robi to przez tesciowa. Mialam podac jej numer telefonu do kosmetyczki, ktora malowala mnie na slub i przeciez rownie dobrze by sie mogla mnie zapytac, a nie prosic swoja mamę. Troszke mi przykro jak tak robi, no ale coz.
Kurcze ale sie rozpisalam i Was zanudzam hehe Wybaczcie mi. Maly spi, a ja w sumie mam wszystko w domku porobione, wiec pozostal mi internet.

[ Dodano: 2007-12-03, 14:08 ]
Zapomnialabym :)

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA EMILKI Z OKAZJI UKOŃCZENIA 5 MIESIĄCA.

Grazyna
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 28 maja 2007, 12:10

03 gru 2007, 15:23

Witam wszystkich
marcysia74 ja to ledwo sie kulam dzis ide na wizyte do esculapa. Zobacze ile malutka wazy. W czwartek myslalam ze zaczynam rodzic, 4 godziny mialam skurcze. Krocze to mnie juz tak boli, ze w nocy obrocic sie na bok to meczarnia. A poza tym mam cisnienie wysokie i problemy z utrzymaniem moczu. Chyba to nie wody ... Mam nadzieje, ze urodze juz nie dlugo. Moja córa to chyba bedzie w pilke grac jest tak ruchliwa, ze masakra :) :ico_ciezarowka: tylko sie przepycha w brzuchu

zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

03 gru 2007, 15:53

maryyann ja widziałam w orsay-u w auchan płaszczyki, na prawde przeróżne. nadal mam prolem z figure i własie tam sobie kupiłam płaszczyk. zreszta ja zawsze jak juz nigdzie nic nie kupie, to zawsze w orsay-u cos znajde ;-), ale faktycznie ta moda naszych babc tez mie sie nie podoba, nie na moja sylwetke ;-(.

[ Dodano: 2007-12-03, 14:56 ]
grazynka swietny brzucho :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-03, 14:59 ]
a dziewczyny jak soie zroic avatar??

marcysia74
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 31 paź 2007, 11:30

03 gru 2007, 19:50

Grażynko daj znać, jak po wizycie???

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość