Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

21 lip 2009, 12:29

hej !!!

a co tu tak cicho,strajk czy co :ico_nerwusek: ,wracać mi tu szybko :569:

Karola ,mój adres iwcia332@wp.pl

uciekam dalej sprzątać :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

21 lip 2009, 17:31

No i na zakupach dziś znowu byłam :-D Ale sa efekty kupiłam dresik,sukienke, spudnice i bluzke :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Niema jak se iśc sama na zakupy, do każdego sklepu sobie weszłam przymiezyłam wszystko co chciałam :-) Matyldzia była mi bardzo pomocna kochane dziecko takie grzeczne :ico_brawa_01: Ale bidulkoa niewiem tak nie fortunnie upadła że rozcieła warge :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Krew się lała płaczu było, musiałam ją całą przebrac. Bo wyglądała jak z chorroru :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: I już myslałam że na tym się skończy ale jakos szybko spuchneło krew przestała leciec. Wszystko oki. Mama dalej robiła zakupy a dziecko z płaczu zasneło :-) A na końcu jak kupowałam spudnice to się zlała w sklepie, no bo zasnęła a ja wszedzie wjeżdżam tym wózkiem. No i w końcu jak nie sikała od 11 to o 16 już przez sen musiało to się wydazyc :-) Teraz bidulka boi sie jeśc bo boli buzia, i co chwilke popłakuje wiec spadam tulic moje maleństwo :-)

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

21 lip 2009, 22:01

no dzisiaj to sie nie popisałyście :561: idę w takim razie do mężunia :-D ,a może Chloe was wszystkie na wakacje ze sobą zabrała :ico_oczko:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

21 lip 2009, 22:33

Witam wieczorkiem :-D
mazia***, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za udane zakupy.
Daj matyldzi duzego buziaczka od ciotki forumowej,zeby buzka juz nie bolala.Ach te nasze dzieci zawsze cos musza wywinac :ico_sorki:
no dzisiaj to sie nie popisałyście
wybacz,ale ja jestem tak zestresowana jak pierwszoklasista przed rozpoczeciem roku :ico_chory: :ico_chory:
3majcie za mnie jutro kciuki o 9 :ico_sorki: :ico_sorki:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

22 lip 2009, 07:07

Witam z ranka :-) No to Kati trzymamy kciuki, grunt to opanowanie nerwów. Wszystko będzie dobrze w końcu wybrali najlepszą z pośród tylu chętnych. Kurcze dobrze mi się tak gada ale jak ja będe miała wracac 1 wrzesnia do pracy też będe trześc portkami :-) Ja dziś jade do fryzierki włoski zrobic tzn. pasemka :-) A obciąc jutro do innego :-)

Wiecie już tydzień mam te uczulenie na nogach ile jeszcze będzie :ico_noniewiem: No cos tam widze że schodzi ale koszmarnie długo się utrzymuje :ico_noniewiem: :ico_zly:

Dzis wraca moja Martynka, ale Matyldzia już sie nie może doczekac wiecznie chodzi i się pyta czy już przyjechała :-) Teraz będą się kochały przez 2 dni więc na pewno będzie bez kłótni.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

22 lip 2009, 09:23

Hej,hej

Kati kciuki trzymam,chociaż nie wiem po co,przecież na pewno Ci wszystko pójdzie perfekcyjnie :ico_brawa_01: .Ja jak sobie pomyślę,że niedługo wracam do pracy to już mnie w żołądku ściska :ico_puknij: ,a co będzie piewrszego dnaia :ico_szoking: ,chyba sr.... :-D

Maziu fajnie jak tak dzieciaczki za sobą zatęsknią,moi też1 codziennie przez tel gadają i nacieszyć się sobą nie mogą :-D ,ciekawe jak będzie jak pojedziemy do Dominika :ico_noniewiem:

wstawiłam :ico_duzepranko: ,idę zjeść śniadanko i czas na spacer wyjść,bo u nas dziś od rana chmury i przelotny deszcz :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

22 lip 2009, 10:43

Dzieńdobrek :D

Kasiu powodzenia

Życzę wszystkim dużo słonka dziś, ale nie zawiele bo upałów nie lubię.....

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

22 lip 2009, 14:35

hej

Kati-trzymam kciuki napewno bedzie dobrze, no i gratuluje :ico_haha_01:

KASIULCE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ZDRÓWKA I RADOŚCI, może zajrzysz dzisiaj do nas, dawno Cie nie było :ico_oczko: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Maziu- ucałuj mała wime co to rozwalona warga mały miał szytą


a my wczoraj bylismy u mojej mamy i jakos dzień zleciał, dzisiaj nudy, mały przez nocs gada chyba w nocy przesuszył sobie od tego gorąca, psikam mu ale czy pomoże, 15 sierpnia jedziemy nad morze na tydzień, musze jakies zakupy porobić, wczoraj spódniczę kupiłam, kostium by sie nowy przydał ,chociaż bedę mieć @ więc nie wiem czy kupować, zreszta niewiadomo jaka pogoda będzie, przed wyjazdem na tydzień jeszcze chce z małym do mamy pojechać, bo tu nudno samej cały dzień jak Daniel w pracy;

miłego dnia

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

22 lip 2009, 16:32

Hej!
A ja dzis rano wrocilam z ostatniej nocki...teraz wolne az do niedzieli wieczor... :-D

Wlasnie wykorzystalam drzemke Filipa i ogarnelam balagan w jadalni - bawialni...Oczywiscie przez ostatnie 4 dni moj P. nawet nie fatygowal sie,zeby pozbierac zabawki...W sumie mu sie nie dziwie, bo to pokoj typowy do zabaw i jesli cos pozbieramy, to zaraz dzieciaki wywalaja wszystko z powrotem :ico_oczko:

Jesli Kasiulka nas czyta: Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek :ico_tort:

Wczoraj zdecydowalismy,ze jednak nie jedziemy do Polski w tym roku. Mojemu P. zostalo niewiele wolnego wiec wyskoczymy sobie nad morze do Kornwalii na tydzien - a jesli beda jeszcze jakies wolne dni, to wykorzystamy pewnie na remont - bo oczywiscie zrobilismy tylko czesciowy i tak stoi chalupa nie dokonczona :ico_noniewiem:

Co slychac u Edulitki i Idy? Ktos wie?....

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

22 lip 2009, 17:37

Hello

Ja już życzonka wysłałam na NK dla Kasi, wybacz kochana nie chce się powtarzać :ico_oczko:

Mnie coś chyba bierze, gardło boli, czuję się jak flak. W każdym razie zaczynam tęsknić za moim domkiem :ico_placzek: i mężem

Też wypatryje wieści od Edytki........

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość