79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

16 cze 2007, 12:34

jeju dzieki sliczne :-D u nas tez mila odmiana jest w koncu czym oddychac ale i tak nie chce nam sie sprzątać :ico_oczko: wczoraj nasze swieto obchodzilismy w restauracji na kolacji a jak wracalismy to byla boska burza i gradobicie dzien generalnie udany a na dzisiaj to ja nie mam pomyslu nalezalo by kozystac ze jestesmy jeszcze sami i wolni a tu pustka na kino jakos nie mamy ochoty zreszta u nas nic ciekawego nie graja a najblizsze multikino we Wroclawiu umawialismy sie na grila ale pocoda sie zmienila co tu robic z tym brzuchem????

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

16 cze 2007, 15:59

Hej,
u mnie dopiero 10 rano, ale juz widac, że dzien będzie gorący. :ico_noniewiem: Jak na razie brzunio oki, dzięki martuuniu

79anita pisze:nalezalo by kozystac ze jestesmy jeszcze sami i wolni

79anita pisze: co tu robic z tym brzuchem????


Tez się czasami zastanawiam co mozna robic? Jak na razie nic mi do głowy nie przychodzi. A jeszcze wczoraj sie pokłóciłam ze swoim R, bo pojechał do kumpla naprawiac mu kompa i nie było go do 12 w nocy. :ico_zly: Zaczęłam na niego wrzeszczec i wiecie co mi powiedział? Że jak Mały urodzi sie wczesniej to bedzie to tylko moja wina, bo sie denerwuje o głupoty... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: No to się uspokoiłam, ale wiem że taki tekst sobie wczesniej przygotował, bo wiedział, ze tylko to na mnie zadziała. Bezczel jeden!!!!

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

17 cze 2007, 10:32

Jeju wszyscy faceci sa tacy sami!!!Ja moglabym sie spodziewac takiego samego tekstu!!!!Ale nie pomysli ze jestem w ciazy i sie denerwuje przez niego bo nie ma go przy mnie, tylko przeistoczy to w swoj meski, jakze prosty i nieskomplikowany sposob ze on przeciez nic zlego nie robi a to ja sie czepiam :ico_olaboga: Jejku ale tacy juz oni sa a my jestesmy wlasnie takie!!!! :-D :-D :-D Walczyc sie z tym nie da!No to chyba akceptowac tylko :ico_brawa_01: !
Dzis znowu upal!Juz mnie tak meczy!ale w lipcu jade do mamy, a tam jest ogromne jezioro wiec sobie odpoczne troche!!!
Plany na dzis?Uciekanie przed upalem!!!
Buzka

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

17 cze 2007, 12:26

czesc dziewczyny. wpadlam sie tylko przywitac. spadamy polowic rybki. i na grila. pa pa. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

17 cze 2007, 14:35

a ja nie mam pomyslu co robic wczoraj byli u nas znajomi moj Rys schlal sie trooszeczke ale niech chlopak kozysta bo to tez jego ostatnie szalenstwo ktos musi mnie zawiezc na porodowke no i byc przy porodzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

17 cze 2007, 15:12

A my byliśmy na grillu wczoraj i tez sobie wszyscy pouzywali a ja... za kierowce robiłam. No cóz, odbije sobie juz wkrótce!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A gdzie sie Kasia3 podziewa?
Lece na sniadanko.
Buziaki!!!

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

17 cze 2007, 16:39

Wlasnie wrocilismy z obiadku.Noi bylismy na pysznych lodach z bita smietana i owocami!Mniam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Teraz bede sie lenic i robic nic do konca dnia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Nelcia po szalenstwach nocnych spi sobie grzecznie, tylko co godzinke zmienia sobie pozycje !Grzeczna dziewczynka!!!
Anita moj tez ostatnio tak popil ze umieral caly dzionek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Taki z niego zawodnik bo pije raz do roku :-D Ale przynajmniej nie kusi mnie teraz :-D
Tak za mna chodzi piwo od 2 tyg. ale boje sie ze jak wypije pol to sie upije.Wy pijecie piwko albo cos??

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

17 cze 2007, 17:11

Ostatni raz piłam piwo jakis 2 miesiące temu. Nie potrafiłam sie powstrzymac, tak bardzo mi sie chciało ze :ico_szoking: A ostatnio wyczytałam, że pół lampki czerwonego wina mozna pic bez problemu, nawet niektórzy lekarze zalecają. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

17 cze 2007, 17:25

Mnie jakoś do piwa nie ciągnie. Jak byliśmy u Sebka siostry to troszkę szampana wypiłam, ale dosłownie pół łyczka. Miałam ochotę na więcej, ale jakoś nie wiem... obawiam się, że mogłoby to małej zaszkodzić, chociaż podobno właśnie trochę winka wolno... nie wiem. :ico_zdrowko:
A co do facetów, to ja już zupełnie nie wiem, co z nimi jest nie tak. Chyba ostatnio jest klimat na wybryki. Ledwo z Sebkiem doszłam do jakiegoś kompromisu (po kłótni o wyjazd pokółciliśmy się jeszcze wieczorem o jakieś pierdoły i tak pojechał), a tu nagle wczoraj rano mój ojciec odstawił taki numer, którego nikt by się nie spodziewał. I nie wiadomo, jak to się teraz skończy. Koszmar jakiś. Może seksmisja to jest jakieś wyjście...

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

17 cze 2007, 18:01

Ja jeszcze alkoholu nie pilam w ciazy ani tyci, ale jakos mnie teraz tak ciagnie ze chyba pol piwka sobie walne przy najblizszej okazji.
Teraz jest sezon na glupawke u facetow.Moj tez ostatnio wywinal numer, ale na sczzescie wszytsko sie dobrze skonczylo :ico_brawa_01: Moze to sprawa pogody, albo promieniowanie z kosmosu.... :ico_puknij: Albo my kobitki jestesmy za odpowidzielane :-D sama nie wiem!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość