Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

03 gru 2007, 20:33

Zaniu dzięki, zerknę jeszcze do orsaya, bylam co prawda w orsayu w sferze, ale moze maja cos innego w auchanie. Wlasnie w orsay spodobal mi sie jeden plaszczyk elegancki, z tym, ze kolor jest troszke nieciekawy - takie szarości i jest w kratę, co troszke mi nie pasuje.
Orsay w sumie jest jednym z moich ulubionych sklepow, bo zawsze sie tam znajdzie coś fajnego. Chociaz ostatnio moda tam sie troszke popsula takie mam wrazenie.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

03 gru 2007, 22:23

marcysia ja też kupiłam wózek na Hożej :-)
My mamy Tako Easy Rider wersja limitowana (cały jest w kolorze pistacjowym). Naprawdę fajny wóziol. Właśnie jesteśmy na etapie jego sprzedaży. Jeżeli byłabyś zainteresowana kupnem wózka używanego (jest naprawdę mało używany i w bdb stanie) to daj znać :-)

A co do tegorocznej mody to też mi nie podchodzi. Szukałam czegoś luźniejszego ze względu na mój niezbyt piękny brzusio a tutaj jak na złość wszystko dopasowane :ico_zly:

Grazyna
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 28 maja 2007, 12:10

04 gru 2007, 11:15

Witam,
Na 27 grudnia mam ustalona cesarke :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

04 gru 2007, 12:39

maryyann dziękujemy za życzonka :-D Co do siedzenia w domu i uczucia odizolowania to ja cie doskonale rozumiem! Mam tak samo!!!!! Co do orseya to ja tam juz dawno nie zaglądam bo jak dla mnie to tam panuje jakiś dziwny orient :-)

Grażyna brzusio super :ico_brawa_01: A czemu masz miec cesarke jeśłi wolno spytać?

Wczoraj w pracy super! Jak mi tego brakowało :-D No ale niestety moje dziecko podczas mojej nieobecności zjadło tylko zupke i wypiła 30 ml mleka :ico_szoking: :ico_szoking: i ryczała z głodu :ico_placzek: Jak przyszłam to sie do mnie od razu przyssała i dopiero się najadła. Kurcze nie wiem jak to bedzie. Dzisiaj odciągnełam troche swojego mleka - ale mam wrażenei że trace pokarm bo było tego naprawde nie wiele :ico_placzek: :ico_placzek:
Aga pytanie do ciebie bo mówiłas że karmisz Emi juz tylko w nocy. co jej dajesz przez cały dzień do jedzenia. Bo w sumie ja musze małą juz powoli odzwyczajac jak mam iść za 3 m-ce na cały dzien do pracy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

04 gru 2007, 14:43

Olciiaa, od 5 miesiąca są kaszki ryżowe. Ja daje Emi 2 razy dziennie (rano i wieczorem). Oprócz tego w południe dostaje zupkę około 150-180 ml. No a później deserek.Do picia dostaje zawsze soczek. A w między czasie na przegryzkę ma albo chrupki kukurydziane albo grachamkę (z tym że Twoja Emi jest jeszcze za mała na pieczywo). Ale resztę możesz jej jak najbardziej podawać :-D

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

05 gru 2007, 12:54

Moje dziecko ma butelke głęboko gdzieś :ico_zly: wczoraj jej odciągnełam moje mleko i też nie chciałą. W końcu mama ją nakarmiła łyżeczką :ico_zly: JAK JA JĄ MAM PRZEKONAC DO BUTLEKI?????? Zupką sie nie najada bo zaraz chce znowu :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: A jak wracam z pracy to od razu musi byc cyc i juz jest zadowolona. I wogóle się zepsuła bo mi się budzi w nocy co dwie godziny.Dobrze że przynajmniej w pracy wszystko fajnie :-)
Idziemy na spacerek
pa

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

05 gru 2007, 13:49

Olciu nasze córy w podobnym czasie urodzone więc napiszę co co ja jej podaję
zupkę, robię ją sama, wczoraj dołączyłam mięsko - cielęcinkę

starte jabłuszko z pokruszonym biszkopcikiem

na wieczór kaszkę
no i mleko bebilon nr 1 na zmianę z nr2 bo 2 bardzo zatwardzała i Emi zaczęła po niej ulewać więc lekarz kazał mieszać bo podobno według nowych norm mleko nr 1 można podawać nawet 6 miesięcy

marcysia74
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 31 paź 2007, 11:30

05 gru 2007, 14:50

Aga dzięki za propozycję wózkową, ale już na początku sobie powiedzielismy że nasz pierworodny będzie mieć całkiem nowiutką karocę, wiem, że to może głupie, ale tak po prostu sobie załóżylismy, tym bardziej że babcia się dokłada :-)

Grażynko czemu cc? i czemu tylko jedno zdanie na temat wizyty?? ile waży dziecię, napisz coś więcej .

Wszystkie Wasze porady żywieniowo-cycowo-kaszkowe biorę sobie do serca, oczywiście :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

05 gru 2007, 16:29

marcysia niema problemu :-) Właśnie jesteśmy na etapie sprzedaży wózka.

Dziewczyny jak byście miały jakąś :ico_ciezarowka: koleżankę, która szuka wózka to ja chętnie sprzedam swój. Jest naprawdę mało używany i w bdb stanie. Jutro postaram się Wam wkleić fotki

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

05 gru 2007, 17:08

Witam dziewczynki!

Ja tez sobie biore do serca Wasze porady zywieniowe :) Za jakis czas sie przydadza.
Moj sie niestety nie najada moim mlekiem z piersi, bo mam malo pokarmu. :( Ociaga mi sie gora po 60 ml, a zdarza się, że i czasem 20-40 ml. Dlatego dokarmiam go butelką. Jak na razie nie ma problemu i chetnie przyjmuje i cyca i butelkę. Troszke żarloczek z niego jest, bo szybko robi sie glodny. Lekarz pozwolil mi jeszcze podawac herbatke koperkowa z apteki po jedzeniu.

Jesli chodzi o karmienie piersia to z poczatku bylo ciezko, potem mi sie piersi przyzwyczaily, a teraz znowu mam problem. Malo mleka leci i od niedawna zaczynam czuc straszny bol podczas karmienia i dlugo po karmieniu w piersiach. Taki klujaco, przyszywajacy staly bol. Mam nadzieje, ze to nie jest jakies zapalenie piersi.

Grazynko powiedz cos wiecej na temat wizyty w Eskulapie jesli mozna prosić :)

Marcysia tez podzielalam Twoje zdanie co wozka, ze pierwsza dzidzia ( w mloim wypadku raczej piersza i ostatnia, bo wiecej nie chce hehe) tez powinna miec nowiutki wozek. Ale teraz sie nad tym zastanowie. Wydalismy sporo kaski na wozek + fotelik, w zasadzie gdybym teraz miala kupowac i nadarzyla sie okazja na fajny uzywany to bym kupila. Jak sie zastanowie nad tym ile kaski poszlo na dziecko na te wszystkie wydatki to sie mozna za glowe zlapac. Wozek, lozeczko, ciuszki, laktator, sterylizator, butelki i tym podobne pierdolki to sie nazbierala ladna wyplata.
No, ale wiadomo dziecko nie mozna żalowac:)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość