magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

22 wrz 2011, 14:09

Ale aktywność tutaj się zrobiła.
Super.
Przez chwilę poczułam sie jakbym byla znowu w ciąży bo nie wiem czy pamiętacie jak byłyśmy w ciąży to tutaj naprawdę czasami aż ;czerwone światłowody' byly :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Super super super

A może to pora roku??????
wow,to już poważna sprawa co....?
dzięki :ico_oczko:
wiesz ja bardzo lubie się uczyć i to jest dla mnie wielka przyjemność. Prawo zawsze lubiłam mimo tego ze skończyłam jeszcze kilka innych kierunków. no i swoja przyszłość tylko z tym chcę związać więc przyjemne z pożytecznym :-)

a tak w ogóle dziewczyny to jak wyobrażacie sobie swoją przyszłość?
Macie jakieś konkretne plany?
Czy raczej nie wiecie co chcecie robić jak juz odchowacie dzieci?

Wiem ze nie ma co też planować tak ostatecznie bo ja swoja przyszlość troszkę inaczej sobie wyobrażałam (chcialam mieć wcześniej dziecko i inne sprawy tez miały być wcześniej a inne później), no ale plany swoje a życie swoje.

aniu pytałas sie o opiekunkę to mam sąsiadkę. Opiekowała sie tu dwójka dzieci tak na godziny no i mamy ja polecały i były z niej zadowolone.

sylwiab0000, witam bardzo serdecznie po dłuższej nieobecności
Za rączki go nie prowadzamy, bo pediatra uczulała mnie żeby tego nie robic bo dziecku wykrzywaija sie stópki, a jak chodzi sobie bokiem przy meblach to jest o.k.
równiez nie chciałam nic przyspieszać u piotrusia. Jestem daleka od tego typu praktyk. Niestety moja tesciowa i mama próbowały jak przyjechały do nas w odwiedziny. na szczęscie szybko zareagowaliśmy z moim M i juz tego nie robia.
Śmiać mi sie tylko chciało jak ostatnio i jedna i druga powiedziały
"i dobrze robicie nie ma co dziecku przyspieszać". Siedziały obok siebie i dyskutowały na ten temat że nie powinno się dziecka tak przyspieszać.
My się tylko śmieliśmy w trójkę (ja, mój M i mój teść). teść w pewnym momencie nie wytrzymał i powiedział do nich żeby juz przestały o tym dyskutować bo zaraz wyjdzie na to ze ja i mój M tak przyspieszamy Małego a tak nie jest.
śmiechu było juz tyle z tym ze szok. jeszcze rano przy śniadaniu teść zaczął się z tego śmiać bo co zrobiła teściowa??.Chwyciła małego pod paszki no i dawaj do chodzenia. Na szczęście tym razem zareagował teść, co prawda śmiechem ale zadziałało szybciej niz jak my to mówiliśmy z moim M.

Piotruś sie garnie do wstawania jak siedzi i to obojetnie gdzie. miesznie to wygląda bo siedząc tak podskakuje z tyłeczkiem i od razu ręce i nogi wyprostowane i zasuwa.
nie wiem czy wam juz pisalam że kilka dni temu stanął na jakieś 10 sekund sam bez trzymania. Zapewne by stał chwilke dłużej ale jak to zobaczyłam to taki okrzyk zdziwienia wydałam z siebie zze spojrzał na mnie i klap na tyłeczek.
a klade ona na nogi ja ja klade ona stoi i tak postokroc
oj tak strasznie to denerwujące a zarazem śmieszne. Bąbel tez tak robi trzymając się szczebelek i z całej siły chciałby "jeździć" tym łóżeczkiem po pokoju (tak to przynajmniej wygląda)

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

22 wrz 2011, 18:22

ja jestem z zawodu zootechnikiem, ale nie pracowałam w zawodzie, jak Maja pojdzie za dwa lata do przedszkola, mam zamiar wrócić do mojego ukochanego marketingu :-) i zamierzam zrobic studia podyplomowe, marketing i zarzadzanie...juz sie doczekac nie moge :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
czekamy na gosci....spozniaja sie....chyba sie nie doczekamy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

22 wrz 2011, 20:25

witam wieczornie

zmeczona
szymek zasnął po 19.00
igor z tata u sasiada

ja z wykaształcenia jestem inż ochrony środowiska
mgr niestety nie zrobiłam od razu czego żałuje do teraz :ico_noniewiem:
co ja bym chciała robić w życiu.....gdybym ja to wiedziała.........
nie bede pisać bajek..
nie wiem co bym chciała robić...
nie mam pasji,konkretnych palnów, wiem tylko tyle,że chciałabym pracować,zarabiać....smutne to wiem :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
mieszkam w małym miasteczku gdzie wszyscy o wszystkich wiedzą..
pracy dla kobiet nie ma..
wiem,wiem dla chcącego nic trudnego ale ...ja juz sama nie wiem....
mam nadzieje tylko,że każdy ma swoje miejsce na ziemi i znajde prace która mnie satysfakcjonuje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

22 wrz 2011, 23:19

na pewno Aniu spełnisz się zawodowo!!!
Trzymam kciuki i tego Ci zyczę :-)

Ja byłam zawodowo spełniona, nawet bardzo, aż tu nagle zakiełkował Mateuszek :ico_oczko: i poświeciłam sie w pełni jemu. Nie załuję!!!!

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

23 wrz 2011, 08:48

cześć kobietki

U nas kolejna noc masakra. Mały budził sie chyba z pieć razy i znowu jestem nieprzytomna.
Mój dzień zaczyna sie o 5 rano, bo o 6 juz wyjezdżam do pracy.
U nas odkąd Szymon zaczął sie przemieszczać to usypiamy go w dużym łóżku, a jak zaśnie to odkladamy go do jego łóżeczka.
Szymon z tata zasypia lepiej niż ze mną, bo koło niego kłądzie sie i grzecznie zasypia po paru minutach a po mnie to chodzi i robi fikołki.

aniaj84,
życze ci by twoja plany zawodowe sie poukładały i abyś odnalazła to co lubisz robic w życiu
Ale aktywność tutaj się zrobiła
nooooo

fajnie że znalazłaś swoja pasję
]jak Maja pojdzie za dwa lata do przedszkola, mam zamiar wrócić do mojego ukochanego marketingu i zamierzam zrobic studia podyplomowe
życzę ci tego z całego serca :-)

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

23 wrz 2011, 09:04

Czesc :ico_kawa:

ech Maja przez tydzien była zdrowa :ico_placzek: tylko tydzien, tydzien temu skonczyla wirusowke, miała mega katar i paskudny kaszel.
A dzis znow obudzila sie kichajac setki razy i juz jej z nosa leci ciurkiem :ico_placzek: kurcze ona mi tak samo jak Mateusz choruje w trakcie wyzynania sie zabkow :ico_zly: oszalec mozna :ico_zly:
życzę ci tego z całego serca
dzieki kochana :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

23 wrz 2011, 13:20

Dziewczyny chciałam was zapytać o pierwsze buciki dla dziecka?
Jakie polecacie?
Czy do chodzenia po domu tez są potrzebne czy wystarczą skarpety z abs?

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

23 wrz 2011, 13:39

ja w domu zakładam tylko skarpety

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

23 wrz 2011, 15:12

nie mam pasji,konkretnych palnów, wiem tylko tyle,że chciałabym pracować,zarabiać....smutne to wiem :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
wierzę w to że znajdziesz swoja pasje. A mgr zawsze mozesz zrobić i to nie koniecznie z ochrony środowiska. Za to jesteś inż. czego ja chyba bym nigdy nie skończyła.
Dla każdego inż. wielki szacun. dla mnie studia inż wydają sie być mega trudne. dlatego kochana wierze w to ze jak zrobiłaś inzyniera to na pewno zrobisz mgr.
jak Maja pojdzie za dwa lata do przedszkola, mam zamiar wrócić do mojego ukochanego marketingu :-) i zamierzam zrobic studia podyplomowe, marketing i zarzadzanie...juz sie doczekac nie moge :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kiedyś pracowałam w marketingu i PR bo tez skonczyłam marketing. myślałam ze to jest to bo z aplikacja wtedy było mi ciężko, ale jednak to nie marketing jest moim przeznaczeniem. Natomiast marketing to była pierwsza praca która podjęłam jak zaczęłam mieszkać w Warszawie. to było jeszcze na studiach (studiowałam wtedy dwa kierunki) i trafiła mi sie świetna praca na kilka lat w firmie farmaceutycznej, właśnie w marketingu. Bardzo mi sie to wtedy podobało.
dlatego ciesze się i trzymam kciuki aby Twoje marzenia się spelniły.
U nas kolejna noc masakra.
u nas równiez ostatnio noce ciężkie. Piotruś się budzi nawet 2razy. Dzis jak sie obudził po 5 to z krzykiem "NIE NIE'
U nas odkąd Szymon zaczął sie przemieszczać to usypiamy go w dużym łóżku, a jak zaśnie to odkladamy go do jego łóżeczka.
u nas czasami tez tak usypiam małego. Najczęściej mój M go odkłada do łóżka bo mnie ostatnio strasznie w krzyżu łamie
fajnie że znalazłaś swoja pasję
:ico_oczko:
kurcze ona mi tak samo jak Mateusz choruje w trakcie wyzynania sie zabkow :ico_zly: oszalec mozna :ico_zly:
współczuje, moja koleżanka tez tak ma ze swoimi dziećmi. ma ich 3 i każde tak przechodziło i przechodzi zęby. Szkoda tych mam no i dzieci
Dziewczyny chciałam was zapytać o pierwsze buciki dla dziecka?
Jakie polecacie?
Czy do chodzenia po domu tez są potrzebne czy wystarczą skarpety z abs?
aczków. nie wiem nic w tej kwestii. musze się zapytac mojej mamy co mi poleci dla mojego bobasa.

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

23 wrz 2011, 17:53

Maja poki co lata w skarpetkach z H&M z takimi małymi absami.
Ale na zime jak juz zacznie dreptac kupie jej kapciuszki befado.
a buty to tylko ecco lub bartek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość