Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

09 kwie 2008, 21:27

hejka!!!
Ale się dziś bawimy :ico_oczko: a jaką radochę mam z tego :-D ...heheheh ... Już mam prawie komplecik :-D
Ania gratulacje z powodu kupki, nie martw się że zielona, ważne że jest. Niby mówią, że zielona świadczy o tym, że coś zaszkodziło maleństwu, ale mi pediatra powiedziała że zielona kupa jest dopuszczalna.
Dzisiaj dzwoniłam do kumpeli, z którą leżałam na porodówce. Obie miałyśmy cesarkę tego samego dnia i dowiedziałam się, że miesiąc po porodzie zrobiło się jej po cesarce zakrzepowe zapalenie żył :ico_szoking: o mało co się nie przekręciła :ico_szoking: 2 tyg. była w szpitalu.Na szczęście jej mały zdrów jak ryba :-) Waży już 7,5 kg!
Zaraz uciekam, zerknę jeszcze na nk...heheh

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

09 kwie 2008, 21:30

Marcia spuściła temat-lawinę :ico_haha_01: NK :ico_oczko:

Mój Norbercik kochany taki grzeczny dziś był, aż mi tak miło. Po kąpieli zjadł mleczko i usnął u mamy na rączkach. Teraz już w łóżeczku.

A ja się cos dzisiaj nie czuję.. Rano obudziłam się z lekkim bólem głowy, w ciągu dnia było ok, ale teraz znów złapało.. I to możliwe, że z głodu bo nie zjadłam normalnie obiadu tylko przekąsiłam trochę pieczonych ziemniaków, ale nie chciało mi się jeść, nie mam teraz apetytu a aż mi mdło jest :ico_chory: Idę zajrzeć do lodówki szybko bo u can dance leci :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

09 kwie 2008, 21:34

heja, my już po kąpieli, dzisiaj był płacz, bo Ula i zmęczona i głodna, ale szybko zjadła i zasnęła.
Mi włosy nie wypadają, wręcz są chyba mocniejsze niż wcześniej.
robak pisze:dziewczyny a czy wasze maluszki trzymaja glowe sztywno juz dluzszy czas jak leza na brzuchu?moja Sara trzyma ale za chwil pare meczy sie i opuszcza i juz ciezko by zaraz podniosla ponownie :ico_noniewiem: wogole jakos nie lubi na brzuchu lezec...
i jeszcze jedno moja niunia juz ostro gaworzy wasze tez??

Ula też na brzuszku nie lubi leżeć, ale jak już leży, to głowkę trzyma wysoko dość długo, nie męczy się za bardzo tym. Co do gaworzenia, to na razie tak sobie zaczyna gadać po swojemu, ale fajnie tego posłuchać :-)

Ja na naszej klasie jestem jako Agnieszka Słota-Stępniewska :-) Zaraz Was poszukam i wyślę zaproszonka :-)
Miłego wieczorku

[ Dodano: 2008-04-09, 21:58 ]
hehehe, poszukiwania na NK, wysłałam Wam pare zaproszeń, i sama jedno dostałam :-) Niezła zabawa :-)

[ Dodano: 2008-04-09, 22:01 ]
Zmykam się wykąpać i spąc, zasypiam na siedząco :-) papapappa dziewczynki

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

09 kwie 2008, 22:17

No mi chyba zaczynają wypadać włosy ... od paru dni wydają mi się jakieś słabsze ... :ico_olaboga:
Jeśli chodzi o leżenie na brzuszku to Karol lubi bardzo, wręcz się wścieka jak go przekręcam z brzuszka na plecki. Główkę trzyma pewnie, chociaż jeszcze czasem mu trochę lata :-)
Dobranoc Kobietki!!!!

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

09 kwie 2008, 22:22

Och.. nie ma co.. dzisiaj idę wcześniej spać. Po u can dance kompu kompu i lulu :ico_spanko:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

09 kwie 2008, 22:40

robak pisze:marcia widze ze Ty tez Gorzowianka:)) fajnie:)
a jakie osiedle ??ja teraz Wawrow a wczesniej dolinki:)


super ze sie cieszysz ale ja nie z tego Gorzowa co Ty. ja mieszkam w takiej wiosce Gorzów koło oswiecimia he he. ale miło ze sie ucieszyłaś

Marcia spuściła temat-lawinę :ico_haha_01: NK :ico_oczko:


a tak jakos grzebałam po NK i tak mi do głowy przyszło jakby tu którąś znależć. i jedyne co mi przyszło do głowy to po numerze GG, ale nie każda ma pod postem wiec... a potem to nawet o tym zapomniałam i przypomniało mi sie jak pisałam posta dlatego napisałam do Was od razu he he! przynajmniej kilka stronek znów zapisanych.

Może jakis rekord pobijemy???


mi tez strasznie włosy wychodzą - ale może to na wiosne siersc zrzucamy??? :-D


Mój Krzycho trzyma męsko głowę - potrafi bardzo długo i guga fanie zawsze jak mnie zobaczy jak tak leży na brzuszku, potem jak juz sie zmeczy po kilkunastu minutach to kładzie głowe i koniec i albo zasypia(lubi spać na brzuszku) albo wrzask i musze go ratowac


ide spac. dooglądam You can dance i alulu.

pa pa

[ Dodano: 2008-04-09, 22:42 ]
CleoShe,

o widze ze też ogladasz.
dzis nudy - wole jak w parach tancza a nie tylko same solówki.

no lece pa pa

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

09 kwie 2008, 23:20

marcia_pod pisze:CleoShe,

o widze ze też ogladasz.
dzis nudy - wole jak w parach tancza a nie tylko same solówki.

Oglądam.. Poprzednią edycję oglądałam w powtórkach co niedawno były i wciągnęło mnie :ico_oczko: Jeden z ciekawszych programów w TV. W parach ciekawsze występy, ale niektóre te dzisiejsze solówki nie są złe.. kilka nawet mi się podobało.

Norbert denerwuje się jak leży na brzuszku dłuższą chwilę, ale jak go położę to dźwiga główkę kilka razy. Często jak siedzę to kładę go na kolanach na brzuszku.. na moich kolanach o dziwo nie denerwuje się tak. A gaworzyć to już ładnie zaczyna.. jak ma dobry humor to pogada, pouśmiecha się.. Super są takie chwile :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-09, 23:51 ]
Good night * * *

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

10 kwie 2008, 07:33

witam...
widze,ze dzis pierwsza wiec stawiam :ico_kawa: z rana....
ale fajnie miec was na NK :ico_brawa_01:
wczorajszy you can dance mi sie nie podobal :ico_noniewiem: zasnelam w polowie programu...

zaraz wezme sie za sprzatanie,bo pozniej idziemy do lekarza po skierowanie na usg stawow,dopiero dzis sobie przypomnialam ze potrzebne jest skierowanko :ico_puknij:
no a na 12 mamy usg....
jak bede miala czas wczesniej to jeszcze zajrze,a jak nie to napisze jak wroce..

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 kwie 2008, 08:10

Witam :-)
Ula mi dzisiaj pobudkę o 5 zrobiła, do 7:30 przeleżałam, momentami drzemałam. Moja lista kontaktów na NK powiększa się znacznie o Was :-) fajowo

U can dance nie oglądałam, bo nie mam w domu telewizora :-) Wywaliliśmy go 2 lata temu, bo nam przeszkadzał i się strasznie kurzył. Poki co, wystarcza mi internet i za TV nie tęsknię. :-) Dołączam się z :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

10 kwie 2008, 08:38

My dziś dwa karmienia nocne ale cały czas spał na mnie, nie mógł spac sam, jakoś chyba za długo spał w dzień wczoraj, i od 4.30 do 5.20 płacz bo mu się spać nie chciało i chciał na ręce. Ale wkońcu się zmęczył i usnął. Później wstał o 7-mej zjadł śniadanko i o 8-mej znowu usnął, ja też zjadłam śniadanie i lecę :ico_pranko: swoją drogą ostatnio mam codziennie :ico_olaboga:

No to chyba mam komplet na NK :ico_brawa_01:

Co do brzuszka, leżenia to wcześniej nie lubił bardziej niż teraz, kładłam go nawet jak nie lubił żeby sobie ćwiczył, jak zaczynał bardzo płąkać to go przekręcałam i było ok, teraz już dłużej wytrzymuje a i głowę ładnie trzyma, ale cóż się dziwić mój to już 4 miesiące ma :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości