julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

24 mar 2011, 16:02

Samanta, no śliczny ten Czerwony kapturek!!! :ico_brawa_01: A mnie ponadto urzekło słoneczko i błekitne niebo bo już tylko takich widoków nad głową sobie życzę :-D a ponoć na weekend śnieg zapowiadają...brr...
Nikola, nie wiem czy Mężulek już się rozliczył czy jeszcze nie, jeśli nie, to oczywiście przekażemy Karolince 1%
U nas już jest drugi ząbek :-D i wszystko po staremu - generalnie cieszymy się cudną pogodą i staramy się być długo na dworze. Ale przyznam też szczerze że pilnie śledzę raporty naszych lubelskich naukowców (fizyków) badających stopien radioaktywności w Lublinie. Narazie nie wykryto :-)

NICOLA_1985

24 mar 2011, 21:05

Nikola, nie wiem czy Mężulek już się rozliczył czy jeszcze nie, jeśli nie, to oczywiście przekażemy Karolince 1%
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dziękuję :-)

[ Dodano: 2011-03-25, 08:27 ]
hej
witam u nas dzisiaj pobudka o 6.00 rano , Krystian teraz padł i ma drzemkę a Karolina siedzi ze mną i ogląda tv
jedziemy dzisiaj na rehabilitacje i na terapię zajęciową z Karolką

stawiam :ico_tort: za 10 miesięcy Krystianka
i drugiego :ico_tort: za 3 i pół roku Karoli

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

25 mar 2011, 09:37

Nicola, wszystkiego najlepszego dla twoich dzieciaczków :ico_buziaczki_big:

NICOLA_1985

25 mar 2011, 09:39

Nicola, wszystkiego najlepszego dla twoich dzieciaczków
dziękuję :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

25 mar 2011, 10:02

Karola, wszystkiego naj dla Karoli i Krystianka!


U nas się trochę porobiło.
Damian we wtorek połknał monetę i do dzisiaj nie wyszła. Byliśmy przedwczoraj w szpitalu, ale nas odesłali i kazali czekać na Qupę...
Oby ZARAZ wylazła, bo jak nie, trzeba go prześwietlić przed weekendem... byle tylko nigdzie nie utknęła franca jedna...
Młody ma od niedzieli kupska rzadkie jak nie wiem co (ale regularnie, więc to chyba nie biegunka), więc chyba nie ma co tego pieniążka przepchnąć przez jelita :ico_zly:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

25 mar 2011, 10:03

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Krystianka za 10 miesiąc
my tez sie podzielimy :-D
Ale przyznam też szczerze że pilnie śledzę raporty naszych lubelskich naukowców (fizyków) badających stopien radioaktywności w Lublinie. Narazie nie wykryto :-)
ja tego sie nie obawiam martwi mnie to ze na pewno kiedys cos z tamtych rejonow zjemy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

25 mar 2011, 10:39

NICOLA_1985, :ico_brawa_01: dla Krystianka i Karolki!!! :-) Duużo duużo zdrówka i uśmiechów :-D

U nas od tygodnia też jest drugi ziombek :ico_brawa_01: Czekamy na kolejne :-)

Martalka, jeju no to rzeczywiście się narobiło... :ico_olaboga: Nie można Damianka po prostu prześwietlić zanik wyjdzie z kupą? Dla świętego spokoju, że nigdzie cholerstwo nie utknęło. A jaka ta moneta? W sensie grosz, czy 5zł, bo to spora różnica! Matko, jak to trzeba uważać na każdym kroku na dzieciaki, a i tak się nie upilnuje :ico_noniewiem: Trzymam kciuki by sama wyszła jak najszybciej :-)

Juluś, nic nie będzie w powietrzu! :-) W Polsce sytuację kontroluje 16 stacji badawczych, w tym czasie częściej i wnikliwiej, a i sprzęty teraz dużo lepsze niż przed laty. Dodatkowo komunikujemy się z innymi stacjami w Europie, poza tym jak Ci już pisałam jod ulega rozpadowi po ok. 8 dniach, więc u nas już jest bezpiecznie. Ponoć w Japonii stężenie już bezpieczne.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

25 mar 2011, 14:06

byliśmy by go prześwietlili... ale kazali czekać min 3 dni. dzisiaj mija...

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

26 mar 2011, 09:36

Martalka, powodzenia w szukaniu pieniążka.
dzieciaki ciężko upilnowac :ico_olaboga: trzeba miec oczy dokoła glowy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

26 mar 2011, 21:21

Martalka, no i jak tam Damiś i moneta? Wyjaśniło się???

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości