Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

11 wrz 2009, 09:11

Witajcie
siunia wozek superowy :ico_brawa_01: mam w tym stylu gondolke :-D ale kolor bombowy lubie takie :-D :-D
U mnie też jesień nastała... No i do tego pada, za to jest ciepło
to tak jak umnie :ico_oczko: :ico_oczko:
przyjeżdżają moi rodzice razem z ubrankami dla małego! Jestem wniebowzięta
to super
domnie tez przyjezdza dzis tesciowa rozniez z ubrankami :-D :-D
i na obiadek :ico_oczko:

bylam wczoraj na tym zebraniu u Wiki wszkole trwalo 1,5godz. :ico_olaboga: :ico_olaboga: myslalam ze nie wysiedze na tym malym krzeselku :ico_placzek:
no i oczywiscie zaczelo sie kasa na komitet ,a skladki klasowe,na ksero,na ubezpieczenie,na taka ksiazke pamiatkowa ktora bedzie pisac z nimi jakas autorka,fajan paniatka tylko na miesiac bierze za jeden raz 80zl :ico_szoking: a trzeba ja \ukonczyc do kwietnia ale te 80zl to na cala grupe takze niejest zle a pamiatka bedzie :ico_brawa_01:
beda tam ich wypowiedzi rysunki,zdjecia portrety przez nich namalowane super to wyglada zobaczymy :-D

no ksiazka(znaczy sie kolorowanka )do religi kolejne 10zl
i jeszcze wycinanki 4 czesci po 10zl
masakra
ale szkola sie zaczela co zrobic :ico_noniewiem:

pani pochwalila Wiki ze jest bardzo madra dziewczynka,umie juz liczyc do 100,dodawac tez umie do 20,zna sie na zegarku
i wogle ma ponoc madre wypowiedzi :ico_oczko:
tylko ze emocjonalnie to jeszcze trzeba popracowac
bo jak wszyscy cos robia to moja Wiki ze ona teraz niemoze bo musi odpoczac albo ze teraz mysli o kims i bardzo teskni i niemoze czegos tam robic :ico_szoking: :ico_szoking:
aparatka mowie wam
ja wiem jaka ona jest bo mam ja na codzien ale pani mowi ze czasem smiesznie to wygalda i jeszcze powie to w taki sposob ze niesposob sie smiac hehe

no zoabczymy co bedzie dalej

ide szykowac obiadek i trocheogarne mieszkanko :ico_oczko: :ico_oczko:

siunia, oby to zabkowanie szybko sie skonczylo

acha Halucynka wow jakie bombowy ten wozek i jaki wybor w kolorkach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

11 wrz 2009, 12:41

to tak jak umnie
hehe, a myslałam ze w centrum to inaczej hihi
co do szkoły to masakra.... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

11 wrz 2009, 13:48

Halucynka, wozek mialam podobny przy 1 dziecku i w brode sobie plulam ze go kupilam bo strasznie mi sie go prowadzilo, wozek prowadzic sa a z dzieckiem to troche jest roznicy, musialam tylem ostro machcac na boki zeby skrecac, zima po sniegu jakos szlo, ale bez sniegu masakra, dlatego przy 2 dziecku zmienilam.
tylko sie nie obraz za moje slowa, ale tak z ciekawosci przejdz sie do sklepu z wozkami i zobacz jaki jak sie prowadzi i moza znalezc podobny taniej na allegro niz firmowki. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
no ja niestety też musze to potwierdzić. Miiałam podobny i jako gondolę bardzp go sobie chwalę, ale jak go składąłam na spacerówkę to zaczął się istny koszmar. Jasli rączka była tak tak na zdjeciu do przodu to wystarczyło, ze maluch się nachylił do przodu i wózek natychmiast się przewracał, a jak rączkka był z tyłu to zupelnie nie dąlo sie go prowadzić nawet po rostym chodniku. Ale nie był identyczny. Mój był firmy anmar, próbowałam znaleźć ten mój model na allegro ale chyba już nie ma.
Z drugiej strony jestem zdania, ze nie istnieje wózek idelany!

[ Dodano: 2009-09-11, 13:51 ]
pani pochwalila Wiki ze jest bardzo madra dziewczynka,umie juz liczyc do 100,dodawac tez umie do 20,zna sie na zegarku
i wogle ma ponoc madre wypowiedzi :ico_oczko:
to naprawdę super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

11 wrz 2009, 16:45

Mikusia szkoła to istna skarbonka:)

My byliśmy w lidlu, ale nie kupiłam tych koszul, bo jakoś były tylko z długim rękawem, a nie chcę się czuć jak w uniformie jakimś:) więc pozostaje mi szukać na allegro i dokładnie się pomierzyć.
Weźcie np. tą słodką piżamkę;)
http://www.allegro.pl/item718017201_muz ... ink_l.html
zmierzyłam swoją koszulę co teraz noszę (jest dosyć luźna) i ma między pachami 90, a w ramionach 40, czyli wychodzi na to, że będzie pasował rozmiar XL 50. A co mają powiedzieć osoby, które normalnie noszą XL, a nie S jak ja??? zaryzykować? nie wiem sama.
A ta znowu dobra L.
http://www.allegro.pl/item730823845_muz ... rku_l.html

Matiego na angielski będę wozić od października, bo wtedy kupią wszystkim dzieciom książeczki. I niedrogo mnie policzyli po starej znajomości, także zadowolona jestem:) oby tylko chciał chodzić:) dziś się fajnie zachowywał. Bawił się jakieś 1,5 godziny. W ogóle na mnie nie patrzył i nawet pobawił się z dziećmi w kółko graniaste. Tylko zupy nie chciał zjeść, ale zbyt mocno mnie to nie zdziwiło. W domu mam to samo z zupami :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

11 wrz 2009, 20:38

matikasia, ładne te koszulki tylko drogie nieco.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

12 wrz 2009, 12:18

A no właśnie i sęk jeszcze w tym by pasowały:) już chyba wiem co zrobię. Kupię sobie jedną na allegro. Jedną normalnie w sklepie. U nas są takie koszule z guzikami za 13 zł, ale po kilku praniach mają już kuleczki. Jednak na czas karmienie dopóki się nie schudnie w miarę to już trudno, a potem ją wyrzucę. A jedną kupię taką ze spodniami 7/8 już sobie upatrzyłam an rynku za 28 zł, więc niedrogo.

A ja dziś już po porządkach. 2 pralki się suszką. Zmywarka myje, poodkurzane, podłogi umyte. Upiekłam też murzynka i zrobiłam krokiety z parówkami,pieczarkami,cebulką, papryką i serem żółtym bo przyjedzie mój brat z narzeczoną. A no cóż tu się chwalić, że człowiek stary. 27 wiosenek mi dziś stuka więc stawiam herbatkę i :ico_tort:

Wczoraj byliśmy w przedszkolu 1,5 godzinki, a w nocy Mati 38,1 gorączki. Mąż oczywiście zgonił na przedszkole, ale ja nie mogę uwierzyć w taki zbieg okoliczności, że zaraził w jedną chwilę. Traumę mamy po moich przepracowanych 3 miesiącach w tym przedszkolu, że musiałam się zwolnić, bo dom to był istny szpital. Mati tak wszystko łapał, a ja chodziłam tylko na zwolnienia.Teraz jest ok. Bawi się, ładnie zjadł, więc mam nadzieję, że to nie będzie nic poważnego.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

12 wrz 2009, 13:30

matikasia, po pierwsze STO LAT!!!!!! :ico_prezent:
nawiasem mówić... zazdroszczę :ico_oczko: zaczynam mieć krysys wieku...

Nieźle sie narobiłas od rana,a ja nic! U mnie normalnie w sobotę zaczyna się błogie lenistwo, a dom porasta brudem, za to w poniedziałek nie wiem w co ręce włożyć.

A koszulki, już Wam kiedys pisałam, ze mam stare. Z Kuba kupiłam kilka na bazarze. Płaciłam po 25 zł, teraz też tyle kosztują. Dośc dlugo były w dobrym stanie, teraz są skuleczowane całe, ale trudno.... ale fakt, że ja w nich śpię od 2 lat cały czas.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

12 wrz 2009, 14:37

Mi się wydaje że 27 lat to brzmi conajmniej jak 35:) a wkrótce 40:)

Nie kupuję tych piżam na allegro bo z wysyłką nawet jedna wyjdzie 50 zł. Upatrzyłam 2 od kogoś w super stanie po 18 zł za sztukę stoją. Za 4 dni kończy się aukcja. Jak mi się nie uda to kupię dwie za 13 zł i jakoś przeżyję. Po co mam inwestować skoro potem będę nosić swoje koszulki.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

14 wrz 2009, 20:17

...
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 13:09 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

14 wrz 2009, 20:23

No właśnie straszne pustki:)

Kasia90 Ty i małe słoniątko :ico_brawa_01:

Ja dziś Matiego zawiozłam do takiego domowego przedszkola na 3 godzinki bo miałam wizytę u lekarza i parę spraw na mieście. Dał mi buziaka i poleciał do dzieci. Potem zjadł bułeczkę i deserek ze śniadaniówki razem z dziećmi. Jak przyjechaliśmy to nie witał na owacjami:) po prostu się ubrał i poszliśmy. W aucie troszkę opowiadał:) także podoba mu się i będę go tam czasem wozić by miał kontakt z dziećmi i z Panią skoro do przedszkola nie chodzi.

A po wizycie oki. Milenka waży już 2 kg i jest zdrowiutka. Ja 20 kg na plusie i lekarz mówi, że w życiu nie wyglądam, ale to chyba marne pocieszenie:) Cesarkę mają mi zrobić 3 listopada także pozostało 6 tygodni:)
Na twardnienie brzucha mam brać nospę i troszkę więcej już się oszczędzać. O ile to możliwe przy dziecku:) i mam od jutra liczyć ruchy małej od rana do 21-21. Tak by było około 50 ruchów razem.
Mam nagraną płytkę dvd z usg. Teraz to już sobie sama bym dała palec uciąć, że to dziewuszka. Dziurka jest jak nic;)

Odebrałam dziś firanki także już troszkę do przodu. Najgorzej, że gościu z kuchnią to chyba ściemniacz. 2 tygodnie mówi, że jutro i jutro wejdzie z meblami. Dziś wziął klucz do mieszkania i nie pojechał ich montować :ico_sorki: jak jutro się nie zjawi trzeba iść chyba na policję :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość